Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pranie poscieli

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam w takim panstwie, gdzie ludzie niby na ogol piora posciel (glownie chyba przescieradlo pod ktorym spia, poszwy na poduszki I przescieradlo, ktorym sie przykrywaja) raz w tygodniu. Ja mieszkam sama I po tygodniu nie czuje potrzeby zmiany poscieli. Jedynie moze poszwy od poduszek, ale reszta jest u mnie swieza do 2 lub 3 tygodni. Co myslicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche mnie smiesza niektore tutejsze zwyczaje, poniewaz ludzie piora na obled, ale wysprzatanie mieszkania czesto ogranicza sie do poodkurzania podlog I umycia sedesow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaa
Nie wiem gdzie mieszkasz ale ja mieszkam w Polsce i sama zmieniam pościel mniej więcej co tydzień i nie uważam żeby po tygodniu była świeża a po trzech tygodniach to już masakra jakaś. Oczywiście, że pościel się nie brudzi, tak jak ubrania ale się kurzy, rozwijają się w niej roztocze dlatego się pierze pościel w wysokich temperaturach, a po za tym ja uwielbiam czuć świeży zapach pościeli zwłaszcza takiej która wyschła na dworze i zmiana pościeli to dla mnie istny rytuał i przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
Po za tym chciałabym dodać, że w sumie tam gdzie mieszkasz ludzie najzwyczajniej dbają o higienę a do niej zalicza się zmiana pościeli, czyste podłogi i sedesy, bałagan to nie brud tylko po prostu rozgardiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BYL JUZ TAKI TEMAT NA KAFE, z wieloma odpowiedziami. To znowu ty? Czy po co robisz prowokacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dworze jest pelno mikroelementow plesni, ktore laduja na poscieli. Ja susze w suszarce elektyrcznej, I tak wydaje mi sie najlepiej. Wiec, wyglada, ze kazdy zawsze ma swoje racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama żeś mikroelement. Marnujesz energię. A ziemia ledwo zipie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czym masz problem?pierz kiedy ty uznasz za stosowne.chyba nikt ci nie nakaże prać co tydzień?ja piorę co 2 tygodnie i guzik mnie obchodzi że ktoś pierze 2 razy w tygodniu lub co 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×