Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kalisimo

Facet przebrany za kobiete i posuwany w tylek przez partnerke

Polecane posty

Gość Kalisimo

Co sadzicie o takich zabawach? Moja dziewczyna ,na codzien normalna i atrakcyjna, ma "opcje" dominy. Po prostu czasem ma chec zebym przebral sie za suke (damskie ciuszki,bielizna), zaklada mi obroze i tak sie bawimy - na koniec "gwalci" mnie analnie (sztucznym penisem na paskach), przy czym nieraz dostala orgazmu. Mi sie te zabawy takze podobaja, ale jestem ciekaw waszego zdania. Jesli 2 osoby pragna tego samego, to mimo obiektywnej "nienormalnosci" tych czynnosci nie jest to chyba cos zlego ;). Ale powiem wam, ze sie rozbestwilem w seksie i teraz panny z ograniczeniami juz mnie nie ruszaja, wiec musze dbac o swoja "domine", bo nie wyobrazam sobie bycia z inna kobieta. Prosze bez podszywaczy, bo nudni jestescie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na taki widok zapewne bym dostała padaczki ze śmiechu, ale jak Wam to pasuje, to powodzenia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisimo
No wlasnie, mi sie tez czasem zdarza "parsknac" kiedy sobie uswiadomie jak to musi wygladac,ale ona traktuje to serio i jak tylko zobaczy usmiech na mojej twarzy dostaje "razy" smycza. Jestem ciekaw skad takie "opcje" u kobiet sie biora. Dodam ,ze na codzien nie jest taka, jest normalna kobieta, i mamy zasade ze nie przenosimy zadnych elementow tych zabaw do codziennosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisimo
Nie jestem ciota, bo faceci mnie "brzydza", nie pociagaja mnie i nie mialem z nimi zadnych blizszych kontaktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycisakarkla
ja bym sie raczej bala czy ona nie ma jakis ukrytych problemow. ale jesli nie ma i ty to lubisz to jest ok moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska polnocna
hej ja tez z moja zona bawimy sie w taie zabawy oboje to akceptujemy podoba nam sie czesto zona przebiera sie w sexi bielizne pas ponczoszki czasem sexi gorsecik i zamienia sie z kochajacej zony w domine czasem az az za mocno podchodzi do roli ale mnie to bardzo podnieca i sie podoba posiadamy tez wibre na szelkach zaczynamy myskec o spotkaniu z para i pobawic sie kazy z kazdym nie wiem moze sie cos taiego uda czas pokaze pozdrawiam i czekam na opinie inych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycisakarkla
ja jestem przeciwna swingowaniu. moi zdaniem nie wnosi nic dobrego do zwiazku a wrecz go niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska polnocna
wiesz my chcecmy sprobowac rozmawialismy na ten temat wiele razy i uzgodnilismy ze jak cos bedzie nam przeszkadzac to przestajemy z szalenstwami a po drugie moja zonka chce sprobowac seksy z druga kobieta i mocno ja przedymac w kazda dzirke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze reaktywacja
a mi sie wydaje ze obydwoje macie problemy. I to spore. Kobieta ktora uzywa gumowego penisa???? Facet ktory daje sie posuwac kobiecie???? To juz jest zaburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska polnocna
hej wydaje mi sie ze czlowiem moze robic rozne zeczy a ze to nam sprawia przyjemnosc to nasz sprawa to jest forumna ktorym iszemy co lubimy lub jakie mamy problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jalmuzna
Nie maja zadnych problemow. Nawet nie wiecie ilu facetow marzy o dominujacej kobiecie - wystarczy wejsc na strone z anonsami lub odiwedzic chat wp/interia z "odpowiednim" nickiem - zaraz zleca sie tabuny uleglych. Problem to maja ci, ktorzy uwazaja to za cos nienormalnego i kazda chec eksperymentow to dla nich cos strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana22
to musi byc fajne, choc napewno ucierpial na tym twoj zwieracz. Uzywasz pampersow czy podpasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet to lubi....
uwielbia zakladac do seksu damska bielizne... ma jej cala szafe... rowniez posiada penisa na pasach. ja niestety nie nadaje sie do roli "dominy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie przebieram ,ale az tak daleko ? to nie mialbym odwagi powied´ziec zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska polnocna
hej mam pytanie do kolezanki o niku moj fact to lubia moze bysmy sie spotkali i pobawili sie w 4 co ty na to czekam na odp gg 242728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdbfhjb
Jakbym natrafiął na faceta który przebiera sie w damskie łaszki i lubi być bity i posuwany w dupe to bym go wysmiała i wysłała do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet to lubi....
za 4-katy dziekuje... niestety milosc nie zna granic, mam w domu transwestyte i albo to zaakceptuje albo nie. dopoki nie wyrzadza tym krzywdy mi, niech robi co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet to lubi....
to zdjecie to niby Ty? bardzo smieszny zart... Transwestyci nie chwala sie zdjeciami na lewo i na prawo - wrecz kryja sie ze swoimi fantazjami/ fetyszami... Jezeli mowisz o sobie "Piotrek/ Paulina" to mi to raczej pachnie transseksualista, a to juz dwa rozne pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehi
Hehe,tak to chcialbys wygladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisimo
moj facet to lubi: a pozwalasz mu zakladac te ciuszki do seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet to lubi....
Kalisimo - jezeli chce to zaklada, nie robi to na mnie zadnej roznicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latexmaniak
Kalisimo zazdroszcze Ci. Mnie to sie bardzo podoba i jesteś szcześciarzem że trafiłes na taka kobietę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latexmaniak
PS ja tez moglbym sie tak przebierać, najlepiej w latex , piszcie dziewczyny na zaibatsu4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisimo
No to super, widze ze jest troche zwollenikow takich klimatow. Ja swoja dziewczyne poznalem calkiem normalnie, dopiero pozniej wszylo na jaw ze kreca ja takie klimaty (w zyciu bym nie podejrzewal, delikatne dziewcze z niej;). moj facet to lubi: ciesze sie, ze pozwalasz swojemu facetowi zakladac ciuszki i nie wyzywasz go od dziwakow:) (a nawet jesli, to duzo jest kobiet mniej toleranycjnych ktore by uciekly od takiego faceta). Dziwi mnie nietolerancja w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a powiedz mi
jak do tego doszło co zapytała Cie czy może Cie zapiąć czy może Ci włożyć sztuczne dildo?? podnieca Cie to?? dojdziesz jak Cie posuwaja może spróbujesz kiedyś z prawdziwym co?? wejdziesz w trójkącik gdzie jakiś koleś najpierw ją bedzie potem tobie w kakałko i tak na zmiane może bedzie to jeszcze bardziej podniecają ce spróbuj!! ja osobiście uważam że ludzie to już nie rodzaj ludzki od czasu kiedy laska posuwa swego faceta na pieska czy jak tam lubisz(może ala loda Ci kazę jeszcze robić) od czasu gdy jedno jele na drugiego myśle że powrót do średniowiecza by się przydał pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a powiedz mi
leje*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a powiedz mi - po co powrót do średniowiecza, skoro ty już w nim jesteś? Ja nigdy nie chciałbym czegoś takiego, sam jestem dominujący, ale nikomu nie zabronię, ani nie będę krytykował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokaa
Jestem kobieta i mnie tez kreca takie zabawy w lozku. Lubie kochac sie cala noc, a z facet, ktory lubi zaspokajac tylko swojego czlonka jest poprostu nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×