Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kalisimo

Facet przebrany za kobiete i posuwany w tylek przez partnerke

Polecane posty

Gość brombel
witam wszystkich czytam i czytam te 5 stron a temat jest bardzo ciekawy. Dużo kobiet jak i mężczyzn zastanawia sie dlaczego sie zdradzają na wzajem właśnie dla tego że często są ograniczani przez swoich partnerów pod kątem seksualnym. odnośnie przebierania się za kobietę to nie ma w tym nic złego kochałem i nadal kocham sie z kobietami za pieniądze i muszę przyznać że są najróżniejsze "zboczenia" ale nie było czegoś co mi sie nie podoba może nie którzy powiedzą że jestem chory może i tak ale jeżeli miał bym mieć kobietę która chciała by się kochać "standardowo" to bym nie wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaca74
Witam. Całkiem niedawno mój mężczyzna zaproponował mi tego rodzaju zabawę. Byłam przerażona i zszokowana. Ale ludzie! mamy XXI wiek i nieograniczony dostęp do informacji. Poszukałam, poczytałam i teraz już wiem że są faceci, których to kręci i że to żadna zbrodnia. Cieszę się , ze zaufał mi na tyle, żeby podzielić się tymi fantazjami. Co prawda mam obawy, czy dam radę być na tyle dominująca ale poczytam, pooglądam i może jakoś sobie poradzę. Myślę, że jestem gotowa spróbować, może okaże się że to jest to co tygryski lubią najbardzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominacja siedzi w głowie kobiety, to też cecha charakteru, tego nie da się wyuczyć, dominą kobieta się rodzi i umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaca74
Chcesz mi powiedzieć , ze nie dam rady :( Wiesz, nigdy nie próbowałam i nie mam skonkretyzowanego zdania czy mnie to kręci czy nie. Kurcze, może jakoś się nauczę tego. Przecież nawet jeśli się z tym rodzimy to trza to jakoś odkryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy sobie poradzisz wyjdzie w praniu bo: domina to silna psychicznie kobieta która potrafi onanizować się żywym człowiekiem potrafi wziąć faceta głowę i wcisnąć sobie między uda zmuszając w ten sposób do minety...bywa że i nasiusiać mu na twarz nie pytając o zgodę, może też uderzyć w twarz za nieposłuszeństwo i miażdżyć swoją dłonią jego szczękę, dominy lubią zasłaniać oczy facetom, przywiązywać do łóżka i gwałcić to znaczy np. wycierać swoją cipkę w jego twarz albo posuwać go od tyłu straponem.... domina lubi też przylać facetowi na tyłek albo zmusza faceta do jedzenia pod stołem płatków z mlekiem z miseczki w której trzyma stopy, facet ma nie tylko z niej jeść ale jeszcze dokładnie wylizać jej stópki.... to tak z wieeelkiego grubsza.... jeśli jednak lubisz kiedy to mężczyzna panuje nad tobą, to z twojej dominacji nic nie wyjdzie.......ale spróbować zawsze warto bo się wie na czym się stoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaantaa w oranżu
do ulubionych zjeby ee wróć psy na podobnych falach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaca74
no to dupa blada:( nie poradzę sobie. No cóż, może samo przebranie za kobietę i "normalny" sex wystarczą. Ale to już pewnie nie to samo o czym marzy mój facet. A miało być tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób coś w wersji light... ..stań nad nim, wpleć palce w jego włosy lub trzymaj go za włosy i całuj go mocno i głęboko...na mokro... albo..rób mu loda i włóż palce do jego tyłka możesz też wpakować mu w jego usta swoje paluszku od nóg...niech liże:) a może położysz go na łoże, przywiążesz jego nadgarstki do szczebli łóżka a potem siądziesz na niego okrakiem i zrobisz z nim co zechcesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaca74
Dzięki serdeczne za rady. Na pewno skorzystam. I nie tylko ja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka zonki
moja kupila mi bielizne i seksi szpilki,sama to wymyslila zebym tak sie ural to mnie przeleci ,uwielbiam ja posowac w pupe a ona mnie jest zajebiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :............................:
"bragga Ja na taki widok zapewne bym dostała padaczki ze śmiechu, ale jak Wam to pasuje, to powodzenia życzę " ----wydaje mi sie ze raczej tu nikogo nie interesuja twoje choroby i alergie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolf mitke
"""""""fev dominacja siedzi w głowie kobiety, to też cecha charakteru, tego nie da się wyuczyć, dominą kobieta się rodzi i umiera."""""""" ////////////////////////////////// forumowy fizolof.nie wiem czy slyszales moze o tym ze kazdy czlowiek jest inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak byłem brany jednak nie byłem przebrany za kobiete. Pani chciała abym się rozebrał do naga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka zonki
moze smieszne,ale niejedna osobe by zamurowalo jak wygladam przebrany,i mnie sie to podoba a innym nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruńczyk
Co jakis czas żona pozwala mi sie przebierać do seksu w jej ciuszki , najbardziej lubie jak mam na sobie suknię ślubną wraz z bielizna itd uczucie jest bajka . Niestety ja do końca to nie bawi . Jak zaproponowałem żeby mnie przeleciała sztucznym to usłyszałem nie . Żeby nie dała rady w tym sie odnalesc . Szkoda mogło by być fajnie . Jak by jakaś pani z torunia by chciała chłopaka ubranego jak panna młoda prosze o info pod kasia-cd@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskie jojko
podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka zonki
moja zabrala mnie w niedziele do lasu,kochalismy sie w aucie,pozniej kazala wysiasc i oprzec sie o samochod,jedna reka walila mi konia a w drugiej miala wibrator ktorym mnie posowala,bylo zajebiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskie jojko
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna-serenada
Nic w tym nie ma zlego. Minely te czasy kiedy trzaba kochac sie po bozemu. Jezeli oboje partnerów cos podnieca i lubia to robic to przeciez wszystko jest ok! Mnie tez podniecaja mysli o najrozniejszych zabawach, ale niestety mój luby jest dosc konserwatywny w tych kwestiach. Ale wydaje mi sie, ze za jakies 100 lat to juz wszyscy beda na tyle otwarci, ze beda brali z zycia i seksu pelnymi garsciami i nikogo to nie bedzie oburzac. Bo takie oburzenie to moim zdaniem znak zacofania i zasciankowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka zonki
smutna serenada-zgadzam sie z toba,w naszym kraju to potrwa nie 100 a 1000 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek27
Jestem facetem i lubię przebierać się za kobietę, lubię też jak mnie moja dziewczyna brała od tyłu z różnymi zabawkami ale co najgorsze kazała mi wybierać albo ona albo ja chyba nie jest w stanie pogodzić się z tym że lubię się przebierać mam problem:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka zonki
wygladasz ok,a te szpile,i ja mam podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam całośc . BAWCIE SIE LUDZIE . nic co nie krzywdzi nie zainteresowanych jest dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem , jeszcze tak daleko nie zaszłam z moim facetem . ale uwazam , ,że wspólne łózko i seks , to cos o czym nalezy rozmawiać i zaspokajac swoje pragnienia nawzajem , i jeśli sa to zgodne fantazje i obojgu sprawia to frajdę ,to nie ma się co tłumaczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tego doswiadczylem i powiem Ci, że jest suuuper ;) Wiele zalezy od kobiety czy zechce to robic facetowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przekonywac nie musisz. wszystko w swoim czasie , jesli do tego dojdziemy to będzie mi równie miło . i tyle w tym temacie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×