Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martusia89

brązowe plamienia

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Powiedzcie mi czy miałyście kiedyś brązowe plamienia? Ja mam bardzo nieregularne cykle (ostatnią miesiączkę miałam 02.04.2010) nie wiem co mogą świadczyć takie plamienia. Poradźcie coś! Błagam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce Cie straszyc ale o takich plamieniach czytalam ze tak jest na ciaze... ja mialam podobnie tylko raczej wiecej i przez 2 dni a pozniej juz normalnie okres. A kochalas sie z facetem bez zabezpieczenia czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bylas gdzies teraz? zmiana klimatu? bo ja bylam nad morzem a mieszkam w gorach i mowily mi dziewczyny ze one tak mialy jak ja zawsze po wakacjach jak im sie klimat zmienil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie wyjeżdżałam ostatnio. Właśnie przeczytałam w necie że jest to objaw który może wystąpić w 9tyg ciąży i z tych wyliczeń wynika że ja jestem w 9 tyg ciąży ale żebym nie miała innych objawów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia89 czy przeczytałaś moją odpowiedź????? Dla mnie logiczne, że ciążę wykluczyłaś. A jednak? Nie masz 2 mies. @ i nie zrobiłaś testu, nie byłaś u gina, a czytasz bzdury w necie???? Jestem po raz drugi w ciąży i ani razu nie miałam plamień w 9tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia a mialas okres podczas ciazy czy cos? Bo jedne pisza tak drugie tak. Ja mialam pierwszy raz taki dziwny okres. Tylko moze to zmiana klimatu, MOZE. Mialam brazowe plamienia tylko 2 dni. Pozniej juz normalny okres tylko ciut skapszy niz zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalistka21
też miałam takie plamienie 3 dni, przed dniem spodziewanej @. 5 dzień po date i okresu nadal nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry nie zauważyłam :/ Byłam kilka dni temu ale nie przyjmował akurat bo miał jakąś operację czy coś... Test zamierzam jutro zrobić. Ja mam bardzo nieregularne @, kilka razy brałam już luteinę na wywołanie okresu. Prolaktynę i progesteron miałam badany i niby wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjgug
Miałam takie plamienia, bolał mnie też brzuch i piersi, okresu nie było, za to była ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży nie ma normalnej miesiączki tzn. złuszczającego się endometrium. Może być krwawienie czyli bez skrzepów, ewentualnie plamienie. Co nie znaczy, że to jest normalne. U mnie brunatne plamienie w ciąży oznaczało obumarcie- 12tc A w normalnym cyklu to zaburzenia hormonalne. Tak czy siak do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalistka21
Też mam strasznie rozregulowany okres, jednak z tego co wyszytałam to do 5 dni opóxnienia to norma. Mnie też bolał bardzo brzuch, miałam zawroty głowy, plamienie 4 testy negatywne, okresu nie ma i ciaży tez nie z tego co testy mówią. także polecam obrac sie w cierpliwość tak jak ja to robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaprawda
Takie plamienia miewam tuż przed okresem dzien lub dwa to znak ze zbliza sie miesiaczka ... zawsze mam czas zeby sie przygotowac i boli mnie wlasnie brzuch i bola piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia89 jeżeli miesiączka jest tak nieregularna to nie jest ok. Maksymalnie powinna przychodzić co 35-40dni. U Ciebie już nie ma 60dni, więc pewnie niedomoga lutealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi na poczatku ciazy brzuch mialas twardy czy miekki normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca ...
ja właśnie miałam tak jak opisywałaś, plamienia, ból podbrzusza - tak 3 dni a na 4 przyszedł @,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zrobil Ci sie torbiel, to cholerstwo moze spowodowac opozniejnie lub zanik okresu i zafałszowac testy ciążowe, bole podbrzusza i brazowe plamienie to moga byc poczatki endometriozy, nie chce straszyc ale u mnie tak to sie zaczynalo i skonczylo sie na operacji... nie bagatelizuj tego im wczesniej zaczniesz cos z tym robic tym lepiej, szkoda zdrowia na domysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy wcześniej nie miałam takich plamień przed miesiączką i podbrzusze też mnie nie bolało :( za każdym razem co idę do mojego gin z niepojawiającym się okresem to on mi przypisuje luteinę albo wciska tabletki anty... Jedyne badania co mi zrobił to na hormony ale najpierw wywołał @ luteiną i wyniki były ok jego zdaniem... chyba muszę zmienić tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz juz weim i bede to kazdej powtarzac ze jak tylko cos sie dzieje a wczesniej sie nie dzialo to trzeba to zbadac... teraz jest jakas plaga tych torbieli, lekarze rozkladaja rece skad to sie bierze u tylu kobiet, niekoniecznie musisz miec to, ale zbadaj sie, zrob usg, bo u mnie z tymi bolami bylo coraz gorzej, co do zmiany lekarza to nie podejmuj pochopnie decyzji, moze jest dobry i wie co robi, ja tez mialam na poczatku watpliwosci do swojego a teraz jestem mu wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze zmiana lekarza zastanowię się bo 25.06 idę na wizytę i mam nadzieję, że tym razem zrobi mi więcej badań... kurcze boję się strasznie co to ze mną będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam podobnie i nie wiem co o tym myslec. mialam przez jakies 2 dni takie plamienia. Teraz boli mnie podbrzusze i czekam na okres, powinien juz byc na dniach. robilam test i wyszedl negatywny ( chociaz jak patrzylam po slonce i pod katem to widac bylo cieniusienka kreseczke a w swietle normalnym jej nie bylo, ale to raczej fabryczna kreska- przynajmniej mam taka nadzieje). Nie wiem co sie dzieje. Nie bola mnie piersi jak przed okresem tylko podbrzusze.. martwie sie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wczoraj pojawił się @ :) z jednej strony się cieszę a z drugiej... dziewczyny nie panikujmy chodźmy do lekarza i się badajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam okres od. 11.04. Do 15. 04.15 r. 24.04 ok. 4 nad ranem zaczelam dosyc mocno krwawic . Krew byla ciemna . Pozniej juz zaczely mi sie brazowe plamienia znacznie slabsze az do dzis czyli 27.04 . 16,17,18,19 kochalam sie z moim mezem bez zabezpieczenia i w kazdy ten dzien doszedl we mnie ja jeszcze lezalam po stosunku z nogami w gorze i nie wstawalam tez odrazu zeby nasienie lepiej doszlo . Staramy sie z mezem 2 ms. 3 ms jestem po porodzie. Ur Maciusia ale niestety zmarl. : ( Czy jest szansa zebym mogla wtedy zajsc w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość82
Dziewczyny pomóżcie bardzo staramy się o dziecko, otóż ostatnią miesiączke miałam 5.08.15 trwała tylko dwa dni,a następnie 24.08 wystąpiły u mnie niewielkie plamienia brązowe,połączone z bólem brzucha. Plamienia trwały 2 dni był to w zasadzie tylko śluz,następie wystąpiła senność,zmęczenie,zawroty głowy.okresu 05.09 nie ma,,od 14.09 ból jajników oraz bardzo dużo śluzu bezparwnego lub miejscami białego.Z 15.09 test ciążowy,ale nie z pierwszego sikania,chyba z trzeciego. Test negatywny. . Czy to może być ciąża czy raczej jakaś torbiel ? Bardzo sie martwie....POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość82
czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2286
Witam wszystkie forumowiczki. Ja również miałam plamienia beżowe i brązowe. Poszłam do endokrynologa-ginekologa z wynikami badan tarczycy i okazało sie że mam chorą tarczyce. Odkąd biore tabletki na tarczyce te plamienia ustąpiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :) w dni płodne kochałam się ze swoim chłopakiem, to był stosunek przerywany, nie doszło do wytrysku we mnie, ale wiadomo, że ryzyko ciąży jest. To było dokładnie 11 dni temu, dziś rano wstałam i zobaczyłam, że mam brązową plamkę na majtkach z domieszką jasnej krwi, troszke boli mnie podbrzusze...czy ktoś miał takie objawy ciąży? Dodam, że nie staramy się oficjalnie o dziecko :D ale jeśli będę w ciąży to radość będzie ogromna. Okres powinnam dostać za 6-8 dni, cykl mam 28-dniowy i okres zawsze wypada w oczekiwanym dniu. Nigdy wcześniej nie miałam takich plamień, wiem wiem...powinnam iść do ginekologa, ale wizytę mam dopiero we wtorek, test też raczej nic nie wykaże. Chciałam tylko wiedzieć, czy miałyście takie objawy ciąży, czy to dobry trop, bo może to zupełnie coś innego?? Z góry dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×