Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktor089

Wisiorek zamiast pierścionka zareczynowego

Polecane posty

Gość Wiktor089

Dziewczyny pomóżcie. Chcę oświadczyć się mojej dziewczynie. Jesteśmy już 5 lat razem i znam ją na wylot i wiem, że nie przepada za pierścionkami. W związku z tym się zastanawiam czy mogę jej kupić taki łańcuszek z wisiorkiem- oczko ma jak w pierścionku http://luxusportal.pl/pl/bizuteria-i-zegarki/prezentacje/cartier-amulet Wygląda jak dla mnie elegancko, ale nie wiem czy będzie zadowolona. Bo może mimo że nie lubi pierścionków to czeka na ten jedyny. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ty nawiedzony hipsterze? Miałeś jej kupić szpilki i graty do auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedziec ja bym stanowczo wolała pierścionek. Naszyjnik nie sprawilby, ze czulabym sie jak narzeczona. Bardziej bym traktowala to jako prezent a nie oswiadczyny. Tylko, ze ja pierscionki uwielbiam taka mala roznica. Sam ja znasz najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
Właśnie ma brata i już go próbowałem podpytać, ale powiedział, że w tej kwestii mi nie pomoże no i własnie boję się tego, że będzie zawiedziona że jednak nie jest to pierścionek, ale z drugiej strony to też wydaje mi się takie.. wiążące, w końcu nie jest to byle jaki wisiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zwariowałeś. To jest pierścionek zaręczynowy, a nie urodzinowy. Ja tez nie lubię pierścionków, ale elegancki, klasyczny pierścionek bym nosiła, bo to zaręczyny, a nie odpust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierscionek ma byc i nie ma innej opcji! tradycja to tradycja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
Ale postawcie się w takiej sytuacji, jakbyście pierścionków naprawdę nie lubiły to co wtedy lepsze wciskanie komuś czegoś na silę bo taka tradycja czy może lepiej trafić w gusta i zaskoczyć czymś innym? Czy to aż takie złe, przecież nie chce jej kupić tandetnego wisiorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym radziła zostać przy tradycyjnym pierścionku.. jeżeli masz jednak duże wątpliwości to może delikatnie zapytaj jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znasz swoją przyszłą narzeczoną najlepiej prawda?Jeśli naprawdę nie lubi pierścionków to kup jej coś innego.W końcu to ma być Wasz dzień,Wasze zaręczyny i liczy się miłość i to,że chcecie iść razem przez życie a nie głupi pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora: a dlaczego robisz tajemnicę z tego wisiorka i dlaczego sam z nią nie porozmawiasz albo nie weźmiesz za łapę i nie pójdziesz z nią do jubilera, żeby sobie coś godnego siebie wybrała? zaskoczyć można, ale często jest tak, że rzecz, którą się kupi nijak nie pasuje do danej osoby. dlatego lepiej o tym porozmawiać i mieć jasność sytuacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
Ale czy to nie ma być niespodzianka własnie? Mało która kobieta chyba lubi tekst typu: chodź to sobie sama wybierzesz. A jak potem mi powie że nie potrafię nic romantycznego zorganizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie musisz jej mówić , gdzie idziecie. Zabierasz ją gdzieś, a to ma być niespodzianką. Na miejscu mówisz jej, że ma sobie wybrać jaką chce rzecz. Wszystko. Czy to jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wolała jakby facet powiedział mi zebym z nim poszła i sobie wybrała. W koncu to ja mam nosci przez jakis czas to na palcu wiec milo by bylo jakby mi sie ten pierscionek podobal. Tak napisalam pierscionek bo nie wyobrazam sobie dostac na zareczyny czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpytaj ja jakos znienacka co by zrobila z piersacionekiem skoro ich nie lubi. Chlopie to nie jest wyczyn delikatnie naprowadzic na temat kobiete i zdobyc cenne dla siebie informacje. Juz nie badz taka ciapułą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
Czyli coś w stylu najpierw romantyczny obiad spacer i do jubilera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zabieraj jej do jubilera bo to obciach i zero romantyzmu.To ma być niespodzianka od początku do końca a nie,że ma sobie wybrać.i co wtedy?Będzie się biedaczka bała wybrać bo może za drogie albo coś.Tępe dzidy tylko ciągną facetów i wybierają pierścionki aby się koleżankom pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
Więc jak to ma być niespodzianka skoro mam jej nie zabierać do jubilera a jednocześnie dać wybór? Bo już idzie sie pogubic a ja jestem jeszcze bardziej zestresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ''madralo'' wyzej. Walnij sie w leb i popraw dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadala
Jezu Wiktorrrrrr. Naprowadz ja na rozmowe co woli!!!! delikatnie nie tak zeby sie domyslila. Zaaranzuj jakas luzna gadke o tym. Potem idz tam gdzie trzeba kup to co trzeba, zorganizuj to jakos i tyle! Co z Ciebie za chlop. Wez sie ogarnij bo jak bedziesz taka ciamajda to jeszcze w odpowiedzi na zareczyny uslyszysz NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie-jełopie. Jak chcesz, żeby to była niespodzianka, to jak zaśnie zmierz rozmiar jej palca i kup u jubilera sam. Czy to takie trudne do wykonania? Co za debil, i pomyśleć, że takie c**y chodzą po tym świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już jakiś czas jesteś ze swoją kobietą prawda?Wiesz co lubi,może coś mówiła kiedyś o tym jak miałyby wyglądać jej zaręczyny?Może podpytaj jakieś jej koleżanki?Nie idź z nią do jubilera bo cały czar pryśnie a ja uważam,że tylko ciapciaki nie wiedzą co kupić swojej kilkuletniej partnerce.Poza tym pierścionek,wisiorek itp to tylko gadżet,liczy się to co Was łączy.A może kup pierścionek ale bardzo delikatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikyhg
Jezu Wiktorrrrrr. Naprowadz ja na rozmowe co woli!!!! delikatnie nie tak zeby sie domyslila. Zaaranzuj jakas luzna gadke o tym. Potem idz tam gdzie trzeba kup to co trzeba, zorganizuj to jakos i tyle! Co z Ciebie za chlop. Wez sie ogarnij bo jak bedziesz taka ciamajda to jeszcze w odpowiedzi na zareczyny uslyszysz NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiorek daj jej ten między nogami, czapke z peru wiesniaku i manetki z rubinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolalabym pierscionek, bo wisiorki jenak czesto sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
Nie jestem ciapą po prostu to dla mnie ważne i problem leży w tym że ona nie nosi i nie lubi za bardzo pierścionków - w tym cała rzecz, więc pomyślałem o tym wisiorku. Spróbuję ją podpytać jakoś lekko ale myślę, że może kupię i wisiorek i jakiś delikatny pierścionek po rozsądnej cenie żebym nie zbankrutował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wisiorek wisiorek wisiorek taki jest mój peniorek nadyma się jak indorek mój mały wiktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz aż takie wątpliwości to ją podpytaj, nie będzie zaskoczenia, ale też nie będzie pretensji jak nie trafisz. Prawie kazda panna wybierze pierscionek, bo tak sie utarło , ze to symbol. No chyba ze naprawdę , ale to naprawdę wiesz ze nie załozy pierscionka. Ja np nie nosiłabym, zreszta nie lubię bizuterii poza kolczykami, więc jakbym miała nosic to wolałabym zaręczynowe kolczyki albo zegarek:), ale takich kobiet nie ma wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie lubi nosić pierścionków, a jest to wyjątkowa kobieta dla Ciebie, a też pewnie nie jesteś milionerem to kup jej ten naszyjnik. Naszyjnik będzie nosiła cały czas i będzie to dla niej niespodzianka, a jak narzeka że zero romantyzmu znaczy, że lubisz planować, a co za tym idzie ona się pwnie ciągłymi planami nudzi. Mój drogi. Kup jej wisiorek, zabierz w jakieś fajne, jasne, ciepłe miejsce, załóż na szyję i zapytaj :) Ale zgodzę się, że pierścionek MUSI być tylko, że małżeński kiedy sobie wybierzecie i na pewno będzie go nosić, ale na zaręczyny wystarczy, a nawet aż nad to naszyjnik. NIGDY nie mów kobiecie "Idź i sobie zobacz jakie fajne" bo się od razu domyśli i poczuje urażona bo na pewno wolałaby mieć niespodziankę. POWODZENIA! Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×