Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutka_24

drętwienie kończyn a pigułki

Polecane posty

Gość malutka_24

Ostatnio dość często drętwieją mi ręce w czasie snu... powód, śpię na łapce i budze się jak już jest totalnie zdretwiała... Zastanawiam się tylko czy przypadkiem to nie jest wina tabletek. Od pół roku biorę Diane-35 i palę papierosy. Ginekolog sprawdzał ostatnio czy mam jakieś symptomy złego dobrania tabletek, ale nie pamiętam pytań. Nigdy wcześniej nie miałam problemu z tabletkami. Pomóżcie dziewczyny! Może powinnam odstawić Diane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulotka
Przeczytaj ulotkę, bo z tego co piszesz pewnie wcale jej nie znasz! Drętwienie kończyn może być objawem albo niedoboru magnezu albo początków choroby zatorowo-zakrzepowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_24
czytałam ulotkę, nie ma tam nic o drętwieniu kończyn... poza tym to nie jest takie dretwienie od tak sobie, tylko podczas snu, jak leżę długo na boku... tyle, że wydaje mi się że teraz mam do tego większą skłonność niż kiedyś :( Spróbuję najpierw z magnezem, zazwyczas regularnie łykam Magvit, teraz zapominam... może to jest powodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_24
czytałam ulotkę, nie ma tam nic o drętwieniu kończyn... poza tym to nie jest takie dretwienie od tak sobie, tylko podczas snu, jak leżę długo na boku... tyle, że wydaje mi się że teraz mam do tego większą skłonność niż kiedyś :( Spróbuję najpierw z magnezem, zazwyczas regularnie łykam Magvit, teraz zapominam... może to jest powodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaaaa
Uważaj! To mogą być początki zakrzepicy. Jeśli palisz papierosy to tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit
mam podobnie, ale nawet czasem w dzien mi sie to dzieje, byłam u internisty, skierował mnie na ekg i poziom hormonu tarczycy, badanie krwi i moczu. na arzie jestem w trakcie tych badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_24
koniecznie daj znać jak poszły badania i co powiedział lekarz na Twoje dolegliwości.... Ach, i czy też boisz się, że to od Diane lub innych pigułek? Ja natomiast łykam magnez... póki co, mam wrażenie, że jest lepiej, chociaż sporadycznie dretwieje mi ręka jak źle się położę... nie jest super, ale jest żadziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllllka
Hej, ja tez biore tabletki i tez mi drętwieją nogi i ręce. Heh, ale nie wiem co z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllka: do lekarza rodzinnego leć, on coś ci doradzi, w końcu to faktycznie mogą byc niedobory magnezu, potasu lub którejśtam wit B ale też może być to od pigułek, lepiej dmuchać na zimne, idź do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje plasterki antykoncepcyjne i tez mam dretwienie konczyn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje plasterki antykoncepcyjne i tez mam dretwienie konczyn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×