Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miguel2098

Sex z wysokimi dziewczynami...?

Polecane posty

Gość Miguel2098

Witam mam pytanie ale na powaznie i do powaznych ludzi jak ktos nie chce niech nie pisze glupot i tyle... Spotykam sie z wysoka dziewczyna ma okolo 178 cm wzrostu i duzo slyszalem ze kobiety wyzsze a ona jakby nie patrzec na kobiete jest bardzo wysoka...ze potrzebuja duzo wiekszych rozmiarow podczas seksu? Ma ktos jakies doswiadczenia i czy to prawda? Najlepiej jesli wypowiedza sie kobiety i wysokie i niskie i jak to jest... ja mam 15cm i nie wiem czy bedzie zadowolona z naszego wspolzycia... pozdrawiam i czekam na odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miguel2098
Hmm czyli nie tak zle... ale czekam na wiecej opinii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.......
wiesz ja nie sądzę że wzrost kobiety ma wpływ na to czy będzie jej dobrze z facetem co ma 15 cm czy 18 ....myślę że w dużej mierze zależy to od tego jakie rozmiary mieli jej poprzedni partnerzy mój partner ma 19 i powiem Ci szczerze że nie wyobrażam sobie teraz robić to z innym partnerem o mniejszych wymiarach :) ale nie ma reguły jest to bardzo indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miguel2098
Aha...No szczerze mowiac ona jest bardzo mloda tzn no nie az tak bardzo ale na tyle ze jest dziewica;) Tylko ze wlasnie ten wzrost bo kazdy mowi ze nizsza mniej potrzebuje wyzsza wiecej no i nie wiem...ale dzieki za opinie i czekam na wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.
jejku, to przecież nie ma reguły... to, że jest wysoka, to nie znaczy, że potrzebuje 20 cm, żeby ją zadowolić. z resztą 15 cm, wcale nie jest źle, jak dla mnie, to dobry rozmiar. poza tym nie liczy się tylko długość. więc jeśli wyczujesz, jak Twoja partnerka lubi, i co sprawia jej najwięcej przyjemności, to myśle, że nie bd miała problemów z Twoim penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miguel2098
No nie wiem czy nie ma reguly...moze wypowie sie jakas wysoka dziewczyna na ten temat;) Ale dzieki Kaska za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosssman
Moje doswiadczenia - Miałem laske 177 cm i jak zawinęła nóżki do góry leżąc na plecach, to trzeba było dymać na pół gwizdka (rozmiar 19cm), bo nie mieściła całego Teraz moje dziewcze 160cm w tej samej pozycji mogę pruć aż po same bile bez najmniejszego problemu, zatem IMO wzrost kobiety nie przekłada się bezpośrednio na głębokość penetracji. P.S. obie mają podobną przeszłość seksualną, tak dla scisłości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka N-ka
to nie kwestia wzrostu a rozmiarow cipki ;) ja mam 178 moj poprzedni facet mial okolo 14 cm i swietnie go czulam..on zreszta tez jeczal ze tak ciasnej jeszcze nie mial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miguel2098
Dzieki za odpowiedzi;) Czyli po prostu to jest sciema ze wyzsze potrzebuja wiekszego..albo sa wyjatki jak zawsze... myslalem po prostu ze jest to regula..bo tak duzo razy slyszalem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clabar
uwielbiam wysokie z takimi seks na stojąco czysta przyjemność.z malutkimi to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem dwie wysokie dziewczyny (182 i 177 cm), miałem również niższe i chyba coś w tym jest. Nie umiem odpowiedzieć jednoznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutką można postawić na stołku albo unieść i oplata Cię nogami :P Różnica jest tylko taka, że niższe zazwyczaj są lżejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to
z wyższymi, wszystkie pozycje od tyłu i na stojącą wychodzą koncertowo :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 192
może jakaś wysoka to doceni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to deceniam
mam 175 więc idealnie pasuje :) dla mnie facet powinien być wyższy, On ma mnie przytulać a nie ja jego, bardziej chodzi o poczucie bezpieczeństwa, przynajmniej ja to tak odbieram, czuje się wtedy bezpieczna, otoczona opieką, w męskich ramionach zapominam o problemach, z facetem mojego wzrostu tego poczucia nie miałam, nie wspomnę już o szpilkach czy niektórych pozycjach w seksie :( jak facet jest wyższy niż ja, to wszysko mi pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 182 cm wzrostu i powiem ci, ze twoje 15 cm dla wysokiej dziewczyny bedzie OK ;) Moim zdaniem to nie ma nic do rzeczy czy kobieta jest wysoka czy niska. Mialam facetow nizszych od siebie z niewielkimi czlonkami i bylo fantastycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENGER
szukam dziewczyny na seks wysokiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim trzeba być idiotą, żeby sądzić, że wysoka kobieta potrzebuje większego kutasa???!!! no chyba trza być skończonym kutasem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezja32
ja mam 177 i dla mnie najwazniejsze jest by facet byl wyzszy ode mnie a nie odwrotnie bo wtedy nie jest super,przynajmniej dla mnie,co do rozmiarow to...ja generalnie wole wieksze ale jak facet ma troche mniejszego a nadrobi technika to tez jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka żyrafa
Słuchaj może być mały- byle wariat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Miguel2098 Nie ma zadnych dowodow na to, ze wysoka kobieta bedzie miala dluzsza pochwe niz niska. Taka korelacjia w przypadkku homo sapiens nie zachodzi. Poza tym nie rozumiem dlaczego uwazasz, ze 178 cm to bardzo wysoka kobieta. Wysoka raczej, ale bardzo wysokie to takie powyzej 185 cm. Szkoda, ze jest ich malo i de facto zazwyczaj sa/byly koszykarkami i leca glownie na sportowcow :-(. Wszystko tez zalezy od kobiety - jedne szukaja facetow z duzymi, drugie z malymi, a wiekszosc po prostu idealnego faceta, ktory doprowadzi ich do orgazmu zachowaniem w lozku, a przede wszystkim poza nim :-), odpowiednio je traktujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter19-69
Ja miałem dziewczynę 170 i nie mogliśmy się cieszyć z seksu bo mam 19 cm , nie mieścił się ,znalazla sobie innego, później miałem 168 cm dziewczynę i wszystko było okey , ale ja marzę o wysokiej dziewczynie tak z 177 , kiedyś miałem seks z taką i było super idealnie. pozdrawiam wszystkie wysokie dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda szczecin
Ja mam 178cm i przyzam ze wole wieksze fujarki ale ten maly tez potrafi zdzialac cuda ale tak 18-19 cm to jest to:}}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SVEN SIEGAKOLANA
wy na prawdę jesteście jebięci tak wielkość pochwy zależo od wzorstu, chuj też się wydłuża jak rosną cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgdlkfjsosflsslgg
Nawet jak dziewczyna jest bardzo wysoka, to nie musisz jej przeciez podczas stosunku siegnac od wewnatrz az do gardla. Psychologicznie to zawsze jest lepiej, gdy chlop jest wyzszy od dziewczyny, uzasadnienie jest jednak nie anatomiczne, ale raczej psychiczne. Dobra technika podczas stosunku (z obu stron) to zawsze duza zaleta, niezaleznie od wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×