Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

fluidy pharmaceris ktoś używa?

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z Was używała fluidu z pharmaceris matującego i intensywnie kryjącego? Używam tego kryjącego odcień 02 sand. Dla mnie jest bardzo dobry, ale nie ma właściwości matujących i dlatego chciałabym spróbować matującego. Czy ktoś może ma porównanie tych dwóch fluidów? Zastanawiam się także jak jest z odcieniami i czy odcień podkładu matującego 02 natural będzie taki sam jak kryjącego 02 sand. Gdzieś czytałam, że ten fluid matujący ma ciemniejsze odcienie od kryjącego. Czy ktoś się wypowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od lat walczę ze zmieniającą się skórą w zależności od pory roku. Żaden fluid mi nie pasował bo latem spływał mi z twarzy a zimą wysuszał już i tak wysuszoną skórę. Próbowałam różnych kosmetyków z drogerii, apteki od dermatologa, później zaczęłam łączyć wraz z innymi kosmetykami i nie mogłam znaleść odpowiedniego efektu. Dopiero jak użyłam kosmetyku Vichy Teint Ideal Fluid rozświetlający udało mi się znaleść dokładnie to czego szukałam - wiecie jak to jest gdy my - Kobiety wyobrazimy sobie jakąś sukienkę i szukamy aż znajdziemy w sklepie dokładnie tą sztukę? Ja znalazłam swoją perełkę we fluidach. Jestem super zadowolona bo moja skóra wreszcie dostała to czego potrzebuje. Na codzień pracuję i w ciągu dnia spotykam moich klientów. Do tej pory musiałam odświeżać makijaż 2 razy dziennie by wyglądać profesjinalnie a nie jak nastolatka po zajęciach sportowych. Teraz wiem, że Vichy to mój partner w biznesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie ten vichy jest koszmarem: ciemnieje na twarzy, jest nietrwały, skóra świeci się jak latarnia po 2-3 godzinach; takie same doświadczenia ma moja koleżanka (choć cerę ma normalną, a ja mieszaną), której ten badziew oddałam (na szczęście pasują nam te same kolory), gdy się u mnie nie sprawdził, pieniądze wyrzucone w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×