Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotrek20

Nie potrafię przestać o tym myśleć, czy powinienem się martwić?

Polecane posty

Gość piotrek20

Witam, jesteśmy jeszcze dosyć młodzi, wczoraj uprawialiśmy seks, wszystko zakończyło się poza ciałem partnerki, zazwyczaj się zabezpieczamy prezerwatywami, jednak w tym przypadku byliśmy zbyt napaleni, namawiałem żebyśmy się wstrzymali, że zaspokoję ją inaczej jednak uległem jej namowom. Jestem pewien że wyszedłem całkowicie zanim doszedłem, wiem że nie jest to do końca skuteczna metoda, dlatego proszę nie osądzać, byliśmy już w bardziej ryzykownych sytuacjach ale wtedy się nie martwiliśmy, stosowaliśmy tą metodę wcześniej i nic z tego nie było. Ostatnią miesiączkę dostała 3 maja, w godzinah popołudniowych. Czyli stodunek odbył się 11 dnia cyklu. Jej miesiączki wachały się wcześniej, a cykle trwały nawet po 35 dni, jednak 2 ostatnie okresy były na czas, 28 dni. Czy był to dzień płodny ? Podobno owulacja występuje nie wcześniej niż 14 dzień cyklu, a był to 11. Czyli teoretycznie sanse są bardzo nikłe. Czy powinienem był się martwić? Nie mam zbytnio zdrowego trybu życia, a ona podobno wcześniej miała jakieś problemy a lekarz mówił że jej płodność jest pod znakiem zapytania jednak było to już jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owulkacja występuje 14 dni przed okresem (mogą być 1, 2 dni różnicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys tu jedna z kobiet napisala, ze 10 i 11 nigdy nie dojdzie do zaplodnienia. Tak lekarz jej powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek20
Tak też i mi się wydaje, używaliśmy tej metody czasem i zawsze było dobrze, ale nie potrafię przestać się martwić, za każdym razem mówię sobie że jak wszystko będzie dobrze to już bezwzględnie się zabezpieczamy prezerwatywami ale prawie co miesiąc jest sytuacja gdzie mnie przekonuje że to całkiem bezpieczne, a potem pół miesiąca chodzę zestresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy cyklach 28dniowych to 11 dzień cyklu to może byc okres płodny więc szansa na ciążę jest. Minimalna bo do wytrysku doszło poza ale trzeba pamiętać że przed wytryskiem też wydobywają się plemniki. Zabezpieczajcie się po co miesiąc sie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17:53 To ze lekarz komuś powiedział to nie znaczy ze dziewczyna partnera nie zajdzie w tych dniach w ciążę. Przecież to zależy od długości cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bylo zalozyc prezerwatywe , taki jestes wygodny ze nie mozesz sie zabezpieczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POśij cyca mamy ,a później konsumuj piz.ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×