Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość davae24

jak znależć dziewczyne na seks

Polecane posty

Gość davae24

Jak znależć jakąś panne na seks bezzoobowiązań oraz do tego też moze być jakaś przyjażn ?? w realu ?? albo w internecie ? Bo w sumie jestem w wieku studenckim , poz a tym nie chce się wiązać bo jakoś średnio się z tym czuje powoli dochodze do wniosku , że poprostu nie warto , może jak bede miał z 30 lat to pewnie wtedy tak , a teraz chciałbym się że tak powiem wyszaleć i kożystać z życia. Nie piszcie mi tylko że idz do burdelu bo to poprsotu tracenie kasy na bzdury oraz desperacja poza tym co dziewczyny jakieś lepsze , że mam im płacić łaska jakaś :D ?? a więc właśnie. TYlkO piszę z góry nie podszywajcie sie bo tracicie mój i swój czas po drugie nie moralizujcie mnie bo to że wy uważacie , zę seks można dopiero uprawiać po ślubie itp. to jest to wasza prywatna sprawa i nie interesuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci, że jeśli nie zapłacisz lasce za seks, to ona ci po dobroci bez zobowiązań nie da ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie źle szukasz Dejw. Albo wyglądasz fatalnie. Popraw wąs, grzywkę, ubierz się przyzwoicie, perfum :] tu i ówdzie i ruszaj na łowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
poza tym druga sprawa jest taka że wygladam troche młodziej niż mam lat i dość chudy jestem , owszemz zaczołęm ćwiczyć ostatnio by to zmienić ale to troche potrwa , więc pytam czy da się to jakoś zakryc swoim zachowaniem czyli to co pytałęm rozbudzanie u panien chęci na seks itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu776
Fote wstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
właśnie ciężko , niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
z tym wtopieniem się włep jakoś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
Rosey_girl - na ogół pisze składnie gramatycznie ale tutaj na forum aż tak na to nie zwracam uwagi poza tym pisze na szybko bo robie kilka rzeczy na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden rodzi się uwodizcielem, drugi zostaje gamoniem do końca żywota. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
pff , to że ktoś nie jest super super w uwodzeniu to nie znaczy zę jest gamoniem , to , że nie idą mi te rzeczy to nie znaczy , że jestem głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
a ty Bó jak tam w tych rzeczach ? jak tobie idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. :) Możesz pięknie śpiewać czy grać na saksofonie. Czy też posiadać niezliczoną ilość książek. Nikt nie mówi, że musisz ostro uwodzić i równie ostro się rżnąć. Pokaż penisa w zwisie. Tutaj, publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
Rosey_girl - nie mam czasu by na to zwracać uwage teraz poza tym to tylko pytanie na forum więc nie staram sie specjalnie , z pannami bardziej patrze na to jak pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
poza tym jeżeli nie jestes kumata i nie potrafisz użyc mózgu i tego zrozumiec to już nie mój problem bardziej zalezy mi na konkretnych odpowiedziach tutaj a nie czepianie sie o jakieś farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błąd Dejw, błąd! Facet, który nie postawi choć jednej kropki po zakończeniu zdania, jest u mnie spalony. Tak jak i ogonka nie uwydatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
Bó - jak rozmawiam z jakąś panną to używam przecinki kropki i pisze raczej łądnie , a to teraz to zwykłe pytanie na forum , więc mi to tak naprwde zwisa czy ja jestem teraz u ciebie spalony czy nie pytam tylko o rady jak pisąłem wczęśniej. Wstawiłęm krpoke :D teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
i czekam na jakies sensowne rady co do tematu pytania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu? Bo kobiety sa materialistkami. Dupy nie dadzą ot tak. Albo musi być za to kasa, albo ślub=kasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż jak ci zwisa. :) Ty, cwaniaku :) Mówisz, że szukasz w necie, a toto to co? Tutaj nie szukasz? Oj, coś nas tutaj robisz na szaro. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
czyli z góry byc nastawionym na seks z powiedzmy nowo poznaną panną i szukać panien które też tego chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhjdfjgfjdhdf
sprobuj z facetami, sa latwiejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjadjakljda
zacząłem , zaczołem może chodziło , że za czołem ? tylko nie zrobiłspacji ? tak jak powyzej , u mnie przykłądowo spacja sięzawiesza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
Do Laura - wniosek na twoją odp. jest taki nie opłąca się zadawać z pannami , ale miejmy nadzieje , że mimo wszystko uda się coś znależć. To chcesz powiezieć , że faceci są tobie potrzebni tylko ze względu na kase ?? TY Bó pokaż :D tutaj na forum nie szukam bo tutaj mozłiwe są podzywy i robienie sobie zwały itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
Pokaż jak ci zwisa :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×