Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny same wysyłają mi nagie zdjęcia

Polecane posty

Gość gość

Jestem dosyć przystojnym brunetem z ciemną karnacją. Od zawsze miałem dobre kontakty z innymi. Ale to co się ostatnio zaczęło dziać poprostu mnie zszokowało. Z ciekawości założyłem konto na tym 'snapie' i opublikowałem nazwę na fejsie. Niemal natychmiast zacząłem otrzymywać zaproszenia głównie od koleżanek. A one , tuż po zaakceptowaniu, bez żadnego skrępowania zasypały mnie swoimi nagimi zdjęciami, nawet bliskie znajome, po których czegoś takiego bym się nie spodziewał. Po wpisaniu nazw snapów kilku z moich adoratorek w fejsową wyszukiwarkę okazywało się, że kilka z nich było już w związku a na tablicy miały zdj jak całują swoich "wybranków". Odrażające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubisz to ssuko :P xx a tak serio to kobiety teraz zachowuja sie jak faceci, przejely wiekszosc ich prostackich zachowan wiec co sie dziwic. 2/3 kobiet mogloby spokojnie zarabiac dupa, niech nie mowia ze nie, ze fuj - maja to ku.rwy we krwi, a twoj przypadek tylko to obrazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% kobiet podobno tak robi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Kobieta mnie bije" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 90% kobiet podobno tak robi :/ x Proszę o wiarygodne źródła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 90% kobiet podobno tak robi :/ X Jak nie więcej, ale nazwij ich zachowania po imieniu to będzie afera jak chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś 90% kobiet podobno tak robi :/ x Proszę o wiarygodne źródła X Wystarczy poobserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty nie napiszesz dość przystojny bruneciku o ciemnej karnacji. Wszystko pięknie, ładnie ale jesteś na Kafeterii. A właściwie na forume F8. Specjalnie nie piszę, że to forum erotyczne, bo takowe jest tylko z nazwy i różne rzeczy się tu dzieją. Od słodziutkich kuchareczek, które z kitu do okien przyrządzą smaczny i zdrowy posiłek, po zakonnice, które właśnie zrzuciły habit i wsiadają na wszystko co stoi. Wiem że i tu skazany jesteś na sukces ale to zaczyna cię męczyć, dlatego nie podałeś do siebie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam namiary na 13-ki robiące to ze starszymi - zglaszac do prokuratora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy :-D :-D :-D, wciąż uwielbiam Cię czytać, choć f8 to już nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądziłam? Źe są tak głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×