Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Perła.

Rolniku i wszyscy, których poznałam. Już nie jestem...

Polecane posty

Witaj w klubie ale nie ma czego gratulować....ciężka orka i codziennych dni pagóry...........a propos ma 20cm ;) bo to na kfeterii na topie temat................żebyś sie nie dała wpuścić w maliny ;).....po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez wianka
a wiesz, gdzie ja mam te 20cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanko bez wianka - może mamy różne życia... Ja nie miałam czasu ani panną być, ani na przyjaźnie, a nikt chyba nie może być tak zupełnie sam - więc wydawało mi się, że tutaj mam przyjaciół. Jestem anonimowa, więc mogłam sobie mówić, co chciałam, wygłupiać się, przekomarzać, żartować, udawać, być kimś innym, tym , kim chciałabym być może bardziej niż sobą. Teraz będę zaglądała tu rzadziej, bo tato i rodzice mojego przyszłego kupili nam ogromne (59m.) mieszkanie, ale zdemolowane dokumentnie. Remontujemy sami (podłogi = panele zamiast lentexów aż czarnych ze starości, ściany, stolarka drzwiowa - malowanie, terakota w kuchni, łazience i wc), bo pieniędzy ledwo na materiały starczy, na fachowców już nie. Jeżeli mnie nie lubisz, to może pocieszy Cię fakt, że w najbliższym czasie będę w starym dresie, wymazana farbami, klejami, słaniająca się ze zmęczenia, że ślub będzie bez wesela i ... bez Mamy, że mamy tylko wersalkę, szafę, stół kuchenny, bardzo powolny komputer, stary telewizor, szafkę na buty, na której nasz komputer stoi, że mi niewygodnie pisać. Hanko bez wianka - i tak jestem szczęśliwa, bo przez całe swoje życie marzyłam o Mateuszu (znam go od zawsze). Proszę Cię jednak - nie życz mi źle, bo chyba nic złego Ci nie zrobiłam. :( Pozdrawiam. Napiszę za kilka dni. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coheed - :) Teraz w wyciąganiu wniosków pomoże mi ktoś bystrzejszy ode mnie. ;) . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie zmykaj................wyszłaś za mąż zaraz wracasz przecież..............;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez wianka
chociaz na ślub zaproś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez wianka
? coheed przesmiewco ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez wianka
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jesteście... A gdzie wtedy moja anonimowość? Normalnie w ogóle nic nikomu o sobie nie mówię, a tu czasami byłam szczera aż do bólu. Jak mogłabym spojrzeć Wam w oczy wiedząc, że wiecie o mnie aż tak wiele? Kiedyś na którymś topicu pisałam, że ja taka raczej dzika jestem. Wiecie co? To chyba prawda, bo mając mniej czasu od innych, zamykałam się w swoim własnym wymyślonym świecie i w nim żyłam, bo też chciałam mieć fajnie. Tak naprawdę , to ja się troszkę boję ludzi, bo... no sama nie wiem dlaczego. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez wianka
nudzisz kobieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez wianka
poza tym to tylko faceci się chwalą utratą cnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez wianka
opisz jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów nie bądź głupia.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez wianka
bo klamiesz.wcale nic nie bylo ...powiedzial Ci, ze on chce zachowac czystosc do slubu, tak? coheed---->zamknij dziób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultury odrobinę droga pani.................. H. nie słuchaj tego wampira mentalnego wysysającego dobra energię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez wianka
dziewczyno...jemu na pewno nie staje..imputent coheed Ty pewnie tez :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow lubię jak się coś dzieje i zacieram rączki na mojej impotencji do krwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styl pisania doskonale mi znany mimo używania barwy pomarańczowej nader często..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coheed - 🌻 Wiesz, że zupełnie tępa nie jestem, prawda? Dzisiaj po prostu jestem rozwalona emocjonalnie. Mimo, że jestes facetem, potrafisz pojąć pewne sprawy. ;) hanko - już normalnie nie mam do Ciebie siły. :) Nic Ci nie opowiem. Sama zobacz, jak to jest. Jeśli się boisz, to... niepotrzebnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko nie chcesz nie rozmawaij tak to tylko zachęcasz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez wianka
jak chcesz - ostrzegałam Cię ..nikomu nie wysysam energii :(.. kłamca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie tu zazdrośników z nieczyszconymy kuminamy nalazło!! Ale ci Hanuś zazdroszcom - oooo a jedna to mysze zeżarła..., ino kabelek z krzywych zymbów wystaje :) Mum znajumego kuminorza - kceta to mu ło wos powim. Kuminy wum poczyści. Ino nie bedzie tak przyimnie jak Hanusi beło. Trzym sie Hanuś, chałupe se rychtuj. Stare lyntexy powyrzucoj. Zez Matełuszym bedzies robić - to i wesoło wum bedzie. Trzym sie, a i zaźrzyj tu casym coby sie pośmioć. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka bez muzgó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolniku...
ity przeciwko mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chtóraś ty : Rolniku..? Jo przeciw nikumu nie jezdym - ale przeciw zazdrośnikum i guptokum - zawdy!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolniku...
co kto? pomarańczowa... idę, muszę popracować... pozdrów kominiorza od kominów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z Was dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×