Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat prezent dla Kokeja

Polecane posty

Gość gość

Serce się kraje jak się widzi, jak się męczy nasz Poeta z zacinającym się tematem :P:P Nie dziękuj 👄👄👄[cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokej jest na innym temacie jako Absztyfikant :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke 2014.08.06 Wiesz, że lubię rozmowy, preferuję związki oparte o partnerstwo, uzupełnienie, powiedziałem Ci bardzo wiele, to wyraz zaufania, mentalnego oddania, uwielbiam być szczery, nawet na najtrudniejsze pytania, odpowiadać bez skrępowania... Uwielbiam wracać do domu z myślą, że coś dla mnie przygotujesz, podczas mojego szybkiego życia, w egzotyce dzikiego miasta, jeszcze bardziej dzikich znajomości, takie wzniosłe chwile, podkreślające szczególny rodzaj więzi, pamięci, są prawdziwym zaszczytem, skarbem nie do opisania. Ciasto czekoladowe z wiśniami...Moje ulubione, widziałem je spoglądając myślami, teraz stoję przed Tobą, z wielkim spokojem w spojrzeniu, przenikliwością mojego wzroku, przyglądam się w Twoje oczy, zwierciadła duszy, już wiesz, ze wszystko odczytałem, jak wytrawny reżyser powinien to odczytać... Inspirują mnie powroty do domu, Twoje esemesy sprawiają, że każdy powrót, każda droga powrotna, jest jak zawrotna przygoda...Preferuję te emocje, te domysły, odszyfrowując zawarte we wiadomości treści, rebusy, magiczne pokusy... x x x "twoje esemesy" ciekawe co czuł wtedy mąż Słodkiej, też do niego pisała? z innego nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie co zrobi Ola jedno jest pewne, że nigdy nie będzie mogła powiedzieć, że słyszy z jego ust coś jako pierwsza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalkarz, Monsieur Marcus, Pan Mikołaj, Absztyfikant, Koleżka, Kreska, Widmo, WIlk. Mam pytanie............Kiedy pracuje jak non stop tu siedzi od kilku lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko forum, nic więcej:classic_cool: Aż tak ci Koke na odcisk nadepnął, że tyle czasu i energii mu poświęcasz? Żałosne to A do niego i tak to nie dotrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olę stać na fajniejszego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego pozwala by jego temat wisiał jezeli wie, że Ogryzek może wpaść tu na krótko i coś wpisać i nie będzie miał czasu na odpowiedź? O to mu chodzi czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za dziecinada, wyjdźcie na dwór-świat CZEKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka to się będzie biedakowi czkawką odbijać niedługo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat rzekomych nicków koke został już wyjaśniony, wszyscy się powypierali włącznie widmem. V _widmo_ dziś P.S.Nie, nie jestem Koke i rozwialem juz te podejrzenia w bardzo prosty sposob tj.pisalem z nim i na jego temacie, oraz puszczalem co minuta moje wpisy i Koke rownolegle w tej samej minucie pisal i wysylal swoje wpisy. Ten zwrot jest dosc popularny i Koke stosuje pewne slowa z pewnych kregow ktore i ja znam. Byc moze chadzalismy podobnymi sciezkami i stad podobienstwo. Koke jest starszy odemnie i z tego co pisal ma +30, a ja mam +20, Gosciu obrazasz swoje IQ jezeli nie widzisz roznicy chocby w sposobie wyslawiania sie, gdzie Koke potrafi bawic sie slowem w gornolotnym stylu i poczuciu humoru czego mnie brakuje nie ukrywam. V skończ wreszcie pleść te głupoty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chooooooooooooj mnie strzela, słodka obrywała po dooopie a kokolo żogolo anfosolo bryluje z manekinem napinając mięsnie posladków i całując ja zmysłowymi pocałunkami patrząc magicznym spojrzeniem ..kłamca:O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami niszczyliście słodką taka prawda :O poza tym słodka w kwestii kokeja wszystko powiedziała. V slodko winna dziś Czy wy myslicie w ogole? ! Jestem ostatnia osoba , ktora ma jakiekolwiek prawo wciskac sie pomiedzy Nieogryzek a Koke!! Dlaczego?? A dlatego, ze mam swoja rodzine i go/wno mam do gadania w zyciu Koke czy kobiet z ktorymi pisze! Adamowi zycze jak najlepiej i aby znalazl milosc , ktorej tak pragnie. przestancie wreszcie mieszac do cholery bo przez takich jak wy Koke i Nieogryzek traca zaufanie do siebie!! Po ile wy macie lat? Skoro zero taktu i wyczucia!!! Zejdzcie wreszcie ze mnie , z Koke czy Nieogryzek!!!. Opowiadnanie bylo dawno temu a wy to kuzwa caly czas walkujecie, rzygac sie chce. Czesc. V wklejanie ich postów z przed roku jest żałosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem Oli jest to że nosi w sobie sprzeczne cechy.Inteligentna,ma dużo poczucie humoru,empatii,faktycznie nieco pyszałkowatą ale jednocześnie w uczuciach jest bardzo naiwna,egzaltowana,czysta. Szkoda jej dla Kokeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to czy jej szkoda czy nie to oceni ona sama. ty nie masz prawa ustawiaź komuś życia tak jak tobie nikt nie ma prawa tego czynić. kapujesz to czy nie? wklejanie komuś postów z przed roku w kontekście znajomości które ma za sobą w życiu jest choyową opcją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wszyscy tak bronią Słodkiej? Mężatka ? tak, puszczała się? tak. Zostawcie Olkę w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem te wklejki robi Słodko- winna, komu by się chciało ryć po archiwum i wywlekać te brudy? Kobieta zazdrosna ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bronię jej uważam że atakowania zarówno słodkiej jak i olki jest żenadą natomiast wywlekanie starych postów koke jest zagraniem poniżej pasa. nie bronię go ale na tej podstawie każdemu facetowi można przypisać najgorsze w końcu trudno żeby facet po trzydziestce miał tylko jedną dziewczynę z którą aktualnie rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.09 w zupełnie ten sam sposób? te same zwroty? no nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to zazdrosny user??? Może nie chodzi o koke tylko o Ole? Neverminde Nie wierzę że wklejki robi SW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie słodka przecież otwarcie na forum napasała zę koke i ona mają swoje życia. ona ma rodzine i nie wchodzi w drogę koke i olce. co do koke to wolny facet szuka swojego szczęścia trudno żeby do chłopców podbijał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej zachowujecie sie niż dzieci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby Koke gadał z kimś kto był na forum i z niego zniknął to jeszcze by to uszło, ale akurat SW robiła tutaj kiedyś takie cyrki i manipulacje, że wiele osób po prostu nie wierzy, że ot tak zniknęła stąd i nie miesza dalej. Ja tam nie wierzę w te jej posty, że nie ma z tym nic wspólnego i że życzy Koke jak najlepiej. Nie jest wiarygodna i nigdy nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:12 ja też nie wierzę że to robi SW zreszta jej post ktory wszystko wyjaśnia został tu zamieszczony moim zdaniem robi to zazdrosny facet jest zazdrosny o Olę dlatego próbuje Kokeaj przedstawić w zlym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kokleja nie raz podskakiwał facet robił to nawet na jego temacie więc to na pewno nie kobieta kobieta do faceta nie skakałaby w tak agresywnym stylu podobnie nie robiłby tego facet w stosunku do kobiety bo przeciwienstwo płci sie przyciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodka kocha koke. ma kolejny nick kwiat dojrzałej wisni. niby pisze że życzy im jak najlepiej ale coś czuje do kokeja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby Sw miała jakąkolwiek godność to by zniknęła z tematów o Koke i już, a ta łazi jątrzy. Nie wierzę, że jej tu nie ma. To ja boli, że Ogryzek ma klasę, o której ona może tylko marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa ma kolejny nick jasne tak jak kioke mial być wilkiem albo widmem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C/h/u/j ją pali, że pojawił się Nieogryzek i nie wie jak zaszkodzić to wkleja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ostrzu
15.21 A koke słodką:/ Nie można odkochac się w przeciągu pół roku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×