Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gender

Polecane posty

Gość gość

Słyszeliście o tym?Myślicie że może wejść do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tylnymi drzwiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już zaczyna wchodzić zaczynają istnieć"równościowe przedszkola",gdzie chłopcy przebierają się za dziewczynki i odwrotnie(w Polsce jest 86 takich placówek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt więcej nie słyszał o tej ideologi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadaj sobie pyt skad to sie wzielo, bo nic nie bierze sie z powietrza kolejne gowno finansowane przez zydow zeby zdemoralizowac spoleczenstwo. a po co? poszukaj w necie ;] pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam w necie,i chcę jeszcze poznać opinie innych na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejdzie,rodzice będą się buntować i na to nie pozwolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja popiersm gender, feminizm i małżeństwa homoseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic do feminizmu,i homoseksusalizmu,ale kazanie cztero letnim chłopcom przebierać się za dziewczynki i na odwrót to już przegięcie.Polska to kraj absurdu.Lepiej zajęli by się pomocą potrzebującym,a nie wymyślaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia.Wszystkie kraje id tego odchodzą.W Wielkiej Brytani po wprowadzeniu wzrosła liczba ciężanych nastolatek,a w Holandi rodzice z kilkuletnimi i kilkunastoletnimi dziećmi jeżdżą od psychiatry do psychiatry,aby stłumić lekami ich popęd seksualny.Dzieci są w szkołach nakłaniane do masturbacji.Miejmy nadzieję,że w polse nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a księża łażą w kieckach i nikt nie jest oburzony kiedyś nie było w cale spodni i każdy czy mężczyzna czy kobieta mieli kieckę np. w czasach Jezusa w Średniowieczu mężczyźni chodzili w rajstopach a kobiety nie kiedyś kobieta w spodniach czy w kusej spódniczce budziła większe poruszenie niż gender no ludzie opanujecie się co ubiór ma do psychiki ludzkiej za 100lat ludzie pewnie inaczej będą się ubierać tak samo jak było to 100lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim zdaniem przebieranie czteroletniej dziewczynki za chłopca i odwrotnie nie jest niczmym złym?Swoją drogą nie chodzi tylko o ubiór.Przymusowa edukacja seksualna od przedszkola,nakłanianie dzieci do masturbacji.Do 18 roku życia dziecko nie ma żadnej płci,jest po prostu dzieckiem,zamiat mamy i taty ma rodzica A i rodzica B.To po prostu przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę przesadzasz :D ludzie są naprawdę zaściankowi to tak jak mówią że jak dziecko będzie oglądało filmy z przemocą same będzie agresywne a to totalna bzdura jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polse był przypadek,że 5 letni chłopie po powrocie z przedszkola zapytał mamy dlaczego nie ubiera mu sukienek.Okazało się,że było to jedno z "równościowych przedszkoli".Dyrekcja powiedziała matce,że jeżeli coś jej się nie podoba to niech przeniesie syna do innego przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie rozumiem czemu matka po prostu dziecku nie wyjaśniła że w naszej kulturze chłopcy nie noszą spódniczek tylko zrobiła dym w przedszkolu tylko pokazuje to jej świadomość a raczej nieświadomość rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by mojemu dziecku w przedszkolu kazali by się w sukienki przebierać też bym poszła do tego przedszkola.Na pewno bym tak tego nie zostawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja chodziłam do szkoły i w każdej klasie był krzyż to chłopcy się też przebierali za dziewczyny w przedstawieniach i nikt nie był oburzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego przebierać się w przedstawieni,a co innego,żeby udowadniać dzieciom że niczym się od siebie nie różnią i chłopcy mogą chodzić w sukienkach(właśnie o to w tym chodzi-płeć nie ma znaczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIEMNOTA POLACZKOWA WIECZNIE NARZEKA I NIE CHCE PRZYJĄĆ POZYTYWNIE PIĘKNYCH IDEI RÓWNOŚCIOWYCH. nażre się parówek z przeceny i ujada na wszystko nie chcąc się zainteresować niczym a potem nawet kart do głosowania nie umie wypełnic i szczeka , że fałszerstwo. tępota polaczkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo płeć nie ma żadnego znaczenia oprócz tego że baba rodzi a chłop zapładnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim zdaniem chłopiec w sukience to normalny widok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś fałszerstwo nie polega na tym że ludzie nie wiedzieli jak wypełnić tylko że komisja sobie krzyżyki dostawiała a karty były wyrzucane na śmietnik i to nie jest świeża sprawa to się dzieje od początku to samo z kupowaniem głosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Twoim zdaniem chłopiec w sukience to normalny widok? " x zależy od kultury w której żyje widziałaś jak mężczyźni chodzą w Arabii Saudyjskiej mają coś na wzór tuniki a księża w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przebieranie chłopców za dziewczynki i odwrotnie,przymusowa edukacja seksulana dla przedszklaków,nakłanianie dzieci do masturbacji.Bardzo równościowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to komu przeszkadza? w dodatku w kryzysie polacy mogą zaoszczędzić bp. chłopiec będzie donosił ubrania -sukienki po starszej siostrze i na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam na myśli arabii saudyjskiej i księży,tylko normalnego polskiego chłopca w sukieneczce i różowych bucikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Szkoci nie chodzą w sukienkach czy w spódnicach tylko w kiltach nazwanie ich z e to spódnica grozi atakiem z strony szkota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam niektóre wypowiedzi to wstyd mi,że jestem polką.Nie wyobrażam sobie mojego r letniego synka w sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*4 letniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy legalizują pedofilie ale narazie dla muzułmanów W maju br. sąd w Osnabrucku, w Niemczech, orzekł że molestowania seksualne dzieci, dokonane na terenie Niemiec, przez obywateli kultury Tureckiej (muzułmanie), nie powinny być uznawane za czyny karalne, ponieważ jest to częścią wielusetletniej tradycji kulturowej narodowości muzułmańskich. Wyrok taki zapadł na sprawie o gwałt dokonany przez 20-letniego Turka na 11-letniej dziewczynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×