Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grupy Antydzietne na facebooku

Polecane posty

Gość gość

Na Facebooku są grupy, w których gromadzą się jakieś psychopatki, które obrażają nas rodziców, nasze dzieci nazywając je glisdami, obrzydliwymi, pasorzytami i wiele innych, a kobiety w ciąży i matki są dla nich "obleśne". Sa to grupy zamknięte, ale udało mi się do 2 dostać. Mamy, nie pozwólmy tym zgorzkniałym babom obrażać się i naszych pociech w tak ordynarny sposób. Dostańmy się do tych grup i powiedzmy co o nich myślimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj krowo rozpłodowa do swojego bękarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupa zamknięta antymatek
Spadaj na drzewo ty oblechu z glisdą i pasożytem u boku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość, ty chyba jedna z tych bezpłodnych :D zazdrościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cię to obchodzi co gadają w takich grupach zamkniętych :)))) podzielam ich zdanie w 100% :-) zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to są to grupy zamknięte zeby matki nie miały tam wstępu...ale te pieprzone krowy rozpłodowe wszędzie muszą tą mordę wsadzić i namącić...won do swoich bachorów obrzydliwych,obsranych,obsmarkanych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czego zazdrościć,tego spieprzonego życia?...a czy jestem bezpłodna czy nie to nie wiem bo nigdy nie próbowałam robić dzieciara...zabezpieczam sie jak tylko moge zeby nie mieć bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy nie macie wiekszych problemow i zmartwien? Jak mozna sie przejmowac gadaniem kogos kogo sie wlasciwie nie zna,chca gadac niech gadaja tyle ich, co mnie to obchodzi.jesli komus obrazanie innych sprawia przyjemnosc i w ten wlasnie sposob czuje sie dowartosciowana osoba to niech obraza dopuki krzywdy fizycznej nie robi nikomu to taka osoba jest poprostu niegrozna i jak dla mnie jest nikim zerem i nie warto sobie w ogole takim kims glowy zawracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy niech zyje jak mu pasuje,ale nie zapominajcie jedna z druga,ze te zasrane,obrzydliwe bachory jak je nazywacie zapewnia wam kiedys emeryture wiec chociaz odrobine szacunku powinniscie im jednak okazac.Ale jak mozna okazac szacunek komus skoro nawet tego szacunku dla siebie samych nie macie,bo obrazajac w ten sposob innych pokazujecie ze macie samych siebie rowniez za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma głupszego argumentu w całych internetach jak ten że bachory będą na naszą emeryturę pracować. Otóż na emeryturę każdy pracuje sobie SAM, a bachory może spierdolą do Anglii i tyle będzie z ich pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem za takim forum niektóre kobiety powinny zrobić wszystko by nie mieć dziecka bo najzwyczajniej się do tego nienadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę rusza Cię gadanie takich ludzi? Sama mam dziecko, ale głęboko w poważaniu mam zdanie obcych ludzi. Dla nich mogę być i obrzydliwa, ważne, że dla męża i syna jestem piękna i cudowna. Zluzuj troszkę autorko, szkoda nerwów na obcych ludzi, w dodatku takich bez kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż na emeryturę każdy pracuje sobie SAM Nie moja droga teraz pracujac pracujesz na emerytury tych ktorzy juz te emerytury pobieraja,a na Twoja emeryture beda pracowac terazniejsze dzieci tak bardzo Ci obrzydle,byc moze wyjada za granice wtedy zostaniesz z niczym,wiec modl sie by jak najmniej ich wyjechalo i jak najwiecej sie rodzilo.Widac ze nie znasz zasad emerytalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te grupy to: "Nie chcem miec dzieci", "Bezdzietni z wyboru", "Nie lubię dzieci" Jest ich wiecej, ale w tych najwiecej sie mowi zlego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i niech sobie mowia tyle ich :) Prawde mowiac to mi troche szkoda takich ludzi,ale co zrobic tacy tez istniec maja prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adminka
Ależ tchórzliwa jesteś, autorko. :D Patrz, w ciągu ostatnich miesięcy żadna nowa nie powiedziała nam, co o nas "myśli", no aż nudno się zrobiło. Strach obleciał i potrzebujesz kupy, bo w kupie siła? Nie możesz ścierpieć tego, że ktoś nie lubi tego, co ty, więc specjalnie wyszukujesz grup ludzi z innymi upodobaniami, by się tam wkurwiać? Nadmiar czasu czy zostałaś ZGORZKNIAŁĄ BABĄ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka ewidentnie nie ma nic do roboty skoro wyszukuje grup gdzie się hejtuje dzieciatych. Do bachora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jestescie takie antydzietne to co w takim razie robicie tu na forum? Jestescie takie same jak autorka szukacie wrazen nic wiecej hehe,eh jakie Wy nudne zycia musicie miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komentujemy głupotę autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie wchodzimy na grupy dla dzietnych, wiec się od nas odczep droga autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dział kafeterii "Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci" jest taką grupą, więc wchodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie namawiamy do bojkotu... juz nigdzie nie może być miejsca bez urażonych rodziców? To są nasze grupy i piszemy sobie co chcemy. Żadna z nas nie łazi do was i nie pisze jakie w naszym mniemaniu jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu weszłam z ogólnego a tam nie widać w jakim dziale jest temat...a emeryturę opłacam sobie sama więc wasze bachory nie są mi do niczego potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do emerytur - wytlumacze, jak chlop krowie: Jesli zabraknie ludzi w wieku produkcyjnym ( a tak bedzie, jesli sie bedzie rodzic coraz mniej dziecli) to w panstwie beda zyli w wiekszosci emeryci. Inflacja bedzie taka ( bo produkcja spadnie) ze planowane emerytury beda głodowe, bo po prostu nie bedzie skad na nie brac pieniedzy, czy naprawde myslicie,ze pieniadze rosna przy drodze? Wiec dokladnie- na wasze emerytury( szpitale, itp) pracuja cudze dzieci. No chyba,ze bedziesz odkladac do skarpety, wtedy wiesz, ile w niej masz i mozesz zawsze z niej wziac, ale inflacji w ten sposób sie nie ominie, przykład. Kiedys dom w Polce kosztował 20 tys dolarów ( pamietam, jak znajomy kupil). I w dodatku uwazal,ze za to, co zarobil za granicą nie bedzie musial do konca zycia pracowac. Stopnialo mu to blyskawicznie i nic nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co wchodzic w zmkniete grupy na f-b? I specjalnie wyszukiwac? Wariatow i psychopatow troche jest na swiecie, przeciez nie ma ich co brac powaznie. na kafe- jesli widze bluzgi w jakimkolwiek temacie, po prostu tego nie czytam, szkoda na to mojego czasu, wiec dla mnie jakby nie istniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam dzieciatym musi się bardzo nudzić na kafe skoro włazicie do grup bezdzietnych. Rozumie, że poza kupkami nie macie o czym gadać i chcecie podpatrzeć bezdzietnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jaka ty jesteś delikutaśna no. ja jestem matką i nazywam swoje dzieci "pasożyty, stonka, stwory, potwory" ( w sensie nieobraźliwym) i jakoś nie miałabym problemu gdyby ktoś tak określił moje dzieci. A córka to jest właśnie glisda i co? Sorry ale ja wraz z wydaleniem łozyska nie wydaliłam mózgu. A ty po co wchodzisz na takie grupy i co chcesz osiągnać? Pocisną ci, zwyzywają, a ty przylecisz na kafe wylewać żale? ulży ci? Sama jestem matką i ni cholery nie potrafie zrozumieć tych przewrażliwionych na punkcie własnym i własnego dziecka. A i autorko nie kążdy chce słuchać jaka to ty nie jesteś z******ta, bo urodziłaś i jakie to twoje dzieci nie są piękne, zgrabne, mądre i powabne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OctavoDia
Co do emerytur - system rozwali się tak czy siak, a dzieci pojadą pracować za granicę lub na zasiłek, także nie napawajcie się satysfakcją z własnej progenitury. Postępuje automatyzacja, dzięki której będzie potrzeba coraz mniej rąk do pracy, w związku z czym wasze dzieci na nikogo nie będą zarabiać. Wyjdzie na to, że emeryci będą krócej na emeryturze, niż wasza progenitura na garnuszku rodziców i państwa. Nie da się w nieskończoność utrzymywać piramidy finansowej i ona prędzej czy później upadnie. Lehman Brothers, Amber Gold - mówi to coś państwu? :) A przekroczenie drugiego progu ostrożnościowego? Trochę pokory wobec rzeczywistości. Nie musiałam szukać - był na głównej i ktoś inny mi go pokazał, a ja zajrzałam i się uśmiałam przednio. Proszę o więcej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, to tyko kwestia czasu jak system emerytalny sie zawali. Dlatego ja sama odkładam sobie kasę na przyszłą emeryturę, ale nie do skarpety, jak ktoś tu napisał. Są różne sposoby inwestowania, dzięki którym można uchronić oszczędności przed inflacją, wystarczy trochę poczytać, pogadać z kimś kto zna się na finansach. Inwestycja w dzieci wydaje się najgorszą możliwą ;) No, chyba że dla kogoś posiadanie dzieci jest marzeniem i sposobem na życiowe spełnienie, to super. Ale rozmnażanie się tylko po to, żeby "ktoś zarobił na moją emeryturę" jest nie tylko egoistyczne ale wręcz naiwne. Ja mogę powiedzieć inaczej - właśnie dlatego że nie mam dzieci, stać mnie na odkładanie kasy na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym to co nas ma obchodzić, kto faktycznie bedzie produkowal kase na nasza emeryture. Faktem jest, ze najpierw ja sobie samemu wyrobic, nabyc do niej praw. Zobowiazania wobec mnie bedzie miali panstwo, a nie cos co wypierdziala kiedys jakas tam kowalska i cholera wie co z tego bedzie. Obecni emeryci tez sie nad tym nie glowia, biora co im sie nalezy. A Sądzącpo coraz gorszej kondycji psychicznej i fizycznej kolejnych nowych pokolen, to raczej nic dobrego. Swoja droga, sprowadzac kolejne istnienie na ten posrany kraj z mysla, ze bedzie wyrobnikiem morderczego i zle rokujacego systemu, to trzeba byc kompletnym bezmozgiem. A tak poza tym, to burzycie sie na bezdzietnych, ze wygaduja na dzieci, a wiekszosc znanych mi matek deklaruje, ze kochaja tylko swoje, a obcych nie lubią. Hipokrytki zakichane, wrażliwe takie, myślałby kto :O Same dla siebie jesteście wilkiem, doskonale widza to osoby bez dzieci, stad nie macie mamuśki u takich osób szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×