Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Perła.

Rolniku i wszyscy, których poznałam. Już nie jestem...

Polecane posty

Już nie jestem Hanusią. Powinnam zmienić nicka na \"Hanka bez wianka\", a od 24 czerwca na \"Mateuszowa\". Już mi nie zaśpiewa nikt bajla... bajla... i nie powie, że lubi, bo lubi tylko dziewule, a ja właśnie... Nie wiem, czy to w porządku, że nie zaczekałam, aż Mateuszową będę już oficjalnie... :O Kilka miesięcy czytałam na tym forum wszystko, bo chciałam sie jak najwięcej dowiedzieć. Bałam się. Dziewczynom, które się boją chcę powiedzieć, że ... to wcale nie jest aż takie bolesne i no... faaajnie jest. ;) To zabawne, że piszę w środku nocy, ale tak się już do Was przyzwyczaiłam. A zresztą komu mam o tym powiedzieć? Komuś, kogo znam w realu? Żeby pomyślał, że jestem stuknięta? Wiecie co? Życie jest fajne!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suuuper! Mam swojego podszywacza!!! Następne moje marzenie się spełniło. Podszywaczu/ko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o je je je
a co to kogo obchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o je je je
hehehe cieszy się z pozbycia cnoty. ale gratulować jej z tego powodu to już lekka przesada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Present - dziękuję. 🌻 Właśnie płaczę, bo zawsze na tym forum starałam się wszystkich wspierać i dodawać otuchy , a .... Naprawdę jestem teraz zapłakana i zasmarkana, bo mi tak strasznie przykro się zrobiło przez te pomarańczki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak autorko, to forum jest lepsze od szkoły, tu rzeczywiście nauczą wszystkiego :O [na stronie: cóż za naiwność :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci mokro? ;) :D :D :D Nie lubisz mnie, więc Ci chyba nie pomogę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę. :P I będe chwalipiętą. :P Mam śliczny pierścionek. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W listopadzie skończę 22. Nie jestem młodziutka, ale bałam się jak każda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, młodziutka już nie jesteś...to ostatni dzwon żeby cnotę stracić...Nie wiem jak boi się każda, sama rozumiesz, jestem facet i ja się nie boję :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 24 czerwca będę żoną. Tego też się troszkę boję. Sprawdzę się jako żona? ;) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O je je - (rumienię się). ;) 🌻 No to nie czytaj tego, że faaajnie było, bo mi głupio... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzaj się i niech Ci się uda to małżeństwo. :)Bo, jak Cię już to forum \'nauczyło\'- wielu kobietom z tego forum ono się nie udało. Trzymaj ster.Lece spać, dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, bo już myślałam, że będę się musiała spalić ze wstydu. No wiesz - o sprawach innych, to się łatwo pisze, ale o swoich i jak jeszcze odpowiada facet, to... no wiesz... Dzięki za życzenia. 🌻 P.S. A znasz może jakiś sposób na ukojenie pobolewania - no wiesz, gdzie...(nie moge przez to spać), czy to po prostu samo minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×