Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miguel2098

Sex z wysokimi dziewczynami...?

Polecane posty

Chciałem się poprawić. Bo mimo, że mam pokusę bycia z wysoką dziewczyną, które mnie pociągają, to uważam, że i tak najważniejsza jest miłość nie seks. Bo nawet jak się kogoś mocno kocha , to seksu się nawet nie chce. Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach jest takie przeładowanie seksem , że ludzie zapominają o tym że można być szczęśliwym tylko z tego, że jesteś blisko kogoś i możesz go widzieć i czuć jego obecność. A seks, pieniądze właśnie często wszystko psują. Po prostu w ciągu życia się tak demoralizujemy, że potem się myśli tak jak tutaj. I dlatego kochamy dzieci : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona3454
Ja mam 175 i parę razem miałam wtopę z "chłopaczkmi" którzy mieli siusiaczki mniejsze niz 17 cm. Raczej było to żenujące. Nic nie czułam z taki małym kutasiątkiem. Facet musi mieć fiuta a nie wykałaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagaxxx
No trafić na lilipuciego wacka to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie możecie tak pisać dziewczyny, ja miałem tylko 3 dziewczyny w życiu i każdą kochałem ( a mam 35 lat) i było super z każdą , a żadnych wtop nie miałem bo nie myślałem o seksie tylko o miłości raczej, a tak jak myślisz o seksie to no pewnie można mieć głupią sytuację i się nieźle naciąć i jest niedopasowanie, obciach i nigdy też nie zastanawiałem się nad długością elementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynazkielc
tak piszesz bo masz małego i dlatego laski cię koniec końców pozbywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
nie wiem co ma wzrost kobiety do wielkosci penisa to ze kobieta duza nie znaczy ze wszystko ma byc duze dodam ze ja mam 175 i nie mam jakis specjalnych wymagan ile facet mam miec cm w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaefwef
no bo jak się jest brudną spasioną świnią to wybrzydza jak w twoim przypadku, ładne laski mogą wybierać w konkretnych kutasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyno z Kielc , Peter 19 czyli 19, to jest dla Ciebie mało ? Lepiej przeczytaj poprzednie posty. Lepiej pomysl co czlowiek ma we wnetrzu a nie w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem wysoka
mam 172 i jaką małą dziurke, bo chłopak mi mówi że mam najmniejszą z jego poprzednich mimo ze jestem z nich najwyższa i mam najszersze biodra... podobno mam wąsko bardzo.. tylko przed orgazmem jak się robi mokro to mówi że nie czuje a tak jest bardzo ciasno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
172 to normalna , wysoka się zaczyna od 175 do 180 , najladniejsze są 177 ,178 , a ja mam 185, jakby mi dziewczyna powiedziala , ze miala takiego, a takiego wczesniej to bym sie sfrustrowal, zreszta raz tak mialem, ale to nie warto o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172 cm to jeszcze nie?
co ty tam wypisujesz?ze niby wysokie to od 175 do 180-..? bezsensowny jestes z tymi parametrami-ogolnie dziewczyna od 170cm wzwyz jest wysoka i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172 cm to jeszcze nie?
i jeszcze jedno,Peter,ze jak sie kocha,to seksu sie nawet nie chce,piszesz...pewnie,ze mozna to ladniej nazwac po francusku"faire l'amour"-ale owszem tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l;kjklk;lmk
A ja znam wyzsze ode mnie :-) (tzn > 185 cm), ale niestety pozajmowane :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecie...
co to-jakies zawody-ktora wyzsza?!? a od ilu cm. mozna powiedziec-wzrost zyrafy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś tak od 182-183 , ale to zależy od zgrabności , może być i mniej, albo więcej i jeszcze nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki ja mam 20 cm i jakoś żadna nie nażekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE TU BARANY PISZA:( oprócz dziewczyn które starają sie wyjaśnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wysoką dziewczyną, chociaż nie czuję się żyrafą, jestem szczupła, ale nie chuda, wysportowana, chociaż nie jestem koszykarką a raczej preferuję biegi, pływanie i żaglowanie, nie gustuję w sportowcach a raczej stawiam na intelekt . Nie wam zbyt wydumanych wymagań, oprócz tego, że lubię być jeszcze wyższa i jak tylko mogę, to chodzę w szpilkach oraz staram się zdrowo odżywiać, więc w mojej diecie nie ma wieprzowiny, cukru, soli i alkoholu, nie palę i nie toleruję palaczy, potrzebuję codziennie 2x prysznic, pastę do zębów& szczoteczkę i szerokiego łóżka.Mimo tak minimalnych wymagań nie mam chłopaka, nad czym ubolewam.Mam 19 lat, 187 cm wzrostu, 70 kg wagi,długie do połowy pleców , proste czarne włosy i zielone oczy,w tym roku zdaję maturę i mam zamiar iść na medycynę. Szukam chłopaka minimum 195 wzrostu a najlepiej ok.2 m, z dobrze ułożonymi w głowie klepkami i szerokimi horyzontami myślowymi.Może być łysy, byleby nie rudy czy ryży.Nie chcę też wątłego chuderlaka.Jeśli jest gotowy zawsze traktować mnie jak księżniczkę, oczko w głowie i największy skarb, być szarmancki,troskliwy wierny, to niech zostawi tu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to chuuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vera lynn 2012.08.27 Ja też mam 178 com wzrostu. cool.giflapka.gif X obrzydliwa , schłopiała trollico doopa ci rośnie i chooy wziął 178 bo niedługo twoje doopsko dobijedo wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×