Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muffinka

Gry godne polecenia

Polecane posty

Mam ochotę zamienić się z moim mężczyzną na miejsce przy komputerku i pograc w cos fajnego :). Czy macie jakies ulubione wciągające gry? najbardziej lubię gry przygodowe i logiczne. Jednak nie jest to wyznacznik :) Kobietki grajace :p Prosze o jakieś tytuły godne polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wciąga
need for speed underground 2 need for speed most wanted gta vice city gta san andreas 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam gre online thecrims.com na poczatku wydawala mi sie dziwna ale swiat gangsterski wciaga jak cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gta odpada, przejadły mi się wyścigi. Wolę coś odprężającego, a zarazem wciągającego :) wymagajaca jestem, co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wciąga
z przygodówek świetna jest Syberia zarówno I i II część. serio polecam ta gre. need for speed to wyscigi samochodowe, ale nie takie zwykłe :D a gta to taka se gra akcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Krecie nie słyszałam :o A ta Syberia jest skomplikowana?? :p bo wiesz ja blondynka jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam: Syberia I i II Stil Life The Longest Journey klasyka \"Atlantis\" (wszystkie części) Post Mortem The Adventures of Sherlock Holmes - Tajemnica srebrnego kolczyka a jakby Ci sie znudzily przygodówki to postrzelaj sobie w \"Call Of Duty\" I i II milego grania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margottt
Ja gralam w kreta! U nas to jest znane jak super mario:) Staaaara gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce pograc w super mario-kret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce super mario
a jest ta gra do ściągnięcia gdzieś w internecie ...tak dawno nie grałam w super mario.. kret jak to mówicie..ostatni raz kiedy byłam dzieckiem...prosze pomużcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×