Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy bywa tu Deidra, Zyon, Julia,Juvia, Pleiades, Don Octavio, Słonce w chmurach

Polecane posty

Gość gość

Był kiedys taki temat coś kochanek z internetu, Julia, Juvia, Deidra, Missima, Zyon, Don Octavio, Słonce w chmurach, Pleiades i gdzie oni teraz są, czy pod innymi nickami ? Pisali że się spotykają z kimś. Może któraś z wymienionych osób się odezwie i napisze co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ? Nie masz kontaktu na emaila, więc nie jesteś bliski. Nie rozumiem w jakim celu zakładasz ten plotkarski topik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy czytałam ich temat, założycielką była chyba Julia, ale kojarzę parę nicków z tego tematu, szukam, szukam i chyba został usunięty... Dziś jestem w podobnej sytuacji jak oni, zastanawiam się więc czy tu bywają, może się ktoś odezwie, może zmienili nicki ? Chciałabym by temat powrócił, by któreś z nich napisało jak potoczyły się ich losy, czy nadal się spotykają, czy było warto, czy dziś gdyby stanęli jeszcze raz przed tamtejszymi wyborami, decyzjami postąpili by tak samo czy inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien znany nick
Oczywiście, że warto. Al w granicach rozsądku. Ogień, poryw, ciary itp to wytarte slogany. Trzeba mieć głowę na karu aby się nie zakochać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bywają, bywają i raczej dobrze się mają. A temat był... ale się zmył to stare dzieje - dzisiaj to już inny poziom na tym forum. Kiedyś też nie było słodko ale poziom był inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile wiem, niejedną. ale jego żona dowiedziała się tylko o Missimie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyon jest w porządku gościem. I nic tam tam nie przeżyna tylko na mszę daje. Co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa....same legendy i bajania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×