Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pavlo1985

Zdradzę Wam sekret

Polecane posty

Najwięcej witaminy mają polskie rude dziewczyny :) Tyle w temacie które kobiety są piękniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzywatutka
tak nieco odbiegając od tematu - macie już jakieś plany na Sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssseeverralll
dziekijem witaminy w tabletkach rude sa mi zbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmps
taaaa jasne zwłaszcza biale jak smierc z piegami na plecach i dekolcie o fuuuj koszmary jedne :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne witaminy nie zaspokoją zapotrzebowania w witaminę S inaczej zwaną seksem a rude mają niewyczerpalne złoża tejże witaminy :) a piegi dodają seksapilu wiekszości czerwonowłosych piękności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavlo 1982
zdradze wam sekret ruchały mnie dwie dziewczyny na raz jedna chciała sie zabic nawet jak sobie uswiadomiła z jakim scierwem sie zadawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie mniemam i nie przypuszczam a wypowiadam sie na dany temat tylko gdy jestem czegoś pewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavlo 1982
a pozniej całowałem sie na jej oczach z inna aby jej uswiadomic jak podłym załosnym skurwysynem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavlo 1982
a jeszcze pozniej poszłem wyruchac pod pryszncem laske aby tamtej jeszcze bardziej dojebac zdradze wam jeszcze jeden sekret, podgladalem jak jak brała przysznic jak bylismy na wyjezdzie a ta głupia sucz sie nawet nie zorientowała ze zrobiłem sobie seans filmowy hahhahhaha ale głupia pizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażając nikogo owszem inne kobiety też mogą posiadać takowe pokłady witaminy S. Jednakże u czerwonowłosych idzie to w parze z ich kolorem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavlo 1982
zdradze wma jeszcze jeden sekret imponowało mi to ze sie pocieła jak uswiadomiła sobie jakim człowiekiem jestem :) dodatkowo uwielbiałem jak mi suka konia waliła choc ja wogole nawet w najmniejszym stopniu nie postarałem sie aby jej było dobrze a niby czemu to kobiety sa do tego aby mi konia waliły i raz na pewien czas kupie jej kwiatki i szczesliwa a w miedzy czasie wyrucham sobie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985 "Jednakże u czerwonowłosych idzie to w parze z ich kolorem włosów." I jakie jeszcze umiejętności są z góry nadane przez kolor włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze to mało które tak się aktywizują te rude bo sam z jedną przeżylem wspaniałe 2 lata i miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielyje Rozy rozumiem że ciężko Tobie zrozumieć że pewne cechy charakteru wiążą się nieodzownie z kolorem włosów co dowodzi jedynie tego że Ty akurat musisz być blondynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posługując się przykładem którego pewnie zażądasz widziałaś kiedys czerwoną panterę?? Nie?? Nie ciekawiło Ciebie dlaczego?? Pantery polują w nocy i dzięki kolorowi swojego futra potrafią się wtopić w tłum. W świecie fauny kolor sierści potrafi powiedzieć kilka rzeczy o danym zwierzęciu a człowiek przypomne Tobie też jest zwierzęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa, a to jestem głupia. Na szczęście są farby, dzięki którym przyciemniając włosy, będę systematycznie nabywać wiedzy, a w momencie, gdy uzyskam kruczą czerń zgłoszę się do 'Milionerów'. Lub 'Jednego z dziesięciu'. No chyba, że sztuczny kolor się nie liczy... wtedy będę musiał żyć ze swoim IQ. :) Pavlo1985 "Bielyje Rozy rozumiem że ciężko Tobie zrozumieć że pewne cechy charakteru wiążą się nieodzownie z kolorem włosów..." Rozumiem, że lubisz wystawiać się na pośmiewisko ze swoimi teoriami, ale to tylko Kafe, tu każdy sobie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrptr
Pavlo no i znowu sie wymadrzasz i oczekujesz aprobaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozia, myślę, że pigment z farby stopniowo z włosów przenika do mózgu i wpływa na zachowanie, więc jest jeszcze szansa. Ej, to kolor skóry też ma wpływ pewnie. Skoro rudy jest taki fajny, to pewnie pomarańczowa skóra też. A więc następna stacja" solarium. Biedni murzyni, muszą polować w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa, jak się chce mieć dużo witaminy 'S' to niestety trzeba się zaopatrzyć w karnet na solarium. Kolega Pavlo operuje bardzo logicznymi i przemyślanymi argumentami, a ten z czerwoną panterą to już mistrzostwo świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PavIo1985
Jem sraki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLICZNA RUDA
@Pavlo1985 CAŁUS dla Ciebie :) :) :). Też uważam że rude...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roziu, one są wystarczająco logiczne i przemyślane dla rudowłosych a chyba taki jest cel:P Pozostaje mi się cieszyć, że mam na tyle mało barwnika odpowiadającego za rude włosy, że jeszcze nie ma on wpływu na moje rozumowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×