Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tittapavagen

Jesteśmy razem, ale on nie chce świntuszyć

Polecane posty

Gość Tittapavagen

Hej wszystkim! Mam problem ze swoim facetem. Jesteśmy ze sobą krótko, bo dwa miesiące. Układa nam się bardzo dobrze, wszystko oprócz jednej rzeczy jest idealnie. Otóż on w ogóle nie chce/nie umie pisać ani mówić do mnie świństewek czy w zasadzie w ogóle flirtować. Mówi, że mu na mnie zależy, owszem, ale nigdy nie powie mi, jak bardzo go podniecam ani że ma na mnie ochotę. W łóżku jest nam świetnie, ale chciałabym też, żeby od czasu do czasu powiedział mi coś, od czego zrobi mi się gorąco... Prosiłam go o to, ale mówi, że nie umie. Odpuścić czy pracować nad nim? Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet też nic nie mówi ale ostatnio powiedział coś o mojej cipce i "rozluxnij się" to było sexy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tittapavagen
Upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest normalny w przeciwieństwie do ciebie świnio zboczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do garow wredna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza Wisły
Tittapavagen, Jestem z 15 lat w związku i nigdy z moją nie da się poświntuszyć, ani nawet pikantnie pożartować. Natury nie zmienisz. Nawet nie lubi dotykania np przez ubranie w kuchni. Od lat z nią nie żartuję na erotyczne tematy, ani nie dotykam poza łóżkiem, kiedy sama powie, że ma ochotę. Takie kobiety z ikrą, z temperamentem działają na mnie jak magnes. Radzę przemyśleć, czy dobraliście się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×