Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Perła.

Rolniku i wszyscy, których poznałam. Już nie jestem...

Polecane posty

Oj jestem. Jesteś bardzo miła. Pa. Wracam do KOCHANKA. No bo przecież jeszcze nie jest moim mężem, więc jestem kochanką kochanka. Ale to fajne! Hihihi.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ty nie sama dzis w nocy.....pardon ;D Dobrze sie przytul...za tych nieprzytualanych tez...:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajla.., bajla.. Hanuś :) Juześ ty nie dziewula.., . Ło_jej.., ło_jej... juz nigdy nie bedzies... Ło_jej.., ło_jej... Jus ni mos wianecka.. . Ło_jej.., ło_jej... Jus miała nie bedzies.... Ło_jej.., ło_jej... Ale sie ciesem, ześ szcenśliwa :) No i wesiele niedługo :) Bajla..., bajla... Hanuś - na reśte życio :classic_cool: Ale weselnom cheba postawis.. co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolniku - wiedziałam, że przyjdziesz. :) Tak czekałam... :( Ano już kobietą jestem. Fajnie jest być kobietą!!! ;) Zdecydowanie! ;) ...Bajla..., bajla... - to takie miłe... Nie orientujesz się, czy te słowa coś znaczą, czy też jest to odpowiednik naszego lalala? W kilku salsach je słyszałam. No jasne, że weselną postawię!!! :D Wczoraj tak mi jakaś pomarańczka nadokuczała, że autentycznie zalałam łzami klawiaturę. Żałowałam, że Cię nie ma. :( Ktoś z moderatorów mnie obronił i wyrzucił pomarańczkę z topicku. Dziękuję moderatorko. 🌻 Rolniku, ale nie przestaniesz mnie lubić, co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baila - zez hiszpańskiego \'tańcować\" Akuratnie na wesele.. :classic_cool: Moze tyż być zez polskiego: bajla - bajka :classic_cool: A pewno ze cie lubić nie przestana :) Jakby ty sie rozprawicyła gdzie w kszokach pod remizom - tobym sie cheba pogniwoł. Ale z prawie mynżym - to możno :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaliwajke już łumisz uważyć? Jak nie łumis - to sie łucz szybciuśko. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 15 roku życia jestem jedyną babą w naszej rodzinie ( Mama nie żyje). Umiem nie tylko zaliwajkę... :D Tego, to ja się akurat nie boję. :) Tyle się tu naczytałam o niewierności i skokach w bok. Tego się boję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty przecie w boki skokać nie bedzies... Boś Ty porzondno dziewul... ee... dziewucha :) A Matełuskiewi toś sie chyba przyjrzała, i go znos. A jak bedzie mioł kochajoncom żone - to chebaby gupi jakby skokoł. Nie bój nic - dobrze bedzie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że będzie dobrze. :D Znamy się jeszcze z piaskownicy. Wiemy o sobie chyba wszystko. Oj! Życie jest pięęękne!!! :) Muszę już kończyć. Do..... napisania (?)... :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproś nas na ślubowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D 🖐️, no no, przyjmij moje gratulations!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproś nas na ślubowanie
pozdro-->ja myślę, ze to sa jaja z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, no, zapros, zapros Hanka! Ja to jeszcze dluuugo poczekam, zanim na swoim bede slubowac.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia kłamusia
Hanka a jeszcze wczoraj pisałas ze jestes dziewicą na jednym z topików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko moż esię zmienic w ciągu 15min nie wiesz o tym:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem Hanusia
kim jestes Ty podszywaczu? Sama najlepiej wiem, czy jestem dziewicą? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem Hanusia
juken - wal się, niczyj interes 😡...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem Hanusia
to niczyj interes a juz na pewno nie jukena 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem Hanusia
dziewica analna ze mnie żadna, ale błonke trzymam dla tego naiwnika mojego meża:-P ps obciągam z połykiem, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez wianka
Drodzy moi...słów mi juz brak. Hanusia Ty klamczucho jedna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez wianka
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro600, juken, hanko bez kochanka. Dziękuję 🌻 :) Wam też życzę spełnienia marzeń. :) Pomarańczki, Wam chyba bardzo źle jest... Noski do góry! Teraz będzie lepiej! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez wianka
oj Hanusia..Ty prowokatorko...i co tak o tym mowisz od razu po straceniu cnoty? Myslisz,z e ktos uwierzył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×