Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmyślania nieródki

Tak bardzo chciałabym być bezpłodna

Polecane posty

Gość rozmyślania nieródki

To nie żart. Od zawsze panicznie bałam się ciąży, strach blokuje mnie, niszczy przyjemność z seksu, nastolatką już dawno nie jestem, niektóre moje rówieśniczki już w kolejne ciąże zachodzą, a ja dalej się boję. Gdybym miała tę świadomość, że nigdy nie urodzę dziecka byłoby mi znacznie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna metoda to albo podwiązanie jajowodów u ciebie (tylko za granicą), albo jak się ma stałego partnera i jest sie pewnym wspolnej przyszlosci moze on zechce sie poddać wazektomii... Innych metod na 100% bezplodność nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyślania nieródki
Perwersja oczywiście, ze zastanawiałam sie nad tym zabiegiem, ale wiąże się on ze szkodami w organizmie kobiety, będę musiała brać do końca życia leki hormonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyślania nieródki
Dziewczynka_Z_Zapałkami wazektomia byłaby idealna, bo to jest o wiele prostszy zabieg i tak nie ingeruje w organizm mężczyzny, ale on musiałby być tego pewny, poza tym nie chciałabym żeby moje obawy wpływały na jego decyzję, on sam musi być pewien tak jak ja, że nie chce mieć nigdy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram wazektomię
A tak w ogóle to skąd wiesz, że jesteś płodna? Duzo osób po kilku latach brania hormonów nie ma przez długi czas jajeczkowania, możesz mieć zrosty na przydatkach, które tez wykluczają szansę na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby maja nasrane
we łbie jak byś była bezpłodna zas by było "boże dlaczego ja ? nigdy nie urodze :( " weźcie sie leczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notatkiozyciu.pl
Takie już życie kobiety. Nigdy nie wiadomo, czy jest się płodną, czy bezpłodną. Dziesięć lat się zabezpieczasz, a potem przy próbach zajścia w ciążę dowiadujesz się, że jesteś bezpłodna. W przypadku podejrzewanego zajścia w ciążę też nic nie wiesz, musisz czekać do dnia oczekiwanej miesiączki (połowa tematów na forach kręci się wokół tego problemu). Tak już Ktoś wymyślił kobietę... Nieznane nam do końca czary, zależne w dodatku od faz księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
mam ten sam problem, nigdy nie chciałam mieć dzieci, najchętniej oddałabym moją płodność komuś innego, jak myślę o tym że mogłabym być w ciąży to aż mnie skręca, mam ochotę zabić to co ewentualnie we mnie siedzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie chce być nigdy matką
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdolny student
A tam, rób aborcje w Niemczech, to najzdrowsza dla kobiety antykoncepcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdolna studentka
Potwierdzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdolny student
Właściwie to czemu aborcja w Polsce nie jest legalna? To trochę chore :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku*wa jedni pragnęli by być bezpłodni a inni modlą się przez lata i staraja by sie wkoncu udało zajść... to chore.... Jak kobieta może nie chcieć mieć KIEDYŚ dziecka?? A jak Ci sie autorko kiedys odmieni?? np. jak twoj maż bardzo bedzie chcial dziecka??? i co wtedy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jola_Lojalna87
to gówno. ja też nie chcę mieć dzieci i wydaje mi się, że takie rzeczy się wcześniej uzgadnia z partnerem i jeśli oboje jesteśmy zgodni to będziemy budować naszą przyszłość razem, we dwoje, bez bachorów, a jak mu się odmieni, to nie będzie miał prawa wymagać ode mnie dziecka, bo ja się na to nie godziłam, a i zaznaczam, ze to na kobietę spadają wszystkie obowiązki związane z ciążą, więc dla czyjegoś widzimisię nie będę paradować z brzuchem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż odpisze, bo nie moge... Jola_Lojalna87 Sorry ale- Kobieta MOŻE nie chcieć mieć KIEDYŚ dziecka ;p Ja jestem młoda ale dzieci mnie irytują i wątpie, że kiedyś zapragne swojego... Obecnie mam chlopaka, który dzieci też nie chce, mamy ustalone, że dzieci nigdy i tyle. "A jak Ci sie autorko kiedys odmieni?? np. jak twoj maż bardzo bedzie chcial dziecka??? i co wtedy?????" To nie jej sie odmieni. To jej facetowi sie wtedy odmieni ;)... Cóż, gdyby mojemu chłopakowi sie 'odmieniło' to... Musielibyśmy się rozstać. To byłoby dla mnie przykre, bo związek narazie trwa 5 lat i jestem pewna, że to ten jedyny ukochany... ale nie jestem w stanie poświecać się tak dla nikogo, żeby rodzić niechciane dziecko. To musi być wybór 2 osób, a nie jednej. Dopóki obie osoby są ZA, albo obie PRZECIW jest okej i związek ma przyszłość. W innym wypadku nie. A czy bym chciala być bezplodna to nie wiem. Nie miałabym chyba nic przeciwko, w koncu byłaby to dla mnie korzyść... Nie krytykujcie kobiet ktore tu piszą, że by chcialy być bezpłodne- nie każda musi marzyć o dziecku, tak samo jak nie każda musi mieć męża, nie można nikomu narzucic stylu życia. A to, że wiele kobiet pragnie dziecka i cierpi z powodu bezpłodnośc- Przykro mi, to nie jest moja wina. Ani moja, ani innych kobiet, które nie chcą mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyślania nieródki
Wczoraj miałam dziesięć stosunków i teraz nie wiem, bo boję się że urodzę dziesięcioraczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyślania nieródki
Ojej, a ja myślałam że ta wazektomia ma coś wspólnego z wazelinowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola_Lojalna87 to idiotka
Jola_Lojalna87 to idiotka Nie każda musi mieć bachory uświadom to sobie, że wielu kobietom ta niechęć NIGDY nie mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna od zawsze
a ja zawsze chciałam mieć Rodzinę Dzieci Dom nigdy mieć nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO: smutna od zawsze
DO: smutna od zawsze A kogo to obchodzi? To nie jest topik dla staraczek, wypierdalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie chcę dzieci
a nasze pojebane państwo nie chce dać pozwolenia na podwiązanie jajowodów, brr nienawidzę Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wazektomia też jest chyba
zabroniona w Polszy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zabroniona
:O🖐️ porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Perwersja
wazektomia jest legalna w polsce? chodzi tu o taką "na życzenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×