Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kalisimo

Facet przebrany za kobiete i posuwany w tylek przez partnerke

Polecane posty

Gość Chrzanić normalność
Normalni są ograniczeni,delikatnie mówiąc :-)W życiu liczy się najbarziej przyjemność,w końcu tak niewiele jej mamy.A to,że ktoś odbiega od normy seksualnej jest jego prywatną sprawą.Nie wchodźcie na to forum,bo tu nie pasujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespelniona1
Kalisimo zazdroszcze ci-swietnie dobraliscie sie z partnerka!ja mam podobne fantazje ale moj partner w sprawach seksu jest nudny i schematyczny niestety.....wszystkie moje propozycje kwitowane sa slowami:od pseudo przemocy i wulgaryzmu trzymajmy sie z daleka.nawet oral jest brzydki.to swietny facet ale w lozku katastrofa!juz wiem ze seks jest dla mnie natyle wazny ze nie spedze z nim calego zycia....pozdrawiam wszystkich odwaznych spelniajacych swoje pragnienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z iekawosci poszedlem i zobaczylem blog damiandak.... zdziwiony jestem. Zdziwiony gdzie w osobie w tym wieku i o takich zaiteresowaniach bierze sie tyle ciemnogrodu. Ja uważam, że w sypialni dwojgu partnerom wolno dokladnie tyle, ile nie narusza granice przyzwoitosci kazdego z nich. Te granice u kazdego sa rozne, niestety, jednak nie powinnismy osadzac innych za to, co robia w swoich sypialniach. Jest to wylacznie ich sprawa. I jezeli sprawia im radoche, co robia, pozazdroszczyc. Winduje ich to wysoko ponad szara mase polskich statystik. A moze dlatego tyle gledzenia o zboczeniach, perwersjach i innych takich? Po prostu zadrosnicy z nudnym zyciem erotycznym odzywaja sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet się wpisałam bo też maluję obrazy...ale nie odpisał mi więc sie nie liczy...ja też wychodzę z założenia ..moje łóżko mój świat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leporello
Może nie przebierając się za kobietę bo to zbędne, a raczej mi to nie potrzebne do wzmocnienia wrażeń, ale chętnie bym sprobował, szczegolnie dlatego, że sprawia mi ogromną przyjemność jak kobieta liże albo wkłada tam swoje palce. Niestety była dziewczyna nie chciała w ogole o słyszeć o "odegraniu" się na mnie za każdy stosunek analny, chociaż proponowałem, no ale w łożku do niczego się nie zmusza. Teraz jestem sam i czasem bardzo pomagają dłuższe trzonki o średniej grubości od narzędzi kuchennych. Na dodatek bardzo trudno znaleźć kobietę, ktora czasem lubi poczuć konkretną dominację nad partnerem.Co do przeciwnikow takich praktyk to ciekawe jak znaleźli ten temat? A stwierdzenia typu "jeśli rajcuje Cie robienie takich rzeczy to może kiedyś pomyślisz czemu nie zrobić tego z mężczyzną?". Tak samo analogicznie można zadać pytanie , czy jeśli w ogole uprawiam seks z kobietą to czemu nie miałbym z mężczyzną jeśli sam seks sprawia mi ogromną przyjemność. Pozdrawiam oponentow i wielbicieli poznawania swojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotshils
Przeciez masturbacja analna przynosi facetom wieksza satysfakcje od stosunku z kobieta ( a to przez punkt G w meskim odbycie) - to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuyhtgg
hej, ja mam takie pytanie.. Wiecie czy można gdzieś dostać penisa na paskach, ale nie takiego dużego, tylko takiego o długości np 10cm? Bo oboje z moim facetem nie jesteśmy przekonani do tych o normalnych rozmiarach :) Chciałabym żeby właśnie był na paskach, też uważam, ze to fajna zabawa - jak kręci i kobietę i faceta to co w tym złego? Ktoś wcześniej napisał, ze ludzie będą się śmiali. ja nie wiem jak ty, ale nie rozpowiadam na prawo i lewo co robię z facetem w łóżku. Poczytaj sobie jakie przeżycia może zapewnić facetowi masowanie palcem prostaty, może sam kiedyś przezwycięż swój wstyd i spróbuj sam ze sobą i może zmienisz zdanie. Są ludzie i ludzie - jedni lubią takie pieszczoty, inni nie. A do pytania, czy wyobrażam sobie żeby moje dzieci to robiły - a jaki masz wpływ na to, co będą robić twoje dorosłe dzieci ze swoimi partnerami w sypialni? Żaden. Grunt, żeby partnerzy chcieli i obojgu coś sprawiało przyjemność. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leporello
Do hyjujut (czy coś takiego?). Z kupieniem odpowiedniego rozmiaru możesz mieć problem, gdyż w internecie trudno znaleźć gadżety w tym temacie. W Warszawie jest wiele sex shopow, posiadających katalogi z akcesoriami sprowadzanymi z Niemiec. Może i musiałabyś czekać ze dwa tygodnie, ale przynajmniej dostaniesz to co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia37
moj tez lubi jak mu wkładam w dupe wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly biust jest fajny
TO SIE NAZYWA PEGGING I JEST OSTATNIO BARDZO POPULARNE NA ZACHODZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy
mie kobieta jusz 7lat tak posuwa,nieżałuje fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś napisał chrzanić normalno
Chrzanić normalność- zgadzam się- dokąd dorośli ludzie zdając sobie sprawę ze skutków robią dobrowolnie to co im odpowiada, nie krzywdząc przy tym nikogo, to nie widzę powodu żeby wtrącały się w to osoby trzecie. Co kto lubi to jego sprawa!! a jak chcecie poznać kogoś naprawdę przymulonego, to zobaczcie topic http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4024&start=7410 psychol siedzi tam od 2 lat i pisze w kołko te same bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś napisał chrzanić normalno
"jeśli rajcuje Cie robienie takich rzeczy to może kiedyś pomyślisz czemu nie zrobić tego z mężczyzną?" To samo działa w drugą stronę- jeśli kobieta lubi minetę to może kiedyś pomyśli o zrobieniu tego z kobietą. Takie samo logiczne wnioskowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mas stajla retro
fajny topik, czekam na wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leporello
Moja partnerka znowu mi odmowiła tego typu zabawy, pomimo tego, że nawet pokusiłem się zakupić protezę. Czy macie na to jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja dokończe
Lubię takie zabawy, palcóweczka w moim tyłeczku jest wspaniała, a jeszcze jak moja ukochana popieści Wacka drugą ręką i ustami jest nieziemsko. Nie ma z tym problemów, acz mówi że sama by na coś takiego nie wpadła:) zabawkami jeszcze się nie bawiliśmy, ale próbowała się bawić 3 paluszkami naraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonik1
ja mam analny mały wibratorek mmmmmmmmm jest bosko jak partnerka posuwa dupcie i pieści kutaska jednocześnie co za odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trans_lesba
Ja z żonką kupiliśmy sobie na Allegro wibrator z cyberskóry o realistycznym wyglądzie, jest podobnych rozmiarów jak mój członek. Zabawiamy się nim na zmianę, raz ja ją posuwam tym wibratorkiem, raz ona mnie. Najbardziej lubię jak mi robi loda, i jednocześnie posuwa mnie wibratorem który trzyma w ręku. Problem pasów rozwiązaliśmy w inny sposób, ten wibrator ma dużą podstawę, taką przyssawkę, zrobiliśmy w ciasnych nierozciągliwych majtkach dziurę w którą włożony jest ten wibrator dzięki czemu żonka może mnie posuwać w bardziej klasyczny sposób. Ona najbardziej lubi jak mam go w tyłku (ciasna bielizna przytrzymuje żeby nie wypadł) i ją posuwam swoim penisem. Jak włączę wibracje na maksa to ona je nawet czuje przez mojego penisa :) Mówi też, że jak mam go w tyłku to jakoś lepiej ją bzykam :) Czasami do tego przebieram się w dmaskie ciuszki, ale niezbyt często, bo tego akurat Ona nie lubi. Oczywiście przed zabawą obowiązkowa lewatywa, a następnie nawilżenie żelem. A po skończonej zabawie zakładam podpaskę, bo żel przez jakiś czas jeszcze wypływa. Oboje lubimy eksperymanty w sexie, a ta zabawa wyjątkowo nam się spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonik1
trans lesba - EXTRA trzeba spełniać swoje fantazje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man38ok
Mirek masz niezły tyłek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Ja raz jeden przebrałem się za kobietę i nie było to złe :) Zamykałem oczki :) nie bolało :) Trzeba byc postępowym :) 🌼 Tylko potem trzeba się wyspowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili-ana
jak przekonać do tego faceta??? tez bym chciała czegos takiego spróbowac:) ale mój sie na pewno nie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili-ana
niezłe musi byc uczucie, zerżnąć swojego faceta zeby az jęczał - tak jak on mi to robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili-ana
ponawiam pytanie: jak przekonać do tego faceta?? da sie wogóle czy to facet musi miec takie uległe zapędy? jak nie ma to nic z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość middass
odezwij sie do mnie prosze... Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankess
jestem za ciekawe jakie to uczucie byc posuwanym w tylek przez partnerke chcialbym sprobowac ale nie mam z kim piszcie nr726-555-493 z okolic kosciana pozdro jankess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbaranxx
Nawet fajna stronka-co prawda kiedys z moja kobietą ogladalismy rozne filmy o roznych tematykach-zona zapytala mnie jak bym wygladal jak bym przebral sie za kobiete-zacząlem sie smiac-ale mimo wszystko spelnilem jej zadania-przebralem sie-peruka biale majteczki biustonosz- mowi ze jestem ladna- i tak mam chodzic po mieszkaniu- zrobila mi makijaz-nagrala kamerą- zobaczylem sie na ekranie-nawet mwie fajna dziwka-nie wiedzialem ze zone tym podniece- zaczela sie ze mną kochac piesci itp-przez tyle lat nie wiedzialem ze zone w takim przebraniu moge podniecic-zdecydowalismy sie na cos innego-kuilismy w sex szopie penisa na pasku-mowi do mnie teraz bedziemy sie bawic-i tak sie stalo-jednego wieczoru zona dostala chcice -i mi zaproponowala ze bedzie facetem a ja kobietą- zgodzilem sie na to-zrobilem sobie lewatywe przebrale sie za kobiete - a oja zona za faceta-pieszczoty pocalunki i moc rozkoszy- nasmarowala mi dupsko jakims kremem - i delikatnie wpychala mi sztucznego penisa- na początku troche mnie bolalo- po chwili moja pupa byla tak luzna - jak mojej zony cipa-posuwala mnie coraz szybciej-jeczalem stekalem-az wreszcie skonczyla-padla na wersalke ze zmeczenia-i na tym skonczylismy wspanialą zabawe-za kilka dni on chciala poczuc tego miodu ze sztucznym penisem-z usmiechem zgodzilem sie na to-kiedy polozylismy sie do lozka-pieszczoty pocalunki-i wreszcie jej uteskniony sztuczny penis- wlozylem jej w cipke i zaczalem ją ruchac-zaczela stekac i sie podniecac- tylko mowi szybciej to rob- kiedy miala juz mokrą cipke bo sie zlala- kazala sobie wlozyc w pupe-wlozylem -i ponownie zaczela stekac i sie wila z podniecenia-ruchalem ją w cipke i w dupsko prawie godine- byla juz wykonczona tym seksem-mowi wspaniale bylo-chciala zobaczyc na sobie jak to jest ze sztucznym penisem-mnie tez po raz pierwszy wlozyla w pupe takiego penisa- co jakis czas powtarzalismy to samo-bo zona pragnela takiej rozkoszy-sama mnie przebierala za kobiete- i mnie posuwala o tylu w pupe-bylem dla niej ulegly-lizalem jej cipke przed seksem-a ona juz byla podniecona i gotowa do zabawy-nawet fajnie nam bylo mieszkamy sami-tak ze nikt nam nie przeszkadza-kochamy sie ruchamy kiedy tylko mamy na to ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×