Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ela sklepikarka

CZY MOZNA ZAJSC W CIAŻE 1 DZIEN PO OKRESIE JESLI DOSZLO DO WYTRYSKU?

Polecane posty

Gość Ela sklepikarka

HEJ Mam takie pytanie: dziewczyny orientujecie sie moze czy piierwszy dzien po okresie mozna zajsc w ciaze jesli chlopak spuszczal sie do mnie? otoz staramy sie o dziecko a 1szego 2go i 3go dnia po okresie kochalismy sie po pare razy i spuszczal sie on do mnie... wiem ze sa to dni nieplodne dlatego tym sie doluje... ale czy napewno ????? jaka jest szansa ze doszlo do zaplodnienia? wogole mozna zajsc w ciaze w dni nieplodne? ;/ i ile trzeba odczekac by kupic test ciazowy? bede wdzieczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela sklepikarka
okres mam 5-6 dni zazwyczaj co 28-26 dni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela sklepikarka
ale najpierw zadaj to pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore tabletki antykoncepcyjne, dopiero pierwsze opakowanie. Przeczytałam ulotke, ale tam nic nie pisało o tym, o co chce zapytać. jest 21 tabletek i pod kazda tabletka sa cyferki 1,2,3,4,5... az do 21. od 5 tabletki, sa takie małe wypuklenia i pisze tam poniedzialek wtorek sroda itd.. po niedzieli znowu sa wypuklenia ale ciagłe i tak do konca.. co to znaczy? pytalam sie kolezanki co to znaczy, a ona mi odpowiedziala ze tam gdzie pisza dni tygodnia, to sa dni plodne i trzeba sie dodatkowo zabezpieczyc. Czy to prawda? Myslalam że skoro biore tabletki i godze sie na to to ejstem caly czas zabezpieczona i nie ma wogole dni plodnych :/. Moze mi ktos na to odpowiedziec i mnie uswiadomic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela sklepikarka
ja Ci tutaj niestety nie pomogep oniewaz nigdy nie stosowalam tabletek antykopcepcyjnych tylko prezerwatywę. a teraz staramy sie o dziecko to nie stosujemy antykopcepcji wogole...... mam nadzieje ze mimo iz fact spuszczal sie do mnie 1go dnia po okresie bede w ciazy ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweLinka biorąc tabletki nie ma sie dni płodnych ani nie płodnych przez cały okres brania (regularnie i o tej samej porze) tabletek jest es zabezpieczona nawet w okresie 7 dniowej przerwy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela sklepikarka
czy mozna test ciazowy wykonac 3 dni po stosunku czy to za wczesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia220
PO OKRESIE MOŻNA ZAJŚĆ W CIĄŻE W ŁASNIE Z TAKIECH STOSUNKÓW MAM 2 SYNÓW ALE NIE U KAŻDEGO TAK BĘDZIE..... U MNIE WYTWARZAŁO SIĘ 2 JAJECZKO BYNAJMIEJ TAK LEKARZ MI TO TŁUMACZYŁ BO TEŻ NIE MOGŁAM TEGO ZROZUMIEĆ... A PROPOS TYCH TABLETEK TE KTÓRE SIĘ RÓZNIĄ MAJĄ INNE STĘŻENIE HORMONÓW I TYLE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia220
TEST MOŻESZ WYKONAĆ NAJLEPIEJ W DNIU KOLEJNEJ SPODZIEWANEJ MIESIĄCZKI NIE WCZESNIEJ NIŻ 14 DNI OD WSPÓŁZYCIA, PONIEWAŻ TO ŻE 2 DNI TEMU WSP.ÓŁŻYŁAŚ TO NIE ODNACZA ŻE TEGO DNIA ZASZŁAŚ W CIĄŻE PONIEWAZ JAJECZKO ZAGNIEŻDŻA SIĘ OKOŁO 6 DNI A TEST WYJDZIE DOPIERO W OKOŁO TYGODNIOWEJ CIĄZY CZYLI 7 DNI PO ZAPŁODNIENIU A NIE PO STOSUNKU. CZYLI JAK TERAZ ZROBISZ TEŚT TO CI NIE WYJDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie kochalam sie z mezem pierwszy dzien po okresie i doszedl we mnie teraz minelo 3 dni od seksu i boli mnie dół brzucha czy to moze oznaczac ze zaszlam w ciaze czy poprostu zblizaja sie dni plodne...?????? Prosze wypowiedzcie sie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki stosunek jak najbardziej może skutkować ciążą, ale na jakiekolwiek objawy jest za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc mężatką zadajesz takie pytania.Ty masz się dawać,a nie bać się i marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim etapie ciazy moga zaczac wystepowac nudnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. stram sie o dziecko.w okres mialam 4 dni i w5 dzien doszlo do wytrysku i za dwa dni tez.od dwoch dni czuje jakby bąbelki w jajnikach czego nigdy nie czulam ,co tzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh, a ja dla odmiany liczę na to, że nie zajdę w ciążę - bo też był stosunek w pierwszym dniu po okresie, ale finisz na zewnątrz, cykle mam długie - powyżej 30 dni, krwawienie jakieś 5-6 dni. Jeśli zaliczę wpadkę to chyba sobie w łeb strzelę, żem taka głupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miewam często owulacje w trakcie okresu. Nawet nie po okresie tylko w trakcie pęka mi pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja okres ma 3 do 4 dni krwawienie.a na 5 dzien juz nie krwawie .i wlasnie w tym 5 dni .doszlo do wytrysku.i niewiem co tzn takie jakby bableki w macicy czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam sierdecznie mam pytanie czy moja dziewczyna może zajść w ciąże gdy jest po okresie I po dniach płodnych ? Wczoraj 3 marca w nocy doszło do stosunku I do wytrysku w środku, miałem zabespieczenie na sobie ale podczas stosunku uszkodziła sie prezerwatywa. Rano poszła do ubikaci I zaczeła jej lecieć krew z miejsca imtymnego. Czy mogła ona zajść w ciąże ? Prosze o szczerą odpowieć, I dziekuje za odpowieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ;) kochałam się z chlopakiem dzien po miesiaczce doszlo niestety do wytrysku we mnie, na nastepny dzien zazylam ellaone. Czy mogę być spokojna? nadmienie, ze nigdy nie pilnowalam tego ilu dniowy mam cykl.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć -skoro nawet nie wiesz ile dni mają twoje cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetpandemonium
Kochałam się z moim byłym facetem po okresie. Dziś mam slicznego 4 letniego synka:D dziś staram się o 2 dziecko już 5 miesięcy i nic. Nie ma reguły każda kobieta jest inna a owulacja może się przesunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetpandemonium
To dokładnie były 2-3 dni po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×