Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiki miki

seks na kilka dni przed okresem bez gumki- mozna?

Polecane posty

Gość kiki miki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile
według Ciebie znaczy "kilka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
kilka no nie wiem.. 5, 6? jakie to ryzyko? duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile
można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
boje sie.. a tak bardzo chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kilka razy tak
zaryzykowalam ,ale potem pod koniec nastepnego miesiąca i tak był stres jak cholera i wyczekiwanie na @. W końcu przestaliśmy tak ryzykować i śpimy spokojnie, a nie powiem kusi cały czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
ale wpadki niebyło ostatecznie prawda...? proszę, powiedzcie cos , tak bardzo chce go chociaz raz poczuc do konca.. choc raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kilka razy tak
a ryzyko zawsze jest. nigdy nie wiesz czy ci się owulacja nie przyspieszy np. Czasem pod wpływem emocji może do niej dojść. Rzadko ale się zdarza. Nie wiesz też czy ci się poprzednia nie opóźniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaoo
ja tak robię od 2 lat - na 3 dni przed okresem kochamy sie bez gumki i nigdy nie wpadłam ;) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
ale masz pewnie regularne cykle,szczesciaro, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kilka razy tak
no nie było wpadki na szczęście. ale powiem ci,że ryzykowaliśmy tak na 2dni, 1 przed okresem. kiedys jak jeszcze byłam bardzo głupia to z byłym nam odwaliło i z 1,5 tyg. przed do tego doszło, ale bez wytrysku w środku, ale dzięki Bogu nic się nie przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
ale ten 1, 2 dni przed okresem normalnie sobie konczy w tobie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad ty wiesz ze to jest 1-2
dni przed okresem??? tego sie nie wie, zani nie ma okresu, dlatego to jest wielce ryzykowne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad ty wiesz ze to jest 1-2
jakbys obserwowala swoje cykle od jakiegos czasu, mierzyla codziennie temperature, obserwowala sluz, to moglabys cos na ten temat powiedziec, a tak? to jest rosyjska ruletka! pomysl sama ile razy ci sie np okres spoznil, albo ile razy dostalas go w inny dzien niz myslslas ze dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kilka razy tak
kończył we mnie, ale teraz już nie bo nie ryzykujemy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad ty wiesz ze to jest 1-2
to sa tylko rady, ale chyba lepiej zastanawic sie teraz niz niedlugo zakladac nowy topic "czy jestem w ciazy?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
przeciez jak się ma okres przez tyle lat i on zawsze wystepował w miare regularnie to chyba jakas tam srednia mozna wyciagnac, i okresłic z dużym prawdopodobieństwem kiedy wystapi..? zawsze ssobie obliczam, pomyłki jesli sa to kwestia 1-3 dni.. a przeciez chyba już jakies 10 dni przed okresem sa w miare bezpieczne.. czy ja dobrze mysle czy czegos nie rozumiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kilka razy tak
bo zawsze mam super regularne cykle, 2 dni przed okresem boli mnie brzuch jak właśnie miałabym zaraz dostać okres. ale przecież napisalam ze nic nie ma pewnego co do owulacji kiedy nastąpiła albo kiedy będzie następna dlatego juz się w to nie bawimy. choć ostatnio miewam bóle owulacyjne wiec wiem kiedy ją mam, ale i tak już nie wyzykujemy, wolimy się nie stresować i spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunakaka
a ja 10 dni przed okresem już od niecałych dwóch lat i jakoś nie jestem w ciąży, ale nie masz co nas sluchać bo każda kobieta ma inny organizm i każda inaczej reaguje na różne sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad ty wiesz ze to jest 1-2
wlasnie bardzo zle myslisz! nawet jesli ma sie w miare regularne cykle to nie mozesz wykluczyc, ze akurat tym razem nic sie nie przesunhie - stres, upal, choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze myślisz
i wg mnie możesz śmiało spróbować.Dni po owulacji aż do miesiączki są niepłodne(pod warunkiem,że wiesz,kiedy było jajeczkowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad ty wiesz ze to jest 1-2
ale przeciez tego ona nie wie! i oto chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kilka razy tak
a co do obserwacji śluzu to też potrafię go oceniać, wiem kiedy jest jaki. temperatury nie mam co mierzyć, gdyż normalnie mam podwyższoną o jakieś pół stopnia, no może jakbym codziennie mierzyła to bym zaobserwowała zależność, ale nie stosuje tego jako metode antykoncepcji, powiedzialam tylko ze kiedys kilka razy tak zaryzykowalismy ale nikomu nie polecam i sama do tego nie wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad ty wiesz ze to jest 1-2
zegnam was dzieci. a jesli nie dzieci to nieodpowiedzialne kobiety. jesli chcesz seks bez gumki - sa inne sposoby na zabezpieczenia, ale najwyrazniej nie przyszlo ci to do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
proponujessz hormony..? nie, dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad ty wiesz ze to jest 1-2
napiszcie jeszcze ze w ogole niepotrzebnie sie zabezpieczac, to wszytski emalolaty ktore to przeczytaja, np0jda za waszymi radami, a potem bedziemy miec wywyp tematow o objawach ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzialna to ja jestem
dlatego nie szprycuje się tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzialna to ja jestem
kiki miki, a może sprobujcie globulek?? trochę może i jest dyskomfort, ale jak chcesz go poczuć w sobie bez gumki to namiastke tego bedziesz miala, a i spokoj też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
jedna forumowiczka reaguje alergicznie nie wiadomo dlaczego.. nie mówie o braku zabezoieczenia w ogóle,tylko w okresie które wszystkie podreczniki podaja jako bezpłodny.. licze tak: jesli moje cykle mieszcza sie w przedzilae 24-29 dni, to wezme sobie ten cykl najkrótszy3 dni przed mieśiaczka dla cyklu 24 dniowego to jest 8 dni przed miesiaczka dla cyklu 29 dniowego.. tak czy siak wychodzi że nie jestem płodna.. że jest takie duze prawdopodobieństwo przynajmniej.. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
tak myłsłam o globulkach ale mam na nie uczulenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×