Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grupy Antydzietne na facebooku

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie, zgadzam się z tym co wyżej. Też mam w nosie w jaki sposób państwo za x lat ODDA mi to, co sobie wypracowałam przez całe życie i mi się należy. Mam to głęboko, pracą czyich rąk się to odbędzie, bo ja swoje też odpracowałam i nikt mi żadnej łaski nie zrobi. Tym bardziej, że teraz i ja płacę na wykształcenie, opiekę zdrowotną i bezpieczeństwo tych cudzych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony ciesze się ze te skrzywdzone, chore osoby nie będą mieć dzieci a z drugiej przeraza mnie ogrom ludzkiej nienawisci a skierowanie jej wobec niewinnych istot to juz w gole kosmos. Współczesna cywilizacja dąży do zaglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze, że dąży. Ludzie to największy syf tej planety. A dzieci wcale nie są niewinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo, najchętniej mnoży się biedota i inna chołota. 99% dzieciatych nie nadaje sie na rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość San27
na nas nadajecie a same zaczynacie obrażać, wciskać się w nasze życie, na silę wciskacie nam swoje potomstwo, to też z nadmiaru mamy was dość, zgorzkniałe kury domowe i waszych pomiotów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
San27 poparłabym twoją wypowiedź, mimo, że jestem matką gdyby nie to słownictwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda3219
Ja myślę, że sporo winy, iż powstają grupy antydzietne i że dużo ludzi nie znosi dzieci ponosicie WY- Mamusie! Nie raz spotkałam się z sytuacją kiedy to mamusia wyciągała na środku sklepu zapoconą brodawę i karmiła, czy w pizzeri podnosiła dzieciaka na wysokość swojego nosa i sprawdzała czy nie nawalił w pieluchę obwąchując go jak pies. To co dla was może wydawać się normalne, naturalne i takie matczyne - dla nas jest odrażające i obrzydliwe! Tak się nie zachowuje cywilizowany człowiek! Pomijając już bachory z rozdartymi mordami w sklepach, czy biegające między półkami wydające nieludzkie odgłosy! Czy kopanie w fotel podczas podróży autobusem...Święte krowy z wózeczkami na ścieżkach dla rowerzystów....Można by tak w nieskończoność! Wy wszystko usprawiedliwiacie hasłem "to tylko dziecko!" A ja wam powiem, że dziecko to też człowiek i trzeba go od najmłodszych lat uczyć jakiegoś obycia wśród innych! Takie z was perfekcyjne mamusie i o tym nie wiecie????Bo z dzieciakiem jest jak z pierdnięciem - każdy wytrzymuje tylko ze swoim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, gdzie wy mieszkacie, ale ja NIGDY nie widzialam, jak matka "wyciągała na środku sklepu zapoconą brodawę i karmiła, czy w pizzeri podnosiła dzieciaka na wysokość swojego nosa i sprawdzała czy nie nawalił w pieluchę obwąch*jąc go jak pies" - powtarzam, NIGDY. Od czasu do czasu zdarza mi sie widziec karmiaca kobiete gdziec w parku na bocznej laweczce i to tak dyskretnie, ze gdybym sama nie byla matka nie zauwazylabym ze ta kobieta karmi. Te "Bahory" drace sie w sklepach i autobusach - z tym sie zgodze, ale to wina tych matek, a nie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord kocur
Dnia Wednesday, August 20, 2014 o 13:28, Gość gość napisał:

Gość, ty chyba jedna z tych bezpłodnych :D zazdrościsz?

ZAZDROSCIC? CZEGO NIBY?TYCH SZCZYN GÓWNIEN RZYGÓW PRODUKOWANYCH PRZEZ MOPA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×