Odpowiedz na ten temat

Nie nawidze facetow bo nie maja szacunku ani kultury do kobiet

• gość 2017.04.21 [18:24]
    A najlepsze jest to ze jestem z facetem ponad 6 lat.. I chyba ma juz dosc ...ktos tez tak ma?
  • gość 2017.04.21 [18:25]
    Ja mam duzo kultury ale kobiety wolą bad boyów dlatego jestem sam.
  • gość 2017.04.21 [18:27]
    Ja tez powoli trace cierpliwosc na ich wszelakie zachowania
  • gość 2017.04.21 [18:34]
    Nie wszystkie uwielbiaja bad boyow....
  • gość 2017.04.21 [18:36]
    Kał (inaczej stolec, ekskrementy, odchody) – odpadowe produkty procesu trawienia.
    Kał powstaje w jelicie grubym. Resztki pokarmowe przemieszczane z jelita cienkiego do jelita grubego mają konsystencję stosunkowo płynną. Dopiero w jelicie grubym dochodzi do końcowej fazy resorpcji wody i zagęszczenia kału. W skład kału wchodzą resztki pokarmowe, śluz, bakterie, resztki nabłonka, woda, itp. Kał przesuwa się w jelicie wskutek ruchów perystaltycznych. Ostateczne jego formowanie zachodzi w o******cy. Wydalany jest podczas defekacji przez o***t, dzięki skurczom ścian o******cy.
    Kał człowieka i innych ssaków charakteryzuje się dość znaczną gęstością, natomiast w przypadku kręgowców innych niż ssaki (z wyłączeniem stekowców), może być znacznie rozcieńczony. Wiąże się to z faktem, że w końcowej części jelita grubego (kloaka) znajduje się u nich ujście moczowodów. To właśnie z tej przyczyny kał ptaków (guano) charakteryzuje się znaczną płynnością.
  • gość 2017.04.21 [18:39]
    Widocznie jesteś z jakąs więzienną patologią, skoro tak piszesz. Skoro nie stać Cię na więcej...
  • gość 2017.04.21 [18:49]
    Jestem z normalnym facetem. Ktory po prostu o mnie chyba za bardzo zapomina...a nie z jakies patologi wiec spadaj!kolejny idiota
  • gość 2017.04.21 [22:42]
    Prawda. I wcale to nie wynika z posiadanego wykształcenia, posiadanego majątku, wyznania religijnego czy przynależności politycznej.Oni po prostu mają to w genach.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...