Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NuvaRing!

Polecane posty

Gość gość

Stosuje NuvaRing już od roku i jestem bardzo zadowolona, zawsze wyjmowałam go w piątek o ok 20 i wkładałam tez zawsze w następny piątek ok 20, tylko ostatnio zapomniałam wyjąć w piątek i wyjęłam dopiero o 6 rano w sobotę i teraz nie wiem czy włożyć go w piątek ok 20 czy w sobotę rano o 6. Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włóż w sobotę o 6.Jak ci się on trzyma w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czuje nawet że go mam i nigdy mi nie wyleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, krążek zawsze wkładasz siódmego dnia po wyjęciu, nigdy nie przeciągaj założenie nowego. Jeśli chodzi o czas, wyjmowania, to mój lekarz powiedział, że spokojnie można go stosować nawet przez 4 tygodnie od włożenia, nie tylko przez 3. Później przerwa jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam kotleta, ale chciałam zapytać. Jak kochałam się z chłopakiem z dojściem w środku, a o 19 mam wyjąć krążek to czy zajde w ciąże? Oczywiście większośc wypłynęła ze mnie wraz z prysznicem, ale to moja pierwsza antykoncepcja. proszę o pomoc bo nie mam od kogo się dowiedzieć co i jak, a prezerwatywa odpada bo potem jestem od niej poparzona ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bobasa wystarczy jeden plemnik w cip/ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
thank u cpt. obl. Mi chodzi o dane techniczne działania antykoncepcji, a nei jak zachodzi się w ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam od siebie jeszcze, że w cipce to się ma cewkę moczową, a Tobie chodzi chyba o macice. jak już anonimie jeździsz wulgaryzmami to chociaż z sensem. Ja niestety nie pomogę bo nie mam po co używać xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinnas zajsc w ciaze bo jednak substancja byla w organizmie. nie mam problemow jak mam nuvaring w pochwie pomimo wspolzycia nie zaszlam w ciaze. w aptece w warszawie tez mnie upewnili, ze nie ma tragedii. mam taki nuvaring: http://aptekagold.pl/nuvaring-system-x-3.html moze ty masz inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do odsprzedania 1 op ania1787@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×