Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie odpisal nawet na sms

Polecane posty

Gość gość

zawsze odpisywal tym razem nawet nie odpisal. a poprosilam go o spotkanie. nie rozumiem dlaczego?? dlaczego mi choc nie odpisal ze nie chce sie spotykac znalismy sie 1.5 roku. mega przykre czuje sie jak idiotka ze tak czekalam na jego sma jestem zla na niego facet nie mial odwagi cywilnej po prostu sie jakos kulturalnie ze mna pozegnac ????? o co tu chodzi prosze napiszcie swoj punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czoko grota czokobons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jemu w ogóle zależało na Tobie? Może byłaś mu obojętna po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trudne pytanie....na poczatku przez rok on podrywal i flirtowal. ale jak po roku ja sie za niego ostro wzielam to on jakby spasowal.....ale zawsze odpisywal na propozycje spotkania. a tu nagle cisza nie odpisal mi. powiem wam ze czuje sie jak smiec ...mega mi to obnizylo poczucie wartosci. podrywal mnie zeby zaliczyc a potem nie chcial kontynuowac tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możemy założyć kolko. Mnie też nie odpisał facet, przy czym to moja wina. To ja z nim pogrywałam, a potem dalam kosza. Niestety za późno zdałam sobie sprawę z tego, że mi na nim zależy. Napisałam, żeby odnowić znajomość, ale cisza. Czuję się paskudnie. Wiem, że mam to na własne życzenie. Mimo to cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dac kosza komus kto jest zajety, a to niecny wystepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie był zajęty. Gdzie to wyczytałeś/aś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, bujaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam gorzej od Ciebie o wiele... bo to on ze mna pogrywal. i nawet nie mysli o powrocie czuje sie jak rasowa szmata az mi siebie jest zal a.klamal.jak z nut ! tak mu niby zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jak dlugiej przerwie napisalas do niego dziewczyno z 00.33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś ja mam gorzej od Ciebie o wiele... bo to on ze mna pogrywal. i nawet nie mysli o powrocie czuje sie jak rasowa szmata az mi siebie jest zal a.klamal.jak z nut ! tak mu niby zalezalo jak im wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej to,po co sie zastanawiac,nie odpisal i ch.mu w trombe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niesety nie mam innego wyboru.....musze sie.z tympogodzic ale boli jak cholera co chwila placze....to juz trwa jakis czas. niemumiem siemz tym uporac to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee...tam boli ,bol zeba jest gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po jak dlugiej przerwie napisalas do niego dziewczyno z 00.33 Po 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może źle zredagowałam maila do niego, bo nie potrafię się prosić. Napisałam, że żałuję, ale może to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie jest za malo. dobrze napisalas ja napsialam sms 4 maja i cisza. masakra a on albo.Ci jeszxze odpisze albo sie obrazil na amen. ja to bym chciala zeby moj napisal do mnke jeszcze po 1.5 mies ale intuicja ni mowimze on odszedl na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się jeszcze łudzę. Ale pewnie nie odpisze mi tak jak Tobie, także musimy być silne i jakoś to przeboleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Ja napisałam 2 dni temu, ale też marna szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadzieja umiera ostatnia. i zawsze sie czeka. chocby rozum wiedzial swoje i tak sie do konca czeka jesli.nie bylo ostatecznego pozeganania. dlatego wlasnie tak sie wkurzam bo wolalabym.zeby powoedzial wprost zegnaj mala a nie.takie tchorzostwo i glowa w piasek. takie tomwszystko niedopowoedziane a ja sie.czuje jak.oszukana malolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azor buda 12/25 669

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czys ty oszalala? robisz taki problem z braku odpowiedzi na jednego smsa? ile to razy zdarzylo mi sie ze nie przeczytalem smsa bo po prostu nie uslyszalem albo gdzies mi zginal, kurcze smsy to nie jest powazna komunkacja i nie traktuj ich jak listu poleconego. wez po prostu zadzwon albo wyslij e-maila i sie przekonasz ze robisz z igly widly i zamartwiasz sie bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój niestety wyłączył gg i poszedł spać. Dziś się już nie doczekam odpowiedzi. Pewnie nigdy to już nie nastąpi. Dam sobie czas z czekaniem do niedzieli, ale potem godzę się ze stratą na zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ty masz lat? 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty się czytasz? zlewałaś faceta ROK czasu i dziwisz się że ma cię w d***e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz czy odpisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laseczko z 01.59 odpisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak u autorki - napisz, bo też jestem ciekawa. Ja jestem tą drugą i mój odpisał. Niestety sprawa utknęła w martwym punkcie. Odpowiada na moje zaczepki bardzo obcesowo o lakonicznie. Zmienił do mnie nastawienie o 180 stopni. Nie wiem czy to ma jeszcze sens. W dodatku odkryłam, że ma konto na portalu randkowym i często się tam loguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby są wredne tak naprawdę i mnie to nie dziwi że wam nie odpisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×