Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pavlo1985

Zdradzę Wam sekret

Polecane posty

O kurczę, Krwawa. Biję się w piersi. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Kłamałam, jestem starą panną i babo-chłopem. Wyznaję grzech i proszę o rozgrzeszenie. Pokuta też może być. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko zwykła, szeregowa członkini Panterka, musiałabyś w dziale kadr i rekrutacji się popytać;) Ale kto wie, może za parę lat zajmę wyższe stanowisko jak się postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, a ten dział rekrutacji to pewnie u męskiego mężczyzny zawszę szczerego, który ma doktorat z babochłopstwa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damascenka "To ja dwie odznaki poproszę - za nogę lewą i nogę prawą." Hola, hola! Nie tak szybko, a wąsa to kandydatka ma? Jak nie, to proszę niezwłocznie zapuścić i powtórnie stawić się na komisji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink_Panther "...który ma doktorat z babochłopstwa." Jestem pewna, że to była publiczna obrona pracy doktorskiej, gdzie sala pękała w szwach od cnych Babochłopów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.SSSSSSSSSSSSSS S" S^ .SSSSSSSSS-SSSSS'S. .S SSSSSSSSSSSSSSS SS .S SSSSSSSSSSSSSSS S, SS' SSSSSSSSSSSSSS^ .S. -SS^ SSSSSSSSSSSSS ,S S" .SSSSSSSSSSS -S S" ""SSSSS" "S .SS SS .S: SS. ."S., ..SS" "S.... ..... ...SSS"' -"SSSS.,..-SSSS" ^""SSSSSSSS"" SS S; .S SS ,S ,S ,S S SS .S. S; S: SS SS S: SS SS. S: ,S. SSS S .S: .S"S. S, ,S -S SS SS ,S SS ,S, ,S ,S. .S: S: ,S S; .S S: .S SS,. ..S SS,......SSS S"""SS"""SS: SS""""" ,S .S .S ,S \ SS SS \ \ .S S; / SS S' \ SS SS / \ .S: .S / \ .S' -S \ .S .S \ .S ,S \ SS S: .S' .S / \ S: S' / \ .S .S / S .S .S .S / S .S / \ .S -S / S; SS S: SS SS .SS / .S .SSSSSSSSSS; ..SSS, .S, SSSSSSSSSSSS. .SSS"SSSSS .SS, .SSS... ...SSS .SSSSSS.SSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSS; SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSS: "SSSSSSSSSSSSSSSSSSS' "SSSSSSSSSS"^ ^ Zobaczymy co z tego wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO178253
Zawsze szczery to jest Mój Mistrz.:classic_cool: Wiecie, że już prawików kafeteryjnych zmiotło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink_Panther "hehehehe a ja myślałam, że to ma być zawsze szczery z boku (fail)" Niestety, o jedną wypukłość za wiele... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO178253
Za to Drabina posiada wypukłości tu i ówdzie. Ech i jej gabaryty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zmiotło, rozprawiczyli się masowo? Co Ty łopowiadasz IMO. :P A to nie jest haj hitler Wilczyca, on po prostu robi przysiady, żeby zwiększyć masę, bo na razie ma nieproporcjonalna głowę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO178253
Ostał się Offerma, Prawiczek bez Wiary, Darker i Loooser. Z resztą straciliśmy łączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble i argenowi
neta odcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO178253
Bielyje Rozy "Precz nędzny Podszywie!" Morfeusz mnie już zaprasza. Żegnam panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink_Panther natyuralny rudy nie zawsze wiąże się nieodzownie z piegami i nie mówiłem nic o tym że tylko piegowate są ok :) Swoją drogą widzę że kilka godzin mnie nie było i już dopina mi się jakieś etykietki i dopowiada coś czego nie powiedziałem.Ojj nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa przyrodzenia na długość połowy długości rąk jak to na Twoim orderze krótkim nazywać nie wypada wkońcu nie każdy osiąga taką długość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×