Odpowiedz na ten temat

Życie z policjantem

• Policjantowa 2009.07.09 [11:38]
    Cześć usmiech.gif
    Zapraszam żony, dziewczyny, kochanki policjantów do wymiany doświadczeń z życia pod jednym dachem z oddanym służbie Panem Mundurowym oczko.gif Nie interesują mnie wpisy typu - każdy glina ma 5 kochanek i zdradza żonę na każdym rogu-dla jasności jezyk.gif
  • a to jest jaks 2009.07.09 [11:40]

• a to jest jakaś różnica 2009.07.09 [11:41]
    w życiu z policjantem a z innym chłopem? Nie wiedziałam usmiech.gif
  • KoloroweKredki 2009.07.09 [11:42]
    Na temat Psów się nie wypowiadam jezyk.gif
    "Nie zawsze żyje dobrze, bo żyje chwilą... w momencie upadku oddaję hołd swoim czynom"
  • mordoklejek 2009.07.09 [11:43]
    Ja jestem w szczęśliwym związku z policjantem już 7 lat.
    Jest naprawdę o.k. Słyszałam wiele na temet rozwiązłości tej grupy, ale patrząc z boku na innych kolegów mojego męża to akurat nie mogę potwierdzić tej reguły. Są i szczęśliwe pary które znam osobiście i rozwodnicy jak wszędzie!
  • ** sugestia ** 2009.07.09 [11:44]
    Ladaco i tu po raz pierwszy muszę się z Tobą zgodzić!
    Po 4 latach takiego związku!
    ... Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami... Majk
  • gbvhg 2009.07.09 [11:45]
    bez policji byloby lepiej, od razu poszlabym wystrzelac polowe ludzkosci usmiech.gif

• a o czym tu gadać 2009.07.09 [11:45]
    po pierwsze jest już taki temat, a po drugie - z moim byłym mężem wszystko było ok, dopóki nie dostał się do policji. jak wyjechał na szkoleni... równia pochyła pechowiec.gif odj**ało mu na całej linii i z ukochanego mężusia w ciągu roku stał się byłym jezyk.gif
  • zalezygdzieijak 2009.07.09 [11:46]
    Zalezy w jakim pionie pracuje.Moj stary pracowal cale zycie w zabojstwach-tam wszystkim odpie**alalo, sami alkoholicy,przemoc domowa na porzadku dziennym, a kontaktowanie sie z marginesem tylko sprzyjalo korzystaniu z uslug wiadomych dam. cale szczescie ze sie łajza w koncu zachlala na smierc.
  • Mapeciak 2009.07.09 [11:47]
    Ja też nie narzekam po 12 latach, w tym po 10 jako żona, a po 3 jako żona policjanta usmiech.gif
    Michaś 09.04.2004 Mikuś 09.08.2008 M.M. Dobrze widzi się tylko sercem
  • cudowna_wenus1111 2009.07.09 [11:49]
    ja mam sasiada.. i znajoma ktora zna duuzo policjantów.. opowiadala mi nie raz jak klamia zony itd.. :/ a ja powiedziaalam ze mam fajnego sasiada ktory wydaje sie ideealny (z jednego komisariatuco Ci co opowiadala) spytala sie o imie;d powiedzialam, ona dokonczyla nazwisko.. i opowiedziala mi kilka słow o nim.. więc mi sie wydaje ze wiekszosc po jednych pieniadzach ..
  • 2*25 2009.07.09 [11:49]
    moj byly tez byl policjantem. BYDLE

• Mapeciak 2009.07.09 [11:49]
    zalezygdzieijak
    a gdzieś myślisz jest łatwiej?? Wszędzie bród, smród i łajzy-taki pieski żywot gliny..
  • zwykla zona policjanta 2009.07.09 [11:52]
    moj jest w kryminalnej, przemocy domowej w zadnym sensie nie doswiadczylam, nie pije wiecej niz znajomi w innej pracy. i chyba nie mam juz nic wiecej do dodania bo z nikim klocic sie nie bede jezeli mial inaczej.

• mordoklejek 2009.07.09 [11:52]
    Pierdoły posuwacie !!!!!!!!!!!
    Jak facet ma skłonności do zdradzania żony to nie dlatego że ma taki zawód /np.policjant / tylko dlatego że jest zwykłym fiutem!!!!!
  • fcdvszf 2009.07.09 [11:52]
    chyba przewaga tych "negatywnych" doswiadczen bylych zon. jednak cos znaczy
  • ex policjantowa 2009.07.09 [11:53]
    Byłam z policjantem i był bardzo za mna ale skapy tez był że szok. za to opowiadał mi barwne historyjki ze słuzby. był ok ale teraz zrobił sie z nigo koks i amator tlenionych w lateksie panienek
  • cudowna_wenus1111 2009.07.09 [11:54]

mordoklejek : środowisko sprzyja równiez + koledzy + telefony sluzbowe + różnorodne sytuacje w pracy..

• mordoklejek 2009.07.09 [11:56]
    Środowisko??????
    Przecież to przeważnie patologia,bród, smród i itd,itp , watpie że właśnie tu czychają jakieś "zaj**iste okazje"
  • anioły i demony 2009.07.09 [11:57]
    życie z policjantem to koszmar
  • jhjjjjj 2009.07.09 [11:58]
    fcdvszf
    chyba przewaga tych "negatywnych" doswiadczen bylych zon. jednak cos znaczy - tu na forum sa same zdradzane, albo kochanki...chcesz z tego zrobic wiarygonde zrodlo ? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif

z tego co slyszalam to KAZDY facet zdradza ktory ma prace polegajaca na wyjazdach. konsultanci, sprzedawcy itp na kazdym wyjezdzie lapia doopy.

• Predatorka 2009.07.09 [11:59]
    A cóz to za różnica czy zyje sie z policjantem, zołnierzem, lekarzem czy operatotem koparki...
    jeśłi mężczyzna ma podły charakter i jest zwyczajną szumowiną to zawód jaki wykonuje nie ma znaczenia...
    wszytsko zalezy od człowieka... i od jego podejścia do życia do zwiazków ect....

dlaczego mężczyźni boją się inteligentnych kobiet ?
  • Policjantowa 2009.07.09 [12:14]
    ok, ok, ale może niech się wypowiadają kobiety policjantów a nie postronne, lecące stereotypami osoby?? Plisss
  • Policjantowa 2009.07.09 [12:15]
    a co tu gadać - gdzie znajdę taki temat???
  • mordoklejek 2009.07.09 [12:20]
    Policjantowa jak wyżej pisałam jestem szcęśliwa w związku z policjantem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Predatorka 2009.07.09 [12:28]
    kobieto.... ale po co ci wiedza jak sie zyje innym kobietom w zwiazkach z policjantem... ....

KAZDY CZLOWIEK JEST INNY.... wiec moze sama ocen swoj zwiazek...

zaraz tu sie pojawia watki typu "zycie z lekarzem", zycie z murarzem" ect...zenadapechowiec.gif

dlaczego mężczyźni boją się inteligentnych kobiet ?
  • Mapeciak 2009.07.09 [12:33]
    Dzisiaj nie będę zbyt obiektywna bo mam doła, ale życie z policjantem jest normalne, spokojne, szczęśliwe, ale Policja , to juz całkiem inna brocha.. Może wk....

• ja tez bylam z policjantem i n 2011.04.07 [18:04]
    nie wspominam milo,na sam koniec okazalo sie ze w innym miescie mial zone i dwojke dzieci a mi sprzedal bajke ze po 9latach rozstal sie z dziewczyna,pozniej opowiadal moim kolezankom ze to dla mnie a ja nic nie wiedzialam.szok.nigdy wiecej zadnych zwiazkow ani spotkan z nimi.pol roku stracone na tego debila
  • mkjnjyhtyyggjjgghjjjjk 2011.10.05 [22:08]
    Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w tej sprawie.Mam partnera z którym mam dziecko.Kiedy go poznałam nie był policjantem, nawet nie myślał o tym chyba żeby nim być wtedy.Kiedy urodziło się dziecko on dostał się do szkoły policyjnej i przez pół roku tam siedział,wracał na weekendy i jak miał tylko wolne.Do czego zmierzam zanim dostał się do tej szkoły a nawet jeszcze przez te pół roku jak w niej był to między nami było jeszcze w miarę w porządku.Dodam ,że na początku naszej znajomości wydawał mi się wygraną od losu, był czuły,troskliwy,potrafił mówić miłe rzeczy,był pomocny.Jednak od kiedy zaczął pracować w służbie stałej niedaleko miejsca zamieszkania zmienił się nie do poznania.Cwaniakuje bo wie, że ma trochę władzy,przeklina,jak trzeba pomóć mi lub zająć się dzieckiem to muszę używać w stosunku do niego brzydkich słów,straszyć go,wrzeszczeć bo normalnie do niego nie dociera.Przy nim stałam się wredną,oschłą,znerwicowaną osobą.Wcześniej też byłam nerwowa ale nie zachowywałam się tak jak ma to miejsce teraz.Jego praca oraz kolega z którym ma często służby zrobiły swoje.Kiedyś koleżanka jak usłyszała ,że on wybiera się do policji to zapytała czy nie boję się że się w niej zmieni a ja jej ,że gdzie tam na pewno praca nie jest w stanie zmienić człowieka.Teraz wiem jedno praca może zmienić nie ważne jaka.Zwłaszcza tego typu ponieważ ma do czynienia z sytuacjami gdzie ludzie mający w miarę normalne zawody nie są narażeni na tak ogromny stres,patologicznymi sprawami czy choćby wypadkami gdzie ktoś ginie i muszą ogladać zwłoki (pomijam tu lekarzy czy inne osoby mające styczność z uszkodzeniami ciała).Wiem również że każda praca jest stresująca ale policjant ma częściej do czynienia z bandziorami,pijakami,jeżdźi na interwencje itp. Jeśli chodzi o zdrady to nawet mnie to nie obchodzi już bo moje uczucie do niego całkowicie wygasło,na razie muszę z nim wystrzymywać bo finansowo jestem uzależniona od niego jednak widzę że ta praca miałą wpływ na jego psychikę i osobowość bo skoro nie był taki na początku to dlaczego teraz taki jest?Ja nie robiłam z siebie idealnej na początku i wiedział jaka jestem a on niestety zmienił się na gorsze.Jeszcze wracając do służb bo piszą niektóre osoby że mają grafik męża policjanta i co z tego jak mój też partner ma a nie jednokrotnie przedłużyła mu się słuzba bo miał np wypadek do którego wezwano jego patrol,czy złapali kogoś i potem papierkowa robota z tego tytułu choć może tak naprawdę były to kłamstwa i jeżdźił na panienki z kolegą z patrolu albo faktycznie było tak jak mówił ale ja i tak się nie dowiem bo niby kto miałby mi donieść jego koledzy z pracy przecież oni nie będą kablować kolegi czy mieszać się w nie swoje sprawy,zresztą nawet ich nie znam.Dużo by pisać o tym życiu z policjantem.
  • Max Zander vel Klaun 2011.10.05 [22:12]
    Zawsze żonka musi liczyć się że dostanie przypadkiem kulkę od osobnika co sobie u niego nagrabił mężuścool.gif .
    Moi wrogowie doprowadzili że wyszedłem z siebie i tak powstałem . http://images.gildia.pl/film/filmy/der_clown/ poster/w200/ Farmacja została stworzona aby przynosić zyski a nie leczyć . Nie stosowanie moich dobrych rad grozi kalectwem lub śmiercią .Bo jestem kafeteryjną krynicą wiedzy i zwłaszcza skromności . http://www.youtube.com/watch?v=JmmIYgUPss4 Dla rusofobów: http://www.youtube.com/watch?v=hUh9pThGdm4 . Więcej o mnie w profilu .
  • Oktawia* 2011.10.05 [22:26]
    Policjantowa - zapraszam

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1214721& start=47010

Mapeciakjezyk.gif Jak miło Cie widziećusmiech.gif

Jestem zona policjanta ponad 20 latusmiech.gif Nigdy tego nie żałowałamusmiech.gif Maz jest wspaniałym człowiekiemusmiech.gif Więcej mi się nie chce pisać,bo link,który podałam jest do strony o zonach mężczyzn mundurowych i tam się udzielam od latusmiech.gifusmiech.gif Pozdrawiam.

Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje http://www.weronika.e-debica.pl/index_pliki/P age363.htm

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...