Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cobytuzrobic

ANTYKONCEPCJA

Polecane posty

Gość cobytuzrobic

Temat zapewne poruszany tysiace razy, w koncu dzial, ale jednak pruszam go. Co sadzicie o plastrach antykoncepcyjnych? moze ktoras stosuje? jaki jest tego koszt? skutecznosc slyszalam ze spora. szukam metody w miare nieszkodliwej zdrowiu i nie golocacej portfelika, gumki to nie dla mnie;P pigulek sie troche boje, stosunek przerywany jest stresujacy i niestety w koncu moze zawiezc. Piszcie jesli tylko macie chwilke. bede wdzieczna za kazda rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetaB
Plastry stosuję od 10msc i jestem zadowolona.Nie bój się , są skuteczne.Kosztują ok. 50zł.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste i skuteczne
dyskrecja, komfort, pewnosc... koszt na dwie osoby to po ok 25 zl misiecznie, zalezy jakie. Kasa warta komfortu i spokoju i udanego seksu :) nie martwisz sie o nic, polecam sama stosuje od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja
potwierdzam, jesli wyrobisz z kasa, to najlepszy srodek, moze kiedys beda to refundowac, byloby latwiej. ale mysle ze tak jak podsumowala jedna z dziewczyn, koszt 25 zl miesiecznie - zakladam ze dzielisz sie kosztami z facetem) to koszt do przezycia, zawsze jak braknie kasy, mozna sie poswiecic na gumki, prawda? powodzenia i udanego pozycia ,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano
a takie plasty mozna normalnie qpic czy tez sa na recepte tak jak pigulki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano
a takie plasty mozna normalnie qpic czy tez sa na recepte tak jak pigulki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewiem
tez mysle ze powinnam sie zabezpieczac, faktycznie stosunek przerywany ma swoj urok, ale stresu potem troche jest, zwlaszcza jak sie spoznia okres :/ ale to chyba na recepte prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotuzrobic
dzieki za rady, odswiezam, prosze o wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plastry to jedne z najdrozszych srodkow anty na rynku - opakowanie 3 plastro (na miesiac) kosztuje 60-70 zl. Sa na recepte, jak pigulki, i przeciwskazania tez sa identyczne jak w przypadku pigulek. To sa tez srodki hormonalne, wiec dziwi mnie zdanie, ze pigulek sie boisz, a plastrow nie. To raz. A dwa - plastry, niestety, lubia sie odklejac. Ja sprobowalam raz, i wiecej nie bede. Mialam plasterek przyklejony na ramieniu, na suche cialo, zgodnie z instrukcja, i juz drugiego dnia zaczal swinia odlazic. Pigulki sa o polowe tansze i jesli maja nie zadzialac, to o tym wiesz (bo np wymiotowalas albo bralas antybiotyki) wiec mozesz zabezpieczac sie dodatkowo. Jak dla mnie - za drogi interes, i stresujacy, ciagle tylko sprawdzasz, czy sie nie odkleja. Aha, i jeszcze - kazde odklejenie w miesiacu podraza koszty o 1/3, bo musisz nakleic natychmiast nowy plasterek. Ogólnie - jestem przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja popieram
mi sie nic nie odkleja, i trzyma sie dobrze i nie ma stresu ze zapomne tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone
co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zastanawiam czy jesli zajdzie potrzeba zastosowania antykoncepcji to czy nie sprobowac plasterkow... boje sie jednak ze plaster bedzie przeszkadzal, odklejal sie no i ze bedzie go widac. pomijajac cene... ale sa dobrym wyjsciem jesli chodzi o przewod pokarmowy, bo omijaja go? a co z watraba? na nia chyba jednak dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×