Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktor089

Wisiorek zamiast pierścionka zareczynowego

Polecane posty

Gość gość
Ja też mam ze swoim chłopakiem tatuaż - mamy identyczne. To nie na oświadczyny ale jako coś dodatkowego i mnie to nie przeraża. Nawet jakby się coś stało to i tak to będzie część mojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takich nie widziałam w ogóle ale jak dla mnie są słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
No z oczkiem jednak znacznie lepsze, widziałem w sobotę u jubilera i jednak klasyka wygrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
A dlaczego miałby być to żart? Szukam czegoś, proszę o pomoc.. to takie dziwne? Niestety będę musiał przełożyć oświadczyny, bo mi wczoraj samochód padł i zamiast być u jubilera spędziłem pół dnia u mechanika.. dramat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim tempie to Ty za 100 lat się nie oświadczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasy Ci nie starczy czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob tak: kup pierscionek bo to wazna rzecz. nie zaden wisiorek bo to zadne oswiadczyny. po oswiadczynach powiedz jej ze jesli ma zyczenie to przerobisz go na wisiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
No nie starczy wydałem teraz 800 zł u mechanika więc słabo :/ Ten pomysł dobry z tym przerobieniem w razie czego, tylko musiałbym popytać u jubilerów czy jest taka możliwość bo osobiście nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na ślubie będziecie się wymieniać wisiorkami zamiast obrączek, bo ona nie lubi pierścionków? A poza tym jak ty to sobie wyobrażasz, pochwali się koleżankom, rodzinie że jest zaręczona, oni bedą chcieli zobaczyć pierścionek, a ona wyskoczy im z wisiorkiem, to ją... przepraszam, ciebie wyśmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee może nie wyśmieją nie przesadzajmy poza tym pierścionek nie jest po to żeby się chwalić koleżankom, bo koleżanki bywają złośliwe i lepiej uważac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak uważam. Moja koleżanka swego czasu tak się chwaliła, że została sama, bo w międzyczasie jej niby przyjaciółka odbiła jej faceta.. no i kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszą mnie takie teksty,że rodzina czy znajomi będą się śmiać.To o nich świadczy a nie o Autorze czy jego dziewczynie.Poza tym to jest ich związek i ich sprawa czy laska będzie miała pierścionek,łańcuszek,kolczyki czy tatuaż na lewym pośladku z imieniem ukochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ludzie za bardzo się przejmują, robią rzeczy które wypada, żeby zadowolić wszystkich dookoła, rodzinę znajomych a to nie o to chodzi, gubi się w tym wszystkim romantyzm i jakąś oryginalność bo wszystko jest na jedno kpyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problemem nie jest wisiorek czy pierscionek, problemem jest brak umiejętności rozmowy miedzy nimi, brak bliskości ( on nie wie, i nie przyjdzie mu do głowy,żeby ja o to zapytac)....w sumie smurtne. ale tak to jest, potem mamy rozwody po dwu latach i samotne matki z dziecvkiem, bo tatusia" przerosło" małżeństwo, dorosłosc i odpowiedzialnosc.... bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie chodzi o brak rozmowy, bo przecież to jest akurat taka sprawa o którą nie pyta się wprost.. w ogóle złe stwierdzenie. Ja bym stawiała na pierścionek i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to w ogóle za pytanie? Kup jej komplet biżuterii i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
Z racji tych wydatków na samochód muszę te oświadczyny odłożyć o jakieś 2 miesiace. Myślicie że święta Bożego Narodzenia to dobry czas? Wtedy jesteśmy wszyscy z rodziną. Czy jednak to oklepane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość go go
Chlopie. Tylko pierscionek z diamentem. Nie wydziwiaj. Jak nie lubi, to go no nosic nie bedzie, ale to jest po prostu tradycja. Wisiorek to mozesz jej dac na urodziny. Ja tez nie lubie pierscionkow iw ogole bizuterii, ale zareczynowy nosze chetnie i z duma. Okazujesz tym szacunek. Nie osmieszaj sie wisiorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość go go
kup jej jakis delikatny pierscionek, klasyczny, ktory nie rzuca sie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
Kupię pierścionek, myślę tylko aby kupić w komplecie z wisiorkiem, bo widzę, że jednak pomysł z samym wisiorkiem nie spotkał się z przychylnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie chciała aby mój facet mi się oświadczał przy rodzinie, także... przemyśl to głęboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubiłam nosić pierścionków, a zaręczynowy to co innego... chyba padłabym jakby mi facet dał łańcuszek :) teraz noszę i pierścionek i obrączkę :) zamiast obrączki co kupisz jej bransoletkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile masz pieniędzy, ale właśnie wpadłam na pomysł, żebyś kupił jej bransoletkę firmy PANDORA i zawiesił na niej pierścionek zaręczynowy i jakiś charms, który byłby adekwatny do okoliczności. Bransoletka kosztuje chyba 500 zł (podstawowa opcja), do tego charms ok. 200 zł i pierścionek, tutaj ceny już bardzo różne. Moim zdaniem, to byłby strzał w dziesiątkę, bo otwierając pudełko od bransoletki, nie spoedziewałaby się, że będzie tam pierścionek, a zawsze jak stwierdzi, że pierścionek jest jednak nie dla niej, to będzie nosiła bransoletkę, która będzie symbolizowała zaręczyny. No i miałbyś z głowy prezenty na inne okoliczności, bo podobno zbieranie tych charmsów uzależnia. Więc tutaj miałbyś ułatwioną sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex214
Jeżeli masz problem z gotówką na pierścionek to możesz zawsze go kupić na raty. Kiedyś wydawało mi się to dziwne, ale przed zaręczynami znalazłem sklep internetowy z biżuterią, w którym była możliwość kupna na raty, a że wtedy było krucho z pieniędzmi a chciałem sprawić swojej drugiej połówce naprawdę porządny pierścionek to kupiłem na raty pierścionek za około 2000zł. Teraz widzę że w wielu sklepach z biżuterią jest możliwość zakupu na raty, ja brałem raty w w platformaratalna.pl, w wielu sklepach jest ich system ratalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
Wydaje mi się, że spokojnie sobie za te dwa miesiące odłożę, nie chcę się bawić w raty z tym mam niezbyt ciekawe doświadczenia :) ale dzięki. To z tą Pandorą może być ciekawe.. rozeznam się w temacie jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup dla niej komplet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochalala
Właśnie spojrzałam, że te bransoletki są nawet tańsze niż 500 zł, więc jes szansa, że zamknąłbyś się w tych 500 zł z bransoletką i charmsem. Możesz wybrać jakieś serce z ozdobą, czy z napisem ,,i love you" i będzie super :) Twoja kobieta na pewno byłaby zadowolona z takiego prezentu, bo ogólnie jak ktoś ma taką bransoletkę, to inni od razu widzą, że ktoś ma na sobie drogą biżuterię (tym bardziej, jak jest na niej wiele charmsów). Ja osobiście nie posiadam takiej bransoletki, ale sama byłabym zadowolona z takiej niespodzianki, wiem, że moje znajome też by się nie obraziły za taki prezent :P Więc naprawdę przemyśl to. Nie jestem żadną nagabywaczką, ale jak rozważasz opcję z wisiorkiem, to taka bransoletka plus pierścionek jest naprawdę o wiele lepszą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
Postanowiłem kupić jej pierścionek to już na 100% ale do tego chce dobrać albo łańcuszek albo właśnie taką bransoletkę. Myślę, że mogłaby się jej spodobać chociaż takiej nie ma i w ogóle mało kiedy nosi takie błyskotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×