Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kalisimo

Facet przebrany za kobiete i posuwany w tylek przez partnerke

Polecane posty

Gość moj facet to lubi....
podkreslam raz jeszcze - tolerancja, tolerancja, tolerancja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne za niedługo bedziemy tolerować dwóch facetów wychowujących dzieci czy filmy na tvp1 po wieczorynce z sikaniem i sraniem siebie ludzie nie dajmy sie zwariować to juz nie tolerancja a zboczenie jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisimo
A co ma do tego gejostwo? Chyba tylko w glowakch tych, co zapieprzaja na marsze Radia M. i zdewocieli juz do konca. Jak juz pisalem, ja odczywam "zdrowy wstret" do facetow, natomiast to , ze KOBIETA posuwa mnie w tylek ,nie ma z facetami nic wspolnego (tylko wam tylek kojarz sie z 2 panami). Chyba nie odrobiliscie lekcji z biologii i nie wiecie jak mozna stymulowac faceta przez prostate. Uwazam ,ze to jest absolutnie super sprawa, poniewaz daje frajde obojgu partnerom (w moim wypadku) i nikt nikogo nie krzywdzi. (do gejow tez nic nie mam, tylko niech nie manifestuja swojej odmiennosci publicznie). Pozdrawiam zwolennikow tego tematu oraz tych tolerancyjnych. A dewtoki gasic swiatlo i pod koldre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisimo
Ale co ma sie uposzechniac? Chodzi o to, co ludzie robią za zamknietymi drzwiami sypialni ,a nie publicznie. Publicznie to mnie brzydzi nawet zwykly seks albo nadmierne obslianie. Co do ekstremow jakie wymieniles to nie wiem o co hodzi, co ma adopcja dzieci przez gejow do uzwania strap-on'a przez kobiete?:))) To takie typowe okreslenia "pojechana psycha",hehe, nude po prostu. Wszystko co inne to juz zle i "popaprane",tak? Wielu jest facetow ktorzy kobiecie nawet palca nie pozwola zblizyc do tylka, bo dla nich to "pedalskie" i krzyz im na droge, ja sobie moge powiedziec ze to ograniczenie i "zryta psycha", ale to ich sprawa. Tak samo to, co ja robie to moja sprawa. Nie mozna tego jednak nazwac zboczeniem. To niszowa dzialalnosc, aczkolwiek wielu facetow o tym marzy/praktykuje to. I dzieki wielkie za to, ze sa kobiety ktore to kreci autentycznie (nie mowie o platnych dominach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjęte, nie tolerowane, źle że "Twoja sprawa" wyszła za progi sypialni bo forum rządzi sie swoimi prawami i ma różnych odbiorców i to wlaśnie zły wpływ środków przekazu na młodych często ludzi wyobrażasz sobie Twoje dzieci za kilkanaście lat bawiące się w ten sposób?? no cóż być może nie powymieniamy zdań bo ja tego kompletnie nie rozumiem może za mało nowoczesny jtem i poprostu nie mieści mi sie to w głowie!!! ot co pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie sypialnia jest miejscem jakże intymnym to przecież w niej spełniamy swoje najskrytsze pragnienia seksualne...i niech tak zostanie,jeżeli ktos tak lubi to prosze bardzo ,jeżeli nie jest to kryminał a jedynie delikatna perwersja nie mam nic przeciwko temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do usłyszenia franciszka hej hej:D:D:P:P jutro od 6 znowu ehhh za jakie grzechy:/:/ pozdrawiam bawcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra1234
czekam na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisimo
Moje dzieci beda robily z partnerami to,co im sie bedzie podobac. Nie zamierzam ingerowac. W dobie Internetu dostep do informacji o wszelakich dewiacjach to kwestia kilku minut, wiec i tak nie da sie nic zrobic. A ze ja zadam pytanie na kafeterii to naprawde roznicy zadnej nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet to lubi....
A ja sie dzisiaj tak pobawie ;) a co! smiesznie bede wygladac z penisem na pasach w pozycji na pieska dobierajac sie do mojego faceta? to znaczy ze mam "zryta psyche"? blagam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj gorset wiazany satynowymi tasiemkami? A moze stroj niegrzecznej uczennicy? A moze pokojowka? ;) sasasa :) juz sie nie moge doczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co takiego damiandak
sie straszliwego stanie, jak to sie 'upowszechni'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska polnocna
hej i jak wygladala twoja zabawa ciekani mnie jak twoj misio sie bawil pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie złego stanie?? zryta psycha?? ludziska ja was peosze zastanówcie się troche ja wiem że człowieczeństwo już przez was nie przemawia ale choć pomyślcie \"Facet przebrany za kobiete i posuwany w tylek przez partnerke\" smiesznie bede wygladac z penisem na pasach w pozycji na pieska dobierajac sie do mojego faceta? nie słuchaj bedziesz wyglądać calkiem normalnie sluchaj przecież to normalne jak facet wypina Ci pupcie a ty mu ładujesz nie przejmuj się że będą sie smiac uwierz to całkiem wporządku.. po mojemu:?? żałosne!! mam nadzieje że mi sie nie przyśni nawet nic podobnego.. najlepiej jakbyście jeszcze dodali że na siebie sikacie.... a co nie wolno dziwne to?? haha pewnie przecież to też norma, za niedługo zwierzęta bedą brały z nas przykład samych mądrych wyborów życze spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek 27
Masturbacja analna jest cudowna, zupelnie inne przezycia. Mam niesamowite orgazmy gdy wkladam dildo do pupy, chcialbym zeby moja kobieta mnie zerznela.. Ale boje sie zapytac, wiec sie bawie w samotnosci gdy jestem w innym miescie http://img152.imagevenue.com/view.php?image=95309_new_027_123_1035lo.jpg http://img109.imagevenue.com/img.php?image=40430_new_031_123_809lo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zaznacze jeszcze jedno.. nie pisz że Twój post nie zrobi różnicy bo owszem zgadazam sie jest wiele stron i \"ataków\" tej tematyki choćby w necie ale z każda jedną mały/a mogą podejść róźnie jedno może zobaczyć może sie spodobać drugie może olać temat jednemu może się nie spodobac,od rodziny czy znajomych może usłyszeć że to blee no jednym słowem nie musi sie to podobać na zdjeciach w opisach gdziekolwiek a... Ty otwarcie tu bronisz tezy zwykły podatny człek tabularasa jak ma odebrać to (bo każda dewiacja ma za soba różne pozytywne rzeczy jak choćby realizacje i spełnianine sie w sferze seksu w to nie wchodźmy) skoro powiedzmy że mnie przegadasz dojdzie do wniosku że to normalne i należy tak robić a są jeszcze na świeceie ludzie którzy nie chcieliby aby ich dzieci tak robiły czy nawet w przyszłości z partnerami.. ja np. nie wyobrażam sobie takiego stanu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian - A jeśli kobieta trzyma w ustach penisa to jest normalne czy popaprane? Bo usta nie są pierwotnie stworzone do wkładania w nie penisa. Więc skoro chcesz być konsekwentny to dla ciebie takie zachowanie też musi być nienormalne. I nie pisz, że chodziło ci tylko o faceta posuwanego przez kobietę. Bo wkładanie penisa kobiecie do ust też nie jest zaprogramowanym przez naturę działaniem, tylko wymysłem ludzi, którzy chcieli urozmaicić życie seksualne. Ale tacy jak ty, wtedy też pewnie się odzywali z oburzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiste są takie zabawy
bue pierdolcie kocopołów, zajebista sprawa i bardzo podniecajaca...ja tez lubie jak mnie moja dziewczyna posuwa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwe to jest
popaprańcy, cioty a nie faceci taki sex lubią to żałosne i śmieszne, w sumie nie wiadomo czy się śmiać czy płakać jak sie czyta ten topik... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok zgadzam się ale co z wychodzeniem poza bariery.. czy nie jest to juz bariera wstydu, rozsądku czy też wogó... holercia w pracy jestem potem napisze papap narazicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek 27
Zakladam ze wiele dziewczyn nie wie o czym marza chlopaki ;) Poprostu o tym nie mowimy, ale non stop myslimy o seksie (czesto tzw. zakazanym) bo to nas podnieca. Odkrylem ze masturbacja analna to cos wyjatkowego i juz mnie to wciagnelo :) Nikomu o tym nie mowie, ale wiem ze kilka znajomych tez to robi ( widzialem na basenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blblblb
ludzie mamy XXIw a wy sie zachowujecie jak nasze matki!! skoro moj facet lubi zebym sobie zalozyla takiego penisa i go ,,zerznela'' to dlaczego nie// mnie to tez sie b podoba, tez mam orgazm!! ale my sie nie przebieramy, nie musimy, a to , ze ta robimy, to po prostu czesc seksu jak sex oralny, tylko ze zamiast za kazdym stosunkiem robimy to co 3, no i juz:) i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista .... ...
wszystko ma swoje granice gdyby nie miało bylibyśmy jak zwierzęta a takie coś o czym mowa w topiku to po prostu niesmaczne wynaturzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tu normalnie rozmawiać, skoro są takie tępaki jak np. motocyklista? To gdzie zaczyna się granica wynaturzenia i nienormalności? I kto ją ustala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×