Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pavlo1985

Zdradzę Wam sekret

Polecane posty

Krwawa, zaraz wyjdzie na to, że tak naprawdę mamy głęboki żal do Matki Natury za to, że nie jesteśmy ryżymi pannami, naładowanymi po brzegi witaminą 'S'. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za długa lista
Pavlo jest miłosnikiem bladolicych piekności o płomiennych włosach jak w piosence :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, stara znajoma z forum called Rózia się oburza na sterereotypy jak zawsze. :P Siemano Aneta. Ja tam osobiście uważam, że najładniejsze kobiety to te o aryjskiej urodzie, a nie rude (jeśli mówimy o naturalnym rudym, czyli związanym z białymi brwiami i piegami, itede itepe ), ale niech se Pavlo ma swoje gusta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za długa lista
aryjskie "najpiekniejsze rudowłose lpiety to .... holenderki strach sie nie bac ale o gustach sie nie dyskutuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za długa lista
kobiety lece na skroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozia, no właśnie mi niektórzy zarzucają rudy kolor, więc myślę, że bez obaw:D Panterka, ale on nie uważa osobiście. On ma słuszność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no chyba, że tak Wilczyca. :P *cofa wszystkie swoje słowa na rzecz jedynej i słusznej prawdy objawionej przez użytkownika Pavlo*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz pozostaje Ci Panterka powstrzykiwać pigment prosto do krwiobiegu a może jeszcze będzie z Ciebie w miarę atrakcyjna kobieta:P Rozia, jako kafeteryjny babochłop brzmisz nieskromnie uważając polskie babochłopy za najpiękniejsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczęry
zaraz podam kafeteryjne babochlopy a ze sam jestem pipka z meskim nickiem to niewazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa, nie chwaląc się - jestem prawdziwą Miss Kafe Babochłopów, niestety coś mało jest koneserów naszych wdzięków, więc muszę wyrabiać sobie tu markę, pomnażając swój dość mało pokaźny target. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zaliczam się do tego zacnego grona, więc czyń Roziu co trzeba, w końcu jakiegoś na kafe trzeba wyrwać :classic_cool: Jeśli Tobie się uda będę dumnie podążać za Twoim przykładem. Panterka, a Tyś kobieca kobieta, wcielenie damskiej kobiecości czy babochłop?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zs
Wszystkie babska które wymieniasz jako babochłopy zostaną starymi pannami :D ja też :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zs
Ahh jeszcze coś według polskich kryteriów już jestem stara panna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się z żadną z tych grup nie utożsamiam Wilczyco. :P Jestem zwykłe dziefczę przeciętne. Ale jakby co to mogę wstąpić do waszego klubu, w kupie raźniej. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząwsze szczery
Krwawa wilczyca Bielyje rozy Damascenka Moorland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink_Panther "Ale jakby co to mogę wstąpić do waszego klubu" My już razem widniejemy na liście Klubu Żyraf, oj, coś często nasze drogi się przecinają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka, no jeszcze czego, żebyś to Ty miała decydować w której grupie jesteś. Tutaj panicz zawsze szczery osobiście, czy też w pomarańczy decyduje kim jesteś i co Cię spotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy to kolor włosów ma cokolwiek wspólnego z temperamentem? Skoro tak uważasz powinieneś dodać że to twoja subiektywna ocena.Bo jak ja napiszę że najlepszy facet to wysoki brunet o czarnych oczach to zaraz stado panów powie że jestem hipokrytką,bo niby wygląd się nie liczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwięcej witaminy mają polskie rude dziewczyny Jasne :-o Jestem oryginalnie ruda i nienawidziłam koloru moich włosów od dzieciństwa. Teraz jestem brunetką i czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz Rózia, to jakies mistyczne przeznaczenie. :P A co tam panicz zawsze szczery krrrwawa, póki go tu nie ma to możecie mnie zaadoptować, może się nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząwsze szczery
Krwawa wilczyca Bielyje rozy Damascenka Moorland ROR czizas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery to baba
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w końcu na kafe sami najbardziej wartościowi z wartościowych mężczyzn. Ale u Pavlo jesteśmy skreślone:( chyba, że bardziej zardzewieję :P Panterka, ale ja nie wiem czy zasługujesz:classic_cool: Przydała by się jakaś lista wymagań które spełnić należy by móc wstąpić do tego stowarzyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damascenka, kłamiesz babochłopie. Toć skoro on mówi, że starą panną jesteś bądź będziesz to ma racje, a wytwory Twojej wyobraźni się nie liczą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapodaj tą listę, obaczymy czy spełniam wymogi. Może akurat się załapię. :D (to prawie jak z rekrutacją na studia, niezły stres:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×