Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość clarkeys

Śluz lejący jak woda....oznacza dni plodne czy nieplodne?

Polecane posty

Gość clarkeys

Chcialabym uzyskac odpowiedz na pytanie w temacie, czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KYTI
Sluz płodny wygląda jak surowe białko jaja kurzego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KYTI
myslę że ta woda jak go nazwałas to dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaana29
plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarkeys
a to jeszcze zapytam... A jak szyjka macicy jest taka jakby wklesla, nie wystaje tylko ,ze tak powiem taka 'wezsana' to tez moze wskazywac na dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi z wklęsłością, ale pewnie piszesz o otwartej. Gdy masz dni płodne, szyjka robi się miękka, unosi się i otwiera się (można włożyć kawałek opuszka, nie ma oporu przy uciskaniu szyjki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dni płodnych się nie wylicza a obserwuje, właśnie w opisany przezCiebie sposób.Pierwsza faza (przedowulacyjna) jest dowolnie ruchoma i może się przesunąć dowolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarkeys
ale ja po temperaturach wiem, ze owlacja juz byla....i wiem ze powinnam czekac na okres to na pewno nie sa dni plodne, bynajmniej przed okresem nie powinny byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od owulacji do miesiączki mija średnio 12-16 dni - więc najprawdopodobniej dopiero za tyle dni doczekasz się miesiączki.Cykl może się przesunąć przez całą masę powodów - stres, zmiany w życiu, wyjazd, choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clarkeys to wrzuć proszę rozpiskę swoich temperatur od początku cyklu, popatrzę.I napisz czy mierzysz:- w 1 z 3 miejscy (pochwa, usta, odbyt)- 1 termometrem- zaraz po przebudzeniu- przed wstaniem z łóżka- o stałej godzinie- przed godziną ósmą- po minimum 3h snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarkeys
Ale owulacja juz byla, mam to skonsultowane, tylko juz nie bede dzwonila do tej osoby i pytala sie o nastepne moje przypadlosci dlatego chcialam sie dowiedziec co moze oznaczac plodny sluz i szyjka taka otwarta przed okresem. Z ajakies 2 dni powinnam dostac okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje jeszcze jedna możliwość - jeśli ten śluz trwa tylko dziś i szyjka też tylko dziś znajduje się w takiej pozycji i jest otwarta - to może właśnie zwiastować, że lada chwila dostaniesz @. Tuż przed wzrastają estrogeny, stąd możliwość wystąpienia jednorazowo takich a nie innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz nigdzie dzwonić - wystarczy, że wrzucisz tu rozpiskę swoich temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarkeys
dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmms
a ja w spraiwe szyjki...bo nie moge jej znalezc. albo moge, a nie wiem, ze to ona. Poprosic ginekologa, zeby mi "namacal"? W ten sposob moze orientacyjnie sie jakos ukierunkuje. Czy popatrzy na mnie jak na debilke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyżej poinstruuje. Może źle się do tego zabierasz? Najlepiej badać jak jest nisko, wtedy łatwo jej dosięgnąć. jest taka tuż pred i po miesiączce. Siadasz wygodnie na toalecie, pupa lekko do przodu, pełne rozluźnienie, środkowy palec do środka tak głęboko jak możesz i szukamy czegoś, co wystaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku cyklu śluz szyjkowy jest zwykle mętny i nieprzezroczysty (np.biały), następnie w okresie owulacji staje się przezroczysty, ciągnący i lepki, gdy dni płodne się skończą śluz ponownie staje się mętny i nieprzejrzysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli temperatura wskazuje na o***tą owulację, wodnisty śluz wskazuje na zbliżającą się miesiączkę (dni niepłodne).Jeśli temperatura jest przedowulacyjna, uczucie wilgotności zaliczamy do objawów płodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×