Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćg

forum dla normalnych mam

Polecane posty

Gość gośćg

Jedna z nas nasunela mi pomysł - jestem w stanie założyć zamknięte forum dla normalnych mam, które nie obrazaja innych a pomagają. Czy są chętne osoby na takie forum gdzie moglybysmy sobie kulturalnie rozmawiać? Jeśli nie będzie odzewu nie ma co się fatygowac :-). Ale Jesi są chętne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym bardzo chciała ale jestem niestety nienormalna, każdy mi to mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Zrobimy tak, chętne niech dadzą znać na GG 49062577 Jak uzbiera się 10 osób zakładami forum. Jak nie -trudno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież są fora różne dla matek. Myk nie polega na tym, żeby forum było zamknięte, a na tym, żeby był obowiązek rejestracji. Takie miejsca jak kafe są popularne, bo nie trzeba się logować, ale to oczywiście skutkuje tym, że ludzie piszą obraźliwie, bo są nierozpoznawalni, zupełnie anonimowi. Każdy kij ma dwa końce, kto będzie chciał udzielać się na nudnym forum, na którym nikt nikogo nie obraża i nie ma śmiesznych prowokacji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem chętna - tyle, że gg nie mam :D Liczy się wpis tutaj? Wiesz, że swoje forum może istnieć za darmo jakiś czas, a potem trzeba opłacić serwery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Akurat w kwestii for wiem z czym to się je. Jestem aktywna na wielu nudnych forach bez prowokacji gdzie codziennie są userzy i nowe tematy. Jak ktoś lubi szambo niech tu siedzi. Jeśli ktoś chce się zarejestrować na istniejącym forum nich tak zrobi. Jeśli ktoś chce zaistnieć na nowym forum ma teraz okazje. Proste. Ok, może być wpis i tu, aczkolwiek jeśli ktoś ma możliwość niech pisze na GG. Zobaczymy czy w ogóle będą chętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez bym chciala,ale nie wiem czy sie nadaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Forum byłoby na w pełni darmowym serwerze. Tak dla wyjaśnienia. Wiadomo ze jako gość ktoś może tu kilka razy napisać ale zaryzykować można. Jak pojawi się dziesiąte zgłoszenie to zaloze forum i nowy temat na kafe i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
No to ja też się piszę. Ale z tym gg to żeś dała przedpotopowy komunikator :P Ja mam skypa tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""gośćg dziś Akurat w kwestii for wiem z czym to się je. Jestem aktywna na wielu nudnych forach"" Bo sama tam nudzisz sio fuj ble:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie takie Forum jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiłam_mężą
Dawać dziewczyny namiary to też się przeniesiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co twoim zdaniem sa normalne mamy?,odpowiesz pozytywnie to wchodze w temat))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
Autorko, a może szczegóły tu przedyskutujemy, np. nazwę i działy? Fajnie byłoby mieć wpływ na to forum. Poza tym dyskusja tu zachęci więcej osób na zajrzenie do wątku i pewnie znajdzie się więcej chętnych. Też jestem forumowe zwierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihi jesteście kochani, kocham was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam, że miarą normalności nie jest to jak kto rodził, jak karmił czy jak oduczał siusiania w pieluchę? I że chodzi o to, żeby dzielić się różnymi doświadczeniami, obawami oraz być sobie wsparciem bez ataku i agresji? bo przecież zawsze można wyrazić swoje odmienne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Chodzi o to o czym pisze olaboga. Miejmy swoje zdanie ale rozmawiajmy z kulturą. I tak, chciałabym abyście miały wpływ na forum. Teraz wychodze do dziadków z córka:-) odezwę się wieczorem dzięki za odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ola raczkuje
gośćg jesteś super ja też jestem normalną matką, lubię czytać konkretne tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheMotherOfP
Wchodze w to! Moze w koncu powstanie fajne miejsce dla fajnych mam, a nie tylko fanatyczek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chetnie dolacze tyle, ze nie mam gg. Jestem mama od 2 miesiecy i chetnie porozmawiam oraz dowiem sie nowych rzeczy :) jak mozna dolaczyc do forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania frania
ja też, ja też! Tylko gg nie mam. :) mietówka, na kafe normalny temat? Widziałam, że udzielasz się w temacie o staraniach po poronieniu, jestem prawie pewna, że zaraz znajdzie się"fajny" gość który będzie Wam psuł nastroje. Niedawno afera była na temacie pazdziernikówek 2013, ci chwile ktoś wypisuje też brednie w temacie mam, które straciły dzieci w 36 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja włsnie tez gg nie mam ale oprócz tego ze chce zostac mama to mam juz jedna gadułe to chetnie bym popisała z normalnymi mamami :) mama frania no kurcze musze sie z Toba zgodzic ze dziwaków tu nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Dobra dziewczyny super ze jesteście kij z tym GG, jutro podczas drzemki córki zaloze forum i podam tu namiar oraz tym, które jednak przez GG napisały. wyjdzie - super, nie wyjdzie - świat się nie zawali. O szczegółach forum będziemy pisać juz na samym forum w dziale "propozycje i sugestie". Tak na szybko, proponuje takie działy : Przedstawia się (aby gdzieś napisać to pierwsze "witam") a potem kolejno: w oczekiwaniu na ciąże (dział dla staraczek) ciąża i poród (wiadomo) nasze niemowlaki (pierwszy rok życia dziecka, tematy o karmieniu mm lub piersią, wprowadzaniu pokarmów stałych i tego typu tematy dotyczące niemowląt i noworodków) nasze starsze dzieciaki ( o dzieciach od roku do osiemnastki) potem takie działy luźne jak: nasze hobby, sprzedał oddam wymienie, sugestie i propozycje. Oczywiście nazwy działów mogą być inne, ale to pierwszy zarys. Lece, piszcie sugestie, do jutra:-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Aha i jeszcze ku pamięci, myślę ze działy takie jak :styl życia, kuchenne pomysły, nasze problemy tez nie sa głupie, moglybysmy pogadac tez na luzie o rzeczach niezwiązanych z dziećmi, przemyscie, pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomyśl :) moglabym pomoc w administrowaniu ( mam w tym doświadczenie, by lam adminem na kilku forach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Ja również jestem chętna szczególnie po ostatniej rozmowie na forum. Czekam na informacje nie mam gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
Ja bym starsze dzieci podzieliła na grupy (przedszkole, podstawówka, gimbaza ;) + liceum razem). Nazwy działów dałabym z jajem jakoś, żeby nie było nudno (np. zamiast nudne "książki" dałabym "jesteśmy poczytalne", coś w ten deseń). Ja myślę, że forum może pójść, jeżeli się sporo osób przeniesie, a wiem, że jest wiele sfrustrowanych poziomem kafe. A jaka nazwa będzie? masz coś? ja proponuję Mamma_mia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×