Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

dlazego kobiety nie nosza obraczek slubnych?

Polecane posty

chca byc nadal adorowane,czy szukaja... no wlasnie czego. Nigdy nie ruszam sie z domu bez jak i moja zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona bez obraczki
nie nosze, bo wtedy moge sobie poflirtowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd takie wnioski ? Ja nosze zawsze. Jedynie w ciąży pod koniec trochę mi palce spuchły więc zdjęłam. Mój mąż też z resztą zdjął może z 5 razy od ślubu :D On się potrafi wrócić z połowy drogi, jak zapomni z domu zabrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porkesss
a po co domu zdejmujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankathtyhuyjyu
Ja nie noszę, bo niemal codziennie jestem na siłowni/ treningu/ basenie i boję się, że mogłabym zgubić (a do ćwiczeń zdejmować trzeba) w szatni. Niejedne kolczyki już w ten sposób straciłam. Zakładam raczej od święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w domu również nosimy, nie zdejmujemy nigdy. Tak jak pisalam, wyjątkiem u mnie była ciaza lub ugniatanie ciasta czy innych potraw, zaraz potem zakładam spowrotem. Moj mąz pamiętam raz zdjął, bo coś wyciągał z ciasnego miejsca i się bał, ze zahaczy, a potem zapomniał zalożyć, bo zaraz wyjeżdżaliśmy na zakupy i się z połowy drogi wrócił, bo on bez obrączki źle sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixiiii
pendzior przede wszystkim obrączek nie noszą FACECI ! I bardzo się cieszę że kobiety też zaczynają bez nich chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taz sie wracam jak zapomne. W domu sciagam bo czasami przeszkadza mi w zajeciach-silownia.sprzatanie,mycie i pranie,oraz gotowanie. Zona tylko chodzi do pracy i dba o moje zadowolenie, ja o jej rowniez,tez pracuje,zeby nie bylo,na 3 zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie noszę bo ze złości
wyrzuciłam swoją przez okno ale mąż kupił już nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemooorralnapropozycja
a ja nie noszę od ciązy czyli prawie 2 lata juz. zapomnialam dodac, iz ostatnio spuscilam ją w kiblu:pp mielismy ostra sprzeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keirria
ta mila twoj mąż to jakies pieprzony pantofeel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moja nosze od 7 lat ... i nie mam z tym zadnego problemu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamiła-Twój facet
jest w takim razie pojebany.Sceny odstawia przed Toba ale pewnie jak rucha na boku to brak obrączki mu nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsdfdsf
ja tylko w pracy sciagam na 8 godzin, pracuje w obrobce metali i nie lubie jak cos mam na rekach bo mi to przeskadza, a po 2 jest jeszcze bezpieczenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdejmuję czasami robiąć mężowi masaż czymś tłustym, zagniatając ciasto, czasami sprzątając gdy mi przeszkadza. Czasami zdarza mi się zapomnieć założyć z powrotem :) Zwykłe zapominalstwo, nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułaispóła
My nie nosimy obydwoje, wcale, bo w ogóle ich nie mamy. Obydwoje bylismy zdania, że to jest niewygodny gadżet, ani ja pierscionków nigdy nie nosiłam, ani on. Jakosć małżeństwa na tym nie cierpi, to jest tylko symbol. Oczywiscie jesli to dla kogos wazne, to jego cyrk, jego malpy, ja nie mam nic przeciwko, nie krytykuję ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułaispóła-a jak było w Urzędzie/kościele? Ustalaliście to jakoś wcześniej, że obrączek nie będzie zakładać? W Urzędzie to się chyba nie da bez :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułaispóła
W urzędzie kobitka zdaje sie spytała, czy bedziemy mieli obrączki, a może sami powiedzieliśmy, ze nie bedzie, juz nie pamietam. Tylko ze to nie było w Polsce, nie wiem, możliwe, ze w Polsce sie nie da bez, nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, byłam po prostu ciekawa :) W Urzędzie na pewno nie pytają czy będą czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułaispóła
Coś mi tak dzwoni, że jak sie nie ma obrączek, to sie dostaje takie "wypożyczone", ale moze mi źle dzwoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazona
Nie nosze w domu pierscionka i obraczki, bo nie lubie miec niczego na palcach. Zakladam tylko gdy wychodze z domu, ale przyznam sie, ze czesto zapominam zalozyc. Za to moj maz nosi caly czas i nie zdejmuje nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie nosze juz 2 lata
meżatka jestem 5 moj maz nosi dla mnie obrączka nie ma znaczenia, 1-2 gramy zlota niczego nowego nie wniosą miedzy dwoje ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosiłam zanim zaszłam w ciąże . W ciąży puchły mi palce więc ściągłam. Od 5 lat juz nie noszę. Mąż ze względu na pracę też nie nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×