Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto następny na liście do zajechania?

Polecane posty

Gość gość

No, niebieskie? Kiedy pojedziecie na następna ofiarę z pomarańczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie do esbeckiej świni Janusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie chyba do ciotek, już na bank mailują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikogo nie zajeżdża ,to tylko twarz wilka prawdziwa jest do ukazania. Moralizator i znaffca,co kuutasy w głębokie gardło bierze i połyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz na ero zostanie 5 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wilk udławi się kujtasem to zostaną cztery. Ale jak już zdechnie,to inni wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciotki", to jak rozumiem nowa nazwa dla stałych userek. Gołym okiem widać że strasznie cię bolą te wyrafinowane kobiety. Zlewają takich jak ty i śmieją się z ciebie jak mocno to przeżywasz. "Ciotki" to nie płaczliwe mameje, które rozpisują się jakie tu chamstwo panuje. Od tego mają wujka Wilka, który prędzej zrobi z siebie idiotę, niż takim popuści. Dlatego jestem spokojny o Kafe. F8 nie jest dla każdego, jak F26 :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk nie musi się wysilać,by zrobić z siebie idiotę,on nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest F8 i F26?bom nie kumata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy a ty byś nie mógł sie przymknąć? Bełkoczesz i bełkoczesz na kazdym temacie, gdzie nie wejdę widze twoja gębę. Wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś Chciałeś powiedzieć wyrafinowane kurtyzany? Oj głupiś Ty, przecie nikt ich nie chce, bo ktoś kto ma przy sobie miłość i zadowolenie, nie siedzi na ero, rusz mózgowiem palancie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczyna sie jazda Juken i Nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dramatyzujesz pomarańczo, chcesz mnie widzieć, dlatego jeden mój post sprawia że jestem wszędzie. To oczywiście nieprawda. :) Daleko mi od bycia "wszędzie", Gdyby ode mnie to zależało, zamknął bym to wszystko złe co tu się dzieje w jednym temacie. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym zamkneła wszystkich niebieskich w jednym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to nie dziwne ?PPP przestała pisać i pojawił się Jukenik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma jedno do drugiego bo nie rozumiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego nie robia faceci tylko poprzebierane niebieskie, ale co maja zrobić? przyznac się ? ahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v34
co wy wiecie o zjechaniu kogokolwiek przykurcze:classic_cool: Czesc Nowy🖐️ bywalec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d/u/p/i/e co to kogo obchodzi. Ero sie kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilka nigdy nie zlamiecie nie wiecie jak twardzi i uparci sa Gorale Bieszczadzcy:) Te wszystki chamskie wipsy na moj temat traktuje jak od tchorzy co nigdy by mi tego nie powiedzieli na lesnej polanie w gorach zagrozeni reakcja fizyczna Takie male chamskie gowniarze co z 10 pietra siedzac bezpiecznie w swoim domu wyzywaja doroslych mezczyzn:) Po Wilku to wszystko splywa jak woda po wyjsciu z jeziora:):):) Bede dalej robil swoje az wyrzuce wszystkich chamow z ERO albo beda grzecznie jak mysz pod miotla siedzieli na swoich tematach nie obrazali nikogo z tych co nie chca nawet tam a miedzy soba moga sie chamsko wyzywac jak tak lubia. A od innych tematow i osob maja sie odpierdolic!!! Takie sa moje warunki i innych nigdy nie bedzie:) Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyrzuciłeś już chociaż jednego chama stąd, twardzielu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś A widziales od czasu sprawy Amstafa lub Jacek 81 chociaz jeden ich chamski wpis wobec nak torych mi zalezy na ERO??? Przyjmij niebieskiego nicka zbuduj przez kilka miesiecy swoja pozycje trwardziela co wszystkie spory z ERO jak Amstaf czy Jacek81 twierdzili zalatwiaja w realu piesciami i kosa i obraz kogos z tych ktorych cenie na ERO chamsko a zobaczysz co z toba zrobie:) A chamskie pomarancze bo nie wszyscy z pomaranczy sa tacy sa be znaczenia nikt nie traktuje ich powaznie:0 Rownie dobrze mogliby sami do siebie pisac maile takie znaczenie maja ich wpisy:) WILK http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamskie pomarańcze zajechały juz nie jednego. Ty jesteś niezatapialny, bo nie widzisz ze robisz z siebie debila. Inni nie sa tacy gruboskórni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ; gość dziś Po prostu ich wpisy nie maja dla mnie zadnego znaczenia wiekszosci nawet nie czytam:) Naprawde myslisz ze twardego Gorala o duzym poczuciu wlasnej wartosci ktoremu smierc nie raz zagladala w oczy realu i naprawde niebezpieczni ludzie w realu probowali zlamac Wilka fizycznie I nigdy nikomu nie udalo sie zlamac Wilka:):):) Ze dla kogos takiego jak Wilk to ze chamski gowniarz pisze cos sobie z pomaranczy ma jakiekolwiek znaczenie ze Wilk sie tym przejmuje:)??? Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ero zbłaźniłeś się wielokrotnie. Większość ma Ciebie za kretyna, ci łagodniejsi za nieszkodliwego dziwaka. Z tych resztek co z tobą piszą, połowa robi to dla ubawu. Bez urazy, taka prawda. Łazisz po tematach bo twój wszyscy olewaja. Na innych piszą ci ze nie chcą z tobą gadać. A chama ani jednego nie wyrzuciłeś. Ale masz za to wysokie poczucie wartości. I tylko dlatego jeszcze tu jesteś, dumny z siebie jak paw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest z wilkiem? od dłuższego czasu nie podciera o***tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co jest z wilkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wadera i czytaczk aa niszcz a konurencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×