Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stosunek w dzień owulacji.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Moja miesiączka miała miejsce 25października i trwała jak zawsze 7dni. Wg mojego kalendarzyka owulacja wystąpiła 6listopada. W nocy z 5 na 6 listopada współżyliśmy z mężem oraz doszło do wytrysku we mnie. Przewiduje też opcje że miesiączka mogła zacząć się 24października ( miałam delikatne plamienie ale nie zanotowałam tego jako poczatek miesiączki) więc automatycznie owulacja mogła przesunąć się o jeden dzień. Dziś (13 listopad) kiedy zostało mi prawdopodobnie 7dni do miesiączki zauważyłam 2-3 plamki jasnoczerwonej krwi na bieliźnie. Czy to zwiastun zagnieżdżania sie jajeczka? Wcześniej zdażało mi sie takie plamienie przedmiesiączkowe ale było bardziej obfite. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to się bzyka aby zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to tylko produkcja? Bo dla mnie też przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie...kalendarzyk...owulacja może się przesunąć więc jest nieskuteczny. jeśli chcesz wyznaczać sobie fazy cyklu to zacznij np obserwować śluz. dobrym rozwiązaniem jest też mikroskop owulacyjny np afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz powiedzieć coś więcej nt tego mikroskopu? pierwszy raz się z nim spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda trochę jak szminka. na szkiełko nakłada się ślinę, czeka do wyschnięcia i obserwuje obraz. Jesli widoczne będę paprotki, to oznacza to okres płodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×