Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co to jest ta Wspólnota Polska Nocy Kupaly?

Polecane posty

Gość gość

Boże jak mnie ten debil wilk wnerwia! O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"..cisza ktora boli i dusi w gardle kamienne twarze rysujac milczenie." z mrocznego tomika "Sonety Kanadyjskie" Krzysztofa Widmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ty widzisz wilka? Zażyj leki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też wkurza ten cymbał. Kiedyś trochę poczytałem tego gowna. Istny debil to jest i zasciankowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
WPNK to taka partia polityczna z ramienia narodowców z romansem z lewicowymi odchyłami, liberalnym podejściem do seksu i ludowcami. Mam nadzieję, że pomogłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz pisze tu dwóch kolesi, Oxfordy coś tam. Można ich lubić albo nie, ale przynajmniej nie sadzą się jak muchy na g*****e, nie tworzą regulaminów, nie próbują dominować, nie wyzywają, nie płaczą że są pokrzywdzeni, nie obrażają się i nie wmawiają wszystkim że ich poyebane poglądy są jedyne słuszne. Mnie ich temat trochę przynudza, ale może wszystko idzie w kierunku lepszego na tym ostatnio smutnym jak chooy forum.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Reklamuj dalej, nie krępuj się. :classic_cool: Fajne te buty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamuje? :D No tak, kolejna, dla której WIlk, Widmo, Res itp to normalni faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie dzięki takim kobietom Ci popaprańcy nadal brylują na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Spokój. Pisałam o miłych krawaciarzach z butelką . 😠 Czy reszta to normalni...?...to nie wiem. :( Musiałabym przeprowadzić test Kocha- Narysuj mi drzewo. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi się coś przypomniało o Wilku. Nie wiem czy Wilk to ta sama osoba ale wydaje mi się, że tak. Tylko kilka lat temu występował pod innym nickiem. Kreował się tu na osobę co kocha zwierzęta, a ja wtedy poszukiwałam domu dla bezdomnego psa i on się zgłosił. Miał wziąć tego psa dla kogoś tam z rodziny, już nie pamiętam o kogo chodziło. A jak przyszło co do czego to oczywiście się nie odezwał! Zero kontaktu, żadnej odpowiedzi. Gdyby tylko powiedział, że jednak nie to spoko szukałabym dalej, a on olał sprawę i wydłużył tylko poszukiwania. Musiałam się wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
:D Więc Twoje drzewo to złamana jabłonka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm w odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule tematu noc kupaly to slowianskie swieto . najkrótsza noc była czczona miedzy innymi j****iem w lesie:P. nazywana rowniez Midsummer :D:P pewien wołk postanowil zaswietowac i wirtualnie pobzykac . jednak okazalo sie ze z tego bzykania wyszlo gowno. sama idea zacna - wykonanie w przypadku wilka c*****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co ten popapraniec bierze skoro wymyśla takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to samo co ty ćpa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blednygosc dziś (...) noc kupaly to slowianskie swieto . najkrótsza noc była czczona miedzy innymi j****iem w lesiejezyk.gif . nazywana rowniez MidsummerxNo patrz błędny, co Ty nie powiesz 😴 :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu, znowu, jestem jego muzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×