Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość davae24

jak znależć dziewczyne na seks

Polecane posty

Nie umiem pokazać jak mi zwisasz Dejw. Wierz mi na słowo. Warg sroomowych raczej nie pokazuję publicznie, bo one za bardzo właśnie zwisają. A, że ty mi zwisasz nie pokażę ci prywatnie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
Jasne jasne :D nie tłumacz się już , nie masz co pokazać poprostu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
a poza tym jakieś kiepskie masz te wargi sromowe , pewnie :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ty się dziwisz, że nie żadna cię nie chce Dejw? Nawet po to, byś ją zerżnął? Z takimi tekstami to idź do podstawówki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davae, ależ skąd! Po prostu brutalnie ci mówię, że kobieta nie zgodzi się na seks bez zobowiązań za darmo. Albo seks ma być oznaką miłości, a jak już nie może, to ma być opłacony. Kobiety nie czują się zwykłymi workami na spermę. Umieją wykorzystać swoją wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
Bó to akurat pisałem dla zwały , poza tym mówiłem powyzej ja nie szukam tutaj żadnej tylko pytam o porady i to w miare konkretne porady a nie jakieś pierdolenie farmazonów. czarnulka 91 - jestem hetero Ja was żegnam bo tutaj nic sensownego się nie dowiem , jedna osoba dotychczas powiedział mi cos z sensem , ale to troche mało więc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrau wrau
proponuję najpierw "skożystać" ze słownika ortograficznego, potem zabierać się za dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ciężko ci będzie taką znaleźć, ponieważ takie lecą na bajery, pewniackie teksty, ty tego w sobie nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
tak szybko odpowiem do Laura- dziewczyny okazują się często osobami którym niestety ciezko jest zaufać itp. niestety nie są za rewelacyjen z charakteru najczęściej , wiec dochodze do wniosku , zę tak jest najlepiej , to zę znajde panne na seks to nie znaczy że jest wywłokiem na sperme uwierz mi bardziej chodzi mi coś na zasadzie relacji przyjacielskiej a czasamijakiś seks z taką panną itp. żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
do Laura a ten tekst z tym że gdy nie jest to seks z miłości to ma zosatć ten seks opłącony to już totalna żenada , to tak jakbym powiedział tobie , że jak zjesz nie wiem pająka to dam tobie stówe , żal.pl twoja wypowiedz , weś lepiej sie nie wypowiadaj już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny topik
Bó - gamoń lepiej nie mogłaś tego ująć Davae 24 nie chcę być złym prorokiem ale ( jak mawiają Francuzi ;) ) widzę to marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davae24
Ale co widzisz marnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kobieta nie zgodzi się na seks bez zobowiązań za darmo. Albo seks ma być oznaką miłości, a jak już nie może, to ma być opłacony." Ciekawe, ze dla facetów jakos nie musi byc zaraz oznaka miłosci. My potrafimy to robic BEZ MIŁOSCI. Zero z tym problemu, naprawdę. Wy tego nie umiecie? Szkoda, byłoby łatwiej we wielu sytuacjach. Na szczescie niektóre jednak umieją, oczywiscie, wtedy przyczepia im sie łatki. Czemu? Bo stanowia konkurencję dla "grupy trzymajacej status quo", niczym łamistrajki. nie dosc ze im przyjemnie, to jeszcze osłabiaja spójnosc grupy i mozliwosci negocjacji "czegos tam za sex". Tym niemniej, dla mnie dziewczyna/kobieta, ktora robi z siebie wielkie co i "nie rozmawia na te tematy" oznacza zwykly brak luzu i wielkie opory w temacie. A wielkie opory, to juz niech kto inny przebija... tym bardziej, ze po czasie czasem okazuje sie to mocno przereklamowane. x "Kobiety nie czują się zwykłymi workami na spermę. Umieją wykorzystać swoją wartość." Nie chodzi o worek na spermę, tylko o wzajemne dawanie sobie dotyku i przyjemnosci. Niby dlaczego my mamy za to płacic, a wy jeszcze miec płacone? BEZSENS. Ksiezniczki sie znalazły. Nigdy za to nie płaciłem i nie zapłacę, mimo ze juz leci 4 rok jak jestem sam. Jezeli natomiast sądzisz ze sie przy tym "poswiecacie" albo moze ze to jakas dla Was sytuacja dyskomfortowa, to juz swiadczy o pewnych problemach... w głowie. :classic_cool: Na szczescie mozna je przy dozie pracy nad soba pokonać. Pozdrowienia dla dziewczyn kumających czaczę :classic_cool: 🖐️ I pamietajcie, zawsze w ogumieniu, choróbsk full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedmówca ma rację , seks jest obopólną korzyścią i gdy laska szuka faceta , który będzie jej płacił to znaczy , że szuka frajera. A takie gadanie dziewczyn , że one to robia tylko z miłości to jest tylko programowanie społeczne i wersja oficjalna tego co mówicie ludzią.. , wielokrotnie się zdarza , że dziewczyny uprawiają przypadkowy seks , ale na ogół później się do tego nie przyznają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym to zasadniczo raczej nie jest problem. Gorszy ;-) bedziesz mial jak mimo ochot na trojkaty znajdziesz taka, ktora juz nie bedzie kolejna i nawet ewentualne z innymi czy nawet razem beda oznaczac, ze to ta wybrana bedzie ta wybrana, gdzie bedziesz chcial cos dluzej niz nawet tygodniowe siedzenie w lozku :-). Wybierz sie do jakiegos klubu czy przejdz chocby po wiekszym miesciei chocby z uwagi na prawa statystyczne ;-) zasadniczo zazwyczaj jakas zwroci na Ciebie uwage. Chociaz naprawde niewiele to okaze z pazurkiem, ale na szczescie przynajmniej jedna taka Polka jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież seks jest potrzebą fizjologiczną, to co? Jak kobieta jest 3 lata sama to ma czekać do śmierci na miłość czy znaleźć frajera , który zapłaci, bo inaczej nie można??? Może księżniczki kłody czują się workami, ja po prostu zapewniam sobie spełnienie i rozładowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzle luty
wow ale teksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma z tym problemu.. na różnych portalach teraz bardzo łatwo jest poznać taką dziewczyne. Ja w chwilach samotności korzystam z www.piekneibogaci.pl Wybieram sobie same fajne laski, w realu są jeszcze lepsze no i co potrafią.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja -ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz już jest dobrze :) U mnie też wczoraj nie było za ciekawie :) Masuję sobie moją pałeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być nachalnym chamem i czatować na nie pod sklepami itd. Z tym że nie wiem po co ambicje żeby zostać kasanową, bo on akurat zmarł na syfilis przez te wszystkie podboje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czatować pod sklepami? :OTo Ty nie wiesz, że teraz to faceci robią zakupy? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokuś
Ja miałem tak ze dziewczyna której wczeniej nie znałem patrzyła się cały czas na mnie na urodzinach, jej koleżanka spytała czy z nią nie zatańcze, no to poszedłem zatańczyłem później wypilismy trochę wyszedłem z nią na dwór pogadałem o czyms tam, popatrzyła mi w oczy i zaczelismy sie całowac z języczkiem, po kilku minutach ostrego lizania spytała czy idę z nią do kibla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam chętniej na seks bez zobowiązań kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kasę ... zawsze jakaś się znajdzie i koniecznie k****. Kiedyś zaproponowałem dziewczynie z marginesu - mąż alkoholik, wszystko przepija dwójka dzieci. Młoda ale ani ładna ani seksowna ale bardzo mnie podjarało, że mógłbym taką i czy zgodziłaby się. Zaproponowałem 500 zł.... z płaczem się zgodziła. W suszarni mi dała gdy wieszała pranie a potem sama przychodziła bo tak dobrze jej nie było. I nawet nieźle z nią mi było ale uciąłem to po paru razach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×