Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martusia i krzys

ile razy zdradziliscie- ale szczerze?

Polecane posty

Gość Martusia i krzys

Pytanie do osób, ktore sa w zwiazku, ile razy zdradziliście, męża, zonę, dziewczyne, chłopaka i z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 razy zdradziłem moją Mariolkę raz z ręką raz z drugą ręką i raz z lunetą :o Mariolka była wtedy niedysponowana. Powietrze z niej uchodziło więc jestem usprawiedliwiony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzacz
dziewczynę wiele razy żonę z 3 razy :) a faceci co mówią ze nei zdradzają - kłamią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta23
nigdy nie zdradziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra.....
a dlaczego facet ktory ma swoja kochajaca kobiete ktory caly czas mowi ze ja Kocha, i naprawde traktuje ja bardzo dobrze w seksie tez im niczego niebrakuje (przynajmniej tak sie jej wydaje a on mowi ze mu dobrze) a on mimo to siedzi na necie i oglada gole baby z rozwalonymi cipskami i sobie wali? wytlumaczcie mi czemu tak sie dzieje, i czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh normalne to może nie do końca ale zdarza sie :) widocznie nie tylko Ty go rajcujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio25
2,5 raza ale to było na samym początku naszego związku, potem już sie nie powtórzyło i nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra.....
nie jest to czesto, mowi ze czasem potrzebuje tak poprostu, co o tym myslec?? traktowac to jako zdrade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala przed wknd
gupek. Coala jest monogamista i nie zdradza>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra.....
no ale czemu to robi skoro ma mnie??? ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy na samym poczatku zwiazku...nie wiedzialam ze sie naprawde zakocham...a wolalam sprobowac zeby nie zalowac:) no i z dziewczynka raz:) fajnie bylo ale nie powtorzy sire to juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy na samym poczatku zwiazku...nie wiedzialam ze sie naprawde zakocham...a wolalam sprobowac zeby nie zalowac:) no i z dziewczynka raz:) fajnie bylo ale nie powtorzy sire to juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzajacy
zdradzam zonę od 9 lat kilka-kilkanascie razy w roku (mam stałą kolezanke-przyjaciólkę), poza tym miałem 2 razy jednorozową przygode z innymi kobietami i 2-miesięczny zwiazek z rozwódką. Nie liczyłem ile razy to bylo ale kilka razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie zdradziłam
i nie mam ochoty na żadne zdrady dobrze mi z tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzacz
zdradzający - witaj w klubie - ZDRADA POWER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakro dlatego, że mężczyzna oddziela sferę przyjemności seksualnej od emocji takich jak miłość czy oddanie ukochanej kobiecie...mądrą zasadą jest...nie drapać w tym. Tak jest i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu kupowac kredensu
zdradzajacy...typowy 'obaz' wspolmalzonka 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra.....
nie drapac w tym? ale jak? ja jak mam swiadomosc ze on sie podnieca innymi rozwalonymi cipskami to az mi sie odechciewa ... caly czas mam w glowie obraz ze on woli tamte a nie mnie... i ze patrzac na mnie wyobraza sobie te oblesne babska... ehh... a ja mu naprawde daje wszytsko czego pragnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzajacy
morelka wejdź na tlen, pogadamy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra - ten typ tak ma :D a skąd o tym wiesz - przy Tobie na ręcznym jedzie ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra.....
teraz to ja mam ochote go zdradzic:P ehh ale tak naprawde to mi nie do smiechu neiwiem co robic i co myslec na ten temat, chcialam zeby to ze mna bylo mu dobrze i zeby nie robil takich rzeczy kiedy ma mnie.. eh wiem ze to facet ze lubi poogladac, popatrzec ale zeby odrazu sobie walic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu kupowac kredensu
masakra.....jedyne co mozesz zrobic to nie myslec o tym, tak bedzie lepiej dla twojej glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak Cię zdradzi lub zdradza moim zdaniem ..... skoro masturbuje się tow myślach ma kogos inego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×