Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AngeLsss

palcówka

Polecane posty

Gość AngeLsss
czy chłopak moze rozdziewiczyc dziewczyne palcami? wczoraj wkładał mi palce ale nie czułam zeby sie błona przerwała... mialam troszke krwi na majtkach ale nie wiem czy to przez ta blone czy przez okres... 2 dni temu mi sie skonczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci jakie wy macie pojęcie! Nie można rozdziewiczyć palcami! Owszem błona się może przerwać ale "utrata dziewictwa" wiąże się z pierwszym stosunkiem! A tak poza tym to niektóre dziewczyny w ogóle nie mają błony dziewiczej. Weźcie do ręki jakieś porządne książki z biologii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeLsss
no przeciez wiem ze trzeba uprawiac sex zeby juz nie być dziewica... ale tylko zapytalam czy mogła mi sie przerwac błona... a po 2 jak sie nie ma błony to sie dziewica nie jest!!!! i kazda dziewczyna ma błone ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeLsss
dziekuje ;]]] czyli mozliweosc ze mi przerwał ;d bo troske krwi na majtkach mialam ;]] ale nawet nie wiem kiedy sie przerwałą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malennka
bzdury gadasz, błona mogla sie naderwac w kazdym momencie zycia, np podczas cwiczen fizycznych i nie kazda ma blone dziewicza, sa tez takie kobiety ktorym blona dziewicza zostaje przerwana dopiero w trakcie porodu, bo podczas stosunku sie rozciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla19---> Wierz mi, że można przerwać błonę dziewiczą palcami. Mój partner na samym początku robił mi tylko palcówkę, ponieważ wprowadzenie członka do pochwy wiązało się ze zbyt dużym bólem i opór był zbyt duży. Najpierw jeden, potem dwa palce, następnie 3. Krwawiłam za każdym razem, odczuwałam ból. Potem nagle okazało się, że członek wchodzi bez najmniejszego problemu. Bez bólu i bez krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeLsss
mi na poczatku wlozyl jeden a potem 2 palce ;] i troszke bolało poźniej sie przyzywyczaiłam ;] no i jak mowie mialam troszke krwi na majtkach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaku
po tym jak chlpoak wpychal mi palce do pochwy wydziela mi sie bialy sluz bardzo mnie bolalo jak mi je wpychal a terza bez problemy wchodzi mi 12 cm dlugopis .czy to oznacza ze nie jestem dziewica .prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaagggg
po tym jak chlpoak wpychal mi palce do pochwy wydziela mi sie bialy sluz bardzo mnie bolalo jak mi je wpychal a terza bez problemy wchodzi mi 12 cm dlugopis .czy to oznacza ze nie jestem dziewica .prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =_= o rety
karolinkaaaagggg - Długopis jest cieńki i możesz go włożyć i bez przerwania błony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wlozylam pierw 2 palce poźniej 3 i 4 ;] a potem raczke szczotki ;] kiedys nie umailam wlozyc bo mnie bolało a teraz bez problemu ;] tylko jak bylo za daleko to czulam ból w podbrzuszu oznacza to ze mam dalej ta blone;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wlozylam pierw 2 palce poźniej 3 i 4 ;] a potem raczke szczotki ;] kiedys nie umailam wlozyc bo mnie bolało a teraz bez problemu ;] tylko jak bylo za daleko to czulam ból w podbrzuszu oznacza to ze mam dalej ta blone;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie
Czy wam do reszty odbiło!!! Jak mozna sobie wkładac do pochwy długopis albo inne przedmioty???Chcecie sie pokaleczyc albo nabawic jakiejs infekcji?! błona jest inna u kazdej dziewczyny czasem chlopak moze ja przebic palcem a czasem jest tak rozciagliwa i elastyczna ze przerywa sie dopiero jak kobieta rodzi dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie
a co to ma za znaczenie czy ta blona jest czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie
i nie rozumiem po jaka cholere dajecie sobie wpychac palce do pochwy skoro to boli? Pozatym posiadanie błony pomimo stosunku nie znaczy ze dalej jestescie dziewicami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineciarz...
czemu jak mojej dziewczynie wkladam palce do pochwy i chce zabym zaczol przyspieszac to ona po chwili zaczyna plakac z bolu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eilene- wiem, że można przerwać palcami bo przecież to napisałam, ale to nie jest utrata dziewictwa. Dziewictwo się traci przy stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ostatniej wypowiedzi to czasem się odczuwa ból. Nieraz jak nie jest zbyt wilgotno to boli lub gdy dziewczyna nie jest dostatecznie rozluźniona. Ale jeśli dziewczyna za każdym razem odczuwa ból to nie mam pojęcia co jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineciarz...
wilgotna to ona jest dostatecnie dosc a rozluzniona chyba tez jak mi tam 2 palce wchodza bez problemu tylko jak zaczne przyspieszac to ona po ok 7sek mowi dosc i po chwili zaczyna plakac z bolu...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze robisz to
zbyt agresywnie, za szybko itd. A czy ona ma błone? Jesli tak to moze ja bolec bo ta błona moze sie naciągac albo nadrywac. Czasem tak jest ze dziewczyna wogule nie czuje bólu a czasem błona jest taka ze bolą ja nawet takie pieszczoty. A twoja dziewczyna była u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineciarz...
nie wiem czy ma blone... a do ginekologa tez jej mowilem zeby poszla ale ona sie wstydzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczona91
mam pytanko. mój chłopak wkładał mi palce i pieścił mnie tam w środku a jak skończył to zwijałam się z bólu. czy to bolała błona dziewicza? dodam że ledwo się ruszałam przez ok 20-30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
O jeny ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny20
Ja nie wiem czy mój mi przebił palca błonę, wiem, że po tym "incydencie" od4 dni leci mi krew... chociaż okres powinnam miec niecały tydzień później, czy to może byc przyspieszony okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×