Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość potrzebująca dobrego gina

Bielsko-Biała kto zana dobrego ginaleczenie niepłodności namiary

Polecane posty

Gość potrzebująca dobrego gina

witam,mam problem zwykły ginekolog już rozłożył ręce i nie wie co dalej wiec tu potrzeba szukania ginekologa specjalizujacego się w leczeniu niepłodności sprawdzałam na necie kliniki leczenia niepłodności jednak w takich klinikach od razu jest zalecane in vitro,ja jednak chciałabym jeszcze spróbowac naturalnie znalazłam Ferti-med w b-b novomedica mysłowice plast-med katowice jest moze ktos kto leczył się w tych klinikach??? a może macie jakieś konkretne namiary na dobrego lekarza (okolice bielska) bedę wdzieczna za pomoc i zapraszam do podzielenia sie swoimi problemami zwiazanymi z niepłodnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca dobrego gina
dostałam też namiar na doktor M.Maczyńska z bielska czy ktos do niej chodzi?? jakieś doświadczenia z leczenia proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam kawal swiata od Ciebie ale pochodze z Bielska. Na naszym forum bywala dziewczyna, ktora jest z okolic Andrychowa/Wadowic i zawsze chwalila swojego gina. Pisala, ze do niego przyjezdzaja kobiety z roznych stron po tym jak im w innych miejscach odebrano nadzieje i zachodza w ciaze. Niestety nic wiecej nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca dobrego gina
dzięki za odpowiedz:) ja to już nie wiem czego sie chwycić wszyscy tylko patrzą na kase i biorą a efektów zero a lata lecą takich mamy ginów na prowincji bo ja nie jestem konkretnie z bielska ale to najbliżej wiekszego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wykazu znalazlam kiedys pediatre dla corki. Maz byl z nia sam w Bielsku , mala sie rozchorowala i nie mial pojecia gdzie sie sie ruszyc. Poczytalam na tamtej stronie i wybralam lekarke. Maz wieczorem byl na wizycie i powiedzial, ze swietny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca dobrego gina
dziękuje zaraz sprawdze:) zawsze lepiej porozmawiać z kims kto już ma wyrobione zdanie na temat danego gina,moze się znajdzie ktoś taki czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca dobrego gina
upppppp nie ma nikogo z regionu bielska?? kto mógłby poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz szczęscie wielkie
ja jestem z bielska i lecze sie u gina z katowic. Daje ci stronke internetowa o nim-poczytaj! Jednak minusem jest to,ze niestety dlugo poczekasz zanim sie do niego dostamniesz-prywatnie czy nie-nie ma znaczenia! mialam to samo-lekarze mowili,ze jest ze mna wszystko ok,po czym trafilam cudem do niego i jestem juz po operacji:) Takze powodzenia.zaraz podam linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję dobrego gina
dziękuje za namiar zaraz sprawdze ,kurcze ale to trochę za daleko aż do katowic to ja bym miała 120 km.dojazdu:(:(:( a jakie miałas problemy możesz napisać?? ja leczyłam sie cały rok,miałam monitoringi cykle stymulowane hormonami bo okazało sie ze cykle bezowulacyjne pózniej jeszcze doskoczyły wysokie poziomy cukru co wiąże się z pco no same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialammmmm
polipy w macicy!!! co utrudnialo-blokowalo zagniezdzenie zarodka,do tego b.obfite okresy!Jestem 1,5 miesiąca po zabiegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje dobrego gina
no ja w sumie lecząc się u dotychczasowej ginekolog nie mam ani cysty,polipów czy torbieli,badanie drozności miałam więc wykluczam zrosty na jajowodach ponoć problem tkwi w cyklach bezowulacyjnych,wysoki poziom cukru blokuje owulację,tylko nie wiem dlaczego nie zaszłam podczas brania leków hormonalnych gdy usg wskazywało super pecherzyki i miałam też podawane zastrzyki na peknięcie......... mąz też juz się zbadał i wyniki sa super przeczytałam tez na internecie że sa badania śluzu,bo mogą być jakieś bakterię zabijajace plemniki,czy wrogi sluz nie wiem sama co tym mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi byc gdzies
problem skoro podczas owu nie zaszlas,bedac tym bardziej na hormonach.Nie zaszkodzi poradzic sie innego gina-idz po prostu gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca dobrego gin
od 2 miesięcy mam również tabletki Diaprel na obniżenie cukru,brałam również metformax na usg wszystko dobrze wyglada,macica super sluzówka tez,i tylko nie wiadomo czemu brak ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca.................
dlatego postanowiłam zmienić ginekologa i zasięgnąć porady,bo może akurat się znajdzie osoba która poleci mi dobrego gina a może problem tkwi w psychice:( sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robil badania maz/parter? A mialas robiona droznosc ? Koniecznie musisz udac sie do dobrego lekarza, ktory zajmie sie toba kompleksowo. A jak testosteron? Ja jestem z Krakowa, wiec tu to pewnie wogole masz daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję dobrego gin
surfinka mąż ma super badania (117 milionów w tym 95% ruchliwych a po 24 godzinach 37% ruchliwych) ja miałam w lipcu badanie drozności miałam i oba drozne beż zrostów badania hormonów też w normie tylko ta owulacja wyszła podczas monitoringu zawsze miałam nie regularne cykle i strasznie skąpe teraz po hormonach mam co 30 dni i strasznie obfite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz...tez mam pco. Tez miewalam owulacje a ciazy nie bylo. Dlugo to trwalo zanim sie udalo. Jednym udaje sie za pierwszym razem, inni musza poczekac. Niestety. Zycze by jak najszybciej Wam sie spełniło to marzenie. Mysle, ze masz racje ze chcesz zasiegnac opini innego lekarza, chociaz skoro ten przeprowadzil ci tye badan to chyba nie jest taki zly ( uwierz mi ja chodzilam do roznych, i roznie to wygladalo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca dobrego gin
w sumie nie mam co narzekać na tą ginekolog,bo na serio sie starała ale ona jest starsza i wydaje mi się ze mogła mieć więcej pomysłów,a ostatnio już mi powiedziała że nie wie co dalej ze mną zrobić bo w sumie wszystko po lekach jest ksiazkowo a ciąży nadal nie ma,dlatego postanowiłam poszukac kogoś innego,może inna metoda leczenia inne leki no cóz trzeba próbowac,póki jeszcze czas,w rankingu znany lekarz tylu róznych lekarzy i opinie rózne przeważnie sie wypowiadają osoby które są w ciązy i o prowadzeniu ciazy a ja potrzebuje takiego który ma jakies pojecie żeby skutecznie do niej doprowadzic super ze tobie się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy znacie
może ktoś zaglądnie kto zna dobrego ginekologa z bielska lub okolic proszę o propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuppppppppppp
upppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pia - a nie pamietasz
jak nazywał się ten gin z twojego forum co pisała o nim dziewczyna z okolic andrychowa/wadowic????? Ja yez jestem z okolic Bielska i tez potzrebuje dobrego gina od niepłodności. A może ktos wie coś więcej o klinice Ferti-Med ????? Piszcie dziewczyny swoje opinie na temat tej kliniki. Ja cos gdzies znalazłam ale raczej były negatywne opinie stad pytanie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,w Bielsku jest lekarz o nazwisku Bargiel,mam nadzieje ze nie przekrecilam nazwiska ale raczej jest poprawnie,troszke o nim slyszalam i jest ponoc jednym z lepszych lekarzy ktorzy zajmuja sie leczeniem bezplodnosci,takze moze warto sie z nim skonsultowac ale niestety nie wiem gdzie przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca dobrego gin
znalazłam namiary na tego lekarza Bargiel ADAM BARGIEL woj. śląskie · Bielsko-Biała 43-300, ul. ul.Pienińska 8, tel. 0338118553 przeczytałam tez opinie na tej stronie znany lekarz i oczywiście jak w każdym przypadku sa różne i te pozytywne i neg. ale tak jest zawsze każdy ma inne problemy piszą też pacjentki że strasznie dużo kasuje,ciekawa jestem ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin gin gin
był może ktoś u Bargiela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika nika.....
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migik
dziewczyny znalazła któraś tego lekarza od niepłodności w bielsku? u bargiela byłam porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5mari
witam, czy ktoś jeszcze może polecić ginekologa, do ktorego warto sie udać w sprawie leczenia niepłodności. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że opinie są subiektywne, ale to zawsze coś... staram się od kilku lat o dziecko, potrzebuje konsultacji.. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×