Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania 3009

co mi jest?

Polecane posty

Gość Ania 3009

Witam w listopadzie mialam miesiaczke 8-12 potem przez cały grudzień nic tylko 31 miałam brązowe plamienie 3 i 4 stycznia tez☺ 22 stycznia plamienie znów i 23-28 krwawienie 29-31 plamienie brązowe. Przez święta byłam chora bralam antybiotyk. 1 lutego byłam u ginekologa ciąży nie widzi. W połowie stycznia robiłam tez test i nic negatywnie ☺ czy ten rozregulowany okres może być przez leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie jest to brak ry/pania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3009
Raczej nie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas się dłużej poobserwować. Może masz cykle bezowulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3009
No właśnie też o tym myślałam ale zawsze miesiaczke mialam normalnie. I śluz owulacji też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraj się mimo wszystko potwierdzać czymś swoje interpretacje. Może to być tester na ślinę np Afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza raz jeszcze, powiedz mu jak wygląda sytuacja. Miałam podobnie i lekarz przepisał mi hormony aby to wszystko wyregulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze się odżywiaj i nie stresuj, ja mam okres co 30 ,dni ale w tym miesiącu czekałam trochę dłużej , dostałam następnego dnia jak zjadłam cała tabliczkę czekolady , wiem dziwne ale wiem że słodkie jest potrzebne do miesiączkowania a tak chciało mi się tego słodkiego wcześniej ale sobie żałowałam a jak zjadlam to od razu dostalam. To moje obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.18 staraj się mimo wszystko potwierdzać czymś swoje interpretacje. Może to być tester na ślinę np Afrodyta. Na ślinę? jak na podstawie śliny można wyznaczyć dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sole mineralne zawarte w ślinie krystalizują się pod wpływem hormonu lh. Widać to w powiększeniu pod postacią "paprotek". To tak w skrócie. Jeśli to za mało, to wejdź sobie na testerafrodyta.pl i sama poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×