Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktor089

Wisiorek zamiast pierścionka zareczynowego

Polecane posty

Gość gość
Pierścionek musi być! Inaczej to wiocha! I nie oświadczaj się jej przy rodzinie, trochę intymności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie przy rodzinie nie, chyba bym nie wykrztusił ani słowa przy jej rodzicach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź c***a zrób to po męsku trochę wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej ten pierścionek, jeśli cię naprawdę kocha to będzie go nosiła, będziesz wiedział czy jest ciebie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor089
Myślę, że nawet jakby nie nosiła zbyt często to i tak mnie kocha :) Najwyżej wybierze z kompletu coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest tyle rzeczy do wyboru, że z kupnem kompletu nie powinieneś mieć problemu zawsze może Ci doradzić coś sprzedawczyni. Potem klimat, świeczki i do dzieła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline89767
Wisiorek bedzie bardzo fajnym prezentem :). Najlepiej sie nadaje moim zdaniem srebro bo jest ładne a niezbyt drogie :). Ja czesto kupuje wisiorki ze sklepu Violette :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie lubie pierscionkow
kup jej ja najdelikatniejszy pierscionek ze zlota z jak najmniejszym brylancikiem lub nawet malymi okr****** brylantowymi (tansze). to bedzie jako symbol, a rowniez idealny rodzaj pierscionka dla kogos, kto nie przepada. a do tego naszyjnik na lancuszku, pasujacy do pierscionka. zloto biale lub zolte, zalezy jakie ona preferuje, bo ja np. tylko biale. srebro jest za miekkie jak na symboliczny prezent na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata334
Ja jestem za! Biorąc pod uwagę, jaki wisiorek z Yvon dostałam ostatnio od męża na urodziny, naprawdę stałam się fanką zdobienia szyjki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem ja bym wolala tradycyjnie pierscionek, chociaz wisiorki tez są oczywiscie ladne na przyklad te z jubilea pl ale jednak na zaręczyny nie bardzo , moze to byc prezent na nastepne urodziny bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×