Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pękła prezerwatywa

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam ogromny problem wraz z partnerem. Kiedy uprawialiśmy sex początkowa część prezerwatywy pękła i została w mojej pochwie. Dodam, że mój partner nie wytrysnął we mnie lecz poza mną. Nie wiedzieliśmy, że prezerwatywa pękła i dowiedzieliśmy się o tym przez przypadek, kiedy oddawałam mocz 24h po stosunku i prezerwatywa wyleciała wtedy sama. Jakie jest prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę? Dodam też, że długość cyklu to 30 dni i dnia 31.07 powinnam dostać miesiączkę, a sex uprawialiśmy dnia 1.08. Nie mam miesiączki chwilowo, ponieważ wróciłam niedawno z innego kraju gdzie był całkiem inny klimat i wtedy miesiączka mi się spóźnia (miałam już raz tak). Proszę o szybką odpowiedź, bo wraz z partnerem jesteśmy zaniepokojeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ja bym na wszelki wypadek wzięła pigułkę "po", choć wydaje mi się, że szansa na zajście w ciążę jest niewielka Ps.Płodność NIE zależy od liczby dni w cyklu, a opóźniająca się miesiączka może świadczyć o przesunięciu się owulacji w tym cyklu (w związku z podróżą i stresem).Gdyby opóźnienie przekroczyło 7 dni, można wykonać test ciążowy.Sądzę jednak, że będzie negatywny.Miesiączka normalnie występuje 10-18 dni po owulacji, dopóki jednak nie było owulacji, nie będzie i miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przez przypadek mozna sie dowiedziec ze prezerwatywa pekla ? przeciez po stosunku musi ja facet zdjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykanie niesie ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on myślami ze prezerwatywa gdzie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×