Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanie...

Czy lubicie seks analny i dlaczego??do kobiet i meżczyzn

Polecane posty

Gość takie pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie...
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie...
.......hmmm nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie...
dlaczego/.?jestes meszczyzna czy kobieta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest juz......
100000000000000 topikow o tym analu. Wyluzuj czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba jednoczesnie, penetracja myszki i pupy ( potrzebny wibrator). Z byłym mezem nie miałam ochoty, obecny partner powoli przekonywał i teraz uwazam ze to genialne rozwiazanie, mega orgazm. Warto zainwestowac w zel intymny potęgujący doznania np durex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Jestem kobietą. Może chodzi o to, ze mam problem z dojściem z pomocą cipki. Po prostu jak to robiliśmy pierwszy raz, nic nie bolało, sama przyjemnośc, to sie nie zraziłam, a potem tylko odkrywalam przyjemnosć tego seksu. I jak poprzedniczka lubie z wibratorem, ale chyba bardziej tlyko mojego factea. Megaorgazm. Mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo kobiet mowi...
ze ten seks jest fajny bo dochopdza przy nim a faceci co w nim widza co im daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co im daje ale w moim przypadku to z inicjatywy partnera. ostatnio zwiesiłam głowe z łóżka, chwycił mnie za nogi ustawił do góry nogami w powietrzu i wibratorem zrobił taka jazde ze masakra. Nio i w pupie jest miejsce ktore pozwala na bardzo szybki wielkokrotny orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasno nio oki ale w cipce tez moze byc ciasno, ja np od kilku lat nosze kulki chińskie ( od 3) nie codziennie ale miesnie kegla sa w swietnym stanie:0. Serdecznie polecam kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
moze być ciasno w cipce, ale uwierz, ze nigdy tak bardzo jak tam z tyłu. No i pewnie etz chodzi o to że faceci uwielbiaja kobiece tyłezki. nie tylko patzreć ale i penetrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze to jest tez tak
ze facet przywlaszcza sobie wtedy kobiete patrzy na nia jak jest bezsilna poddaje mu sie on ma wladze i to ich podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
nie, ejstem kobietą. i to co napisał ktoś wyżej na pewno też. ja tam lubie byc poddana facetowi, ale tlyko swojemu facetowi. Nie chce byc przemdiotem w oczach jakiegoś przypadkowego faceta, mój facet wiem ze mnie szanuje etc, wiec mzoemy sobie pozwolic na odrobine wulgarności, to podneica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa to jest piekne
a czy zawsze jakos sie oprozniacie wczesniej?my zawsze to robimy bez gumy i nie oprozniam sie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
ja staram sie zawsze być czytsa, w sensie porządnie sie wypróżnić przed. Czasem pomocne są no. czopki glicerynowe, ale w awaryjnych sytuacjach tylko. i najlepiej przed sie dobrze wymyć i "sprawdzić teren palcem". jak sobie głęboko go zasadzi i jest czytso z reguły nie ma zadnych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fegqetgt
Baby czy wy jestescie zupełnie zidiociałe :-) zal i jeszcze raz zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx28
Ja uwielbiam, bo to maksymalnie podniecające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem facetem i zwiazku
bez anala sobie nie wyobrazam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajcie konkretnie
na pytania faceci i kobiety czy lubiecie czy nie i dlaczego akurat taki rodzaj seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem kobietą
i związku z analem sobie nie wyobrażam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEZ SOBIE NIE WYOBRAZALAM
A W TEJ CHWILI OKAZALO SIE CALKIEM PRZYJEMNIE I MILO ZALEZY OD PARTNERA I PODEJSCIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie kierowane
jest do meżczyzn i kobiet a nie do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Ależ macie problemy. Mi też facet dał z liscia podczas i mnie to podnieciło, nawet sama mu zasugerowałam. Mnie to podnieca, może to fetysz. ale mi sie podoba. Powiedzicie po kigo chuja włazicie mi z butami do sypialni i krytykujecie mnie? To moja sprawa, róbice se co chcecie ja nic na Was nie mówie... Troche tolerancji, nikomu krzywda sie nie dzieje... a i życze Wam, zeby facet was nigdy nie zdradził, bo zawsze chcecie tylko po Bozemu i nawet loda Wam sie zrobić nie chce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Georgia, my chyba mamy podobny temperament ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za was dwie w łóżku dałbym wszystko co mam, och laski, uwielbiam i anal i policzkować. Może w następnym życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
No, mój facet chyba też sobie mnie chwali w łóżku, bo ejstem bardzo otwarta na wiele eksperymantów i mało co mnie brzydzi lub odpycha (ale np scat i piss tak). Ale ostra jazda z klapsami przytrzymywaniem mocnym etc to jak najbardziej ;) to chyba lekki fetysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×